Новини:

Проблеми з продуктивністю системи ЕРИП пов'язали з апаратним обладнанням

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ов)]
Зниження продуктивності єдиного розрахункового інформаційного простору (ЕРИП) пов'язано з апаратним обладнанням. Про це повідомив заступник голови правління Національного банку Білорусі Сергій Дубков.

За словами Сергія Дубкова, раніше був змінений розробник прикладного і з 25 квітня система платежів ЕРИП ввійшла в стандартний режим. "Ми звернули увагу, що з 12 травня відбувається зниження продуктивності, тобто не зупинка ЕРИП, не якісь екстраординарні ситуації, відбувається уповільнення", - сказав представник Нацбанку

Він також зазначив, що це зниження показників пов'язано не з додатковим програмним забезпеченням, а з апаратним обладнанням. "Ми залучили центр компетенції компанії - постачальника обладнання, проводяться заходи щодо вирішення цього питання", - додав заступник голови правління.

В якості прикладу обсягу роботи системи "Розрахунок" Сергій Дубков назвав кількість платежів, що проходять в добу. 19 травня через ЕРИП пройшло близько 1,2 млн платежів. Максимально в хвилину за цей день пройшло 3 тис. платежів, а в середньому в хвилину - 853, 18 травня - в середньому 239 платежу в хвилину, а 17 травня - 566. "Ці дані свідчать, що середні показники проходження платежів ЕРИП збереглися", - додав він.

Представник Національного банку зазначив, що всі питання будуть оперативно вирішуватися.

Єдиний розрахунковий та інформаційний простір - проект Національного банку Білорусі. Для простоти сприйняття і запам'ятовування прийнято рішення ввести друге найменування ЕРИП - система "Розрахунок". В експлуатацію система "Розрахунок" введена в 2008 році. Створена для спрощення організації прийому платежів від фізичних та юридичних осіб система базується на електронному взаємодії виробників послуг і розрахункових агентів Білорусі. Оплата послуг може проводитися з використанням готівкових грошових коштів, електронних грошей WebMoney, EasyPay, iPay і банківських платіжних карток в пунктах банківського обслуговування за допомогою систем інтернет - та СМС-банкінгу.

pkhelp.net.ua

Добавить комментарий
  • Комментарии не найдены
Рекламма

Яндекс.Метрика