Пошуковий гігант Google представив 64-біт-версію браузера Chrome, доступного поки в каналах Dev і Canary для платформ Windows 7 і Windows 8. Компанія стверджує, що ця версія може запропонувати високу швидкість і поліпшену безпеку роботи.
Щоб встановити попередню версію 64-біт-браузера Google, потрібно завантажити інсталятор з каналів Canary або Dev. При установці нова версія веб-браузера замінить існуючу, зберігши при цьому налаштування і вибрані закладки, так що не потрібно вдаватися попередньо до видалення попередньої версії Chrome.
Google пояснює, що сьогодні вже більшість користувачів Windows 7 і більш нових версій ОС Microsoft працює з системами, здатними виконувати 64-біт-додатки, і Chrome зможе використовувати всі переваги нових можливостей. Компанія обіцяє наступні удосконалення:
Швидкість. 64-бітна версія Chrome використовує переваги оптимізацій під сучасні процесори і компілятори, більш новий набір інструкцій і угода про виклики, що дозволяє більшому числу параметрів швидше проходити через регістри. В результаті цього підвищується продуктивність, особливо при роботі з графікою та мультимедійними матеріалами, де спостерігається в середньому 25-відсотковий приріст.
Безпека. Безпека Chrome на 64-біт платформах покращується завдяки використанню переваг останніх функцій ОС начебто High Entropy ASLR на Windows 8. Крім того, Google говорить про те, що підтримка 64-розрядних інструкцій дозволяє поліпшити захист браузера від ряду прийомів зловмисників і підвищити ефективність деяких існуючих функцій безпеки.
Стабільність. Інтернет-компанія повідомляє, що і в цьому відношенні спостерігається помітне перевагу 64-бітної версії браузера над 32-бітної. Зокрема, за даними внутрішніх тестів, частота збоїв у процесі візуалізації сайтів знижується майже вдвічі порівняно з 32-біт Chrome.
Google сподівається, що користувачі-ентузіасти і в особливості розробники оцінять можливості 64-біт-версії браузера і нададуть команді Chrome конструктивні відгуки, які дозволять в результаті налагодити роботу продукту і вивести його в канали Beta і Stable.
Цікаво, що Mozilla набагато раніше взялася за створення 64-біт-версії свого відкритого браузера Firefox, але в 2012 році ухвалила рішення припинити розробку, тестування і публікацію Nightly-версій браузера Firefox і зосередила зусилля на розвитку 32-біт-варіантів. В якості причини припинення робіт були названі пов'язані з 64-бітною версією Firefox постійні непорозуміння, збої і несумісність з багатьма доповненнями.
pkhelp.net.ua
Оставьте свой комментарий