Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмTunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних локальних мереж. У більш широкому сенсі це додаток може використовуватися для налаштування довільній мережі, об'єднуючи будь-які комп'ютери в інтернеті, але особливу популярність воно отримало саме в геймерському середовищі.

Тепер будь-який користувач, хто хоче пограти по мережі в свої улюблені ігри і при цьому не "заморочуватися" з налаштуванням виділеного сервера або пошуку хоста на офіційних серверах, може досить швидко і комфортно насолоджуватися кооперативної грою.

Особливо оцінять цю платформу любителі мережевих ігор, для яких онлайнова підтримка припинена (або не доступна до яких-небудь причин) - у Tunngle є емулятор локальної мережі, залишається тільки приєднатися до потрібної гри та запустити її через віртуальну мережу.

Перед використанням сервісу доведеться пройти просту реєстрацію на сайті програми. Інтерфейс і робоче вікно Tunngle зручні для сприйняття. Для початку мережевої гри Вам потрібно вказати шлях до exe-файлу на комп'ютері, потім встановити з'єднання з іншими користувачами (краще всього захищене) і безпосередньо запустити ігрове додаток.

Tunngle має ряд додаткових корисних опцій для отримання максимального задоволення від ігрового процесу: створення профілів, обмін повідомленнями в чаті, отримання останніх новин зі світу ігор та багато іншого. В цілому ж, Tunngle на сьогоднішній день по праву вважається однією з найкращих ігрових мереж, що об'єднує понад 7 000 000 користувачів по всьому світу.

СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top