Софт-line:
DJ Audio Editor 7.8 -- "DJ Audio Editor - простий у використанні аудіо редактор, за допомогою ..." -- 14 листопада 2019
XnViewMP 0.94 -- "XnViewMP - потужний багатофункціональний додаток для роботи з ..." -- 13 листопада 2019
Easy Driver 5.6.13.33482 -- "Easy Driver - системний інструмент, який дозволить Вам завжди мати на ..." -- 13 листопада 2019
Реєстрація документів організації 4.8 -- "Реєстрація документів організації - програма призначена для ..." -- 13 листопада 2019
Співробітники підприємства 2.8.0 -- "Програма Співробітники підприємства призначена для працівників ..." -- 13 листопада 2019
Ведення договорів 5.9 -- "Програма Ведення договорів призначена для обліку та ведення договорів ..." -- 13 листопада 2019
Клієнти 3.0.5 -- "Клієнти - Безкоштовна програма для ведення клієнтської бази ..." -- 12 листопада 2019
LightLib 1.8.0 -- "LightLib - програма для організації домашньої бібліотеки і читання ..." -- 12 листопада 2019
EditThisCookie 1.5.0 для Google Chrome -- "EditThisCookie - корисне розширення для браузера Google Chrome, що ..." -- 12 листопада 2019
Offline Explorer Enterprise 7.7.4642 -- "Offline Explorer Enterprise - програма призначена для швидкої і ..." -- 11 листопада 2019

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Хакер
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 1752
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

П'ять кращих хакерів в історії

Всім привіт. У чому різниця між гарним і поганим хакером? Головна - це наміри. Хороший хакер не тільки далеко просувається в знаннях сам, але і має позитивний вплив на навколишній світ. Припустимо, знайшов дірку в системі безпеки національного банку, і замість банальної зачистки рахунків пропонує допомогти у вирішенні проблеми. Такі хакери автоматично стають шанованими людьми і потрапляють у списки «хороших». Але навіть серед них є кращі.

Так хто ж вони?

Очолює список кращих хакерів Стівен Возняк. Він став справжньою легендою. Кинув університет розвиваючись у своєму напрямку. Його мрією було створення комп'ютера, яким однаково легко було б користуватися як професіоналам, так і новачкам.

Ще в далекі часи Стів Джобс запропонував продавати комп'ютер у вигляді повністю зібраного системного блоку і Возняк заперечував, оскільки не вважав це хорошою ідеєю. Зрештою вони прийшли до єдиного рішення і перший ПК Apple створили в звичайному гаражі. Коли комп'ютерів стало сто, їх продали по шістсот шістдесят шість доларів за кожен. Далі ви бачите до чого все це призвело.

Крім того Возняк з часів коледжу навчився дзвонити безкоштовно використовуючи "Blue Box". Вони зі Стівом могли дзвонити куди тільки заманеться в будь-який час.

Другим щасливчиком хакером можна назвати Тіма Бернерса. Мабуть без цієї людини сьогодні було б неможливо взагалі займатися хакерством і багато чим ще. Адже саме він придумав всесвітню павутину. У далекому 1989 році Тім запропонував створювати гіпертекстові документи з посиланнями один на одного. Що дозволило з легкістю знаходити будь-яку інформацію. Через зовсім небагато часу ідея широко поширилася по всьому світу.

Не можна також не згадати, що саме ця людина вперше написав веб-сервер і створив перший браузер. У наші дні Тім Бернерс Чи є шановним професором багатьох університетів по всьому світу. Він продовжує роботу над розвитком інтернету і не можна перебільшити, назвавши його одним з кращих хакерів на Землі.

Ще один знаменитий хакер - Лінус Торвальдс. Думаю ім'я говорить саме за себе і ви зрозуміли що саме зміг створити цей чоловік. Звичайно ж знамениту Лінукс систему. За власними словами, одного разу він розважався і вирішив зробити кращу операційну систему. У підсумку маємо знаменитий продукт дуже надійний і стійкий. Найкращі програмісти світу визнали його творіння дуже перспективним і почали допрацьовувати і розвивати розпочату справу.

Наступний, кого не можна випустити з уваги, говорячи про кращих хакерів планети - Річард Столлмен. Його можна назвати мандрівником мережі, проповідників вільні програмні продукти. На його думку, повинна бути повна свобода для кожної людини і ніяких рамок між можливостями їх комп'ютерів.

До його думки прислухаються дуже значущі люди в мережі мережі. Столлмен завоював загальну пошану своєю роботою та навичками. До речі, в його честь навіть назвали один з астероїдів.

Тустому Шімомура. Найвищий фахівець в області безпеки. Щоб стати дуже відомим йому не довелося створювати щось, що потрясло світову спільноту. Виявилося достатнім допомогти спіймати одного з найбільш унікальних і найрозумніших хакерів світу, якого не могли знайти навіть представники влади. Звали того чоловіка Кевін Митник.

Військові намагалися створити засіб контролю мережі інтернет зване SATAN і звернулися за співпрацею ні до кого іншого як до Шимомуре. Під час роботи над проектом Митник спробував вкрасти з комп'ютера розробника секретні дані. З-за чого і був піднятий переполох. Саме він і приніс всесвітню популярність програмісту.

Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 14 листопада 2019

Відео дня

Головне на ПК-манія

Xiaomi випустила нове розумне відро для сміття

На майданчику колективного фінансування Xiaomi йде збір коштів на нове відро смарт-відро.В рамках ...

IT новини 2019-11-14 08:53:34

iPhone і iPad стали аномально швидко розряджатися ...

Останнє оновлення операційної системи для iPhone і iPad, по всій видимості, принесло користувачам ...

Software новини 2019-11-14 08:48:58

Intel Ponte Vecchio: перший дискретний графічний ...

Компанія Intel поділилася з пресою інформацією про своїх майбутніх 7-нм графічні процесори на ...

Hard новини 2019-11-14 08:42:22

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
183 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
 • Prev
 • software
Scroll to top