ПК-манія

Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

  • Головна
    Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
  • Категорії
    Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
  • Блогери
    Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
  • Архіви
    Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
  • Увійти
    Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Безпека
  • Розмір шрифту: Більший Менший
  • Переглядів: 2835
  • Коментарів: 0
  • Поскаржитись

Віруси на Android

Всім привіт. На сьогоднішній день для мережевої операційної системи Android існує реальна загроза з боку вірусів, кількість яких стрімко зростає. Створюються ці вірусні програми саме для системи, а звіти про черговий «атаці» щодня друкуються в мережі. То і справа, що у стрічці новин постійно натикаєшся на черговий помітний заголовок про те, що небезпека зараження зросла в п'ять разів.

Для конкурентів ж це чудова можливість для того, щоб користувачі звернули увагу на їх чергову розробку, але вже зовсім в іншому ракурсі, більш прибутковому. Як же в дійсності йде справа з шкідливою загрозою для ОС? Давайте розберемося.

Слід відзначити той факт, що практично всі віруси розробляються саме творцями антивірусних програм, а звіти про черговій атаці ними ж і публікуються в мережі. Для того щоб їх товар користувався більшою популярністю серед користувачів всесвітньої павутини, ним створюється уявна ситуація постійної загрози зараження.

Не багатьом відомо, що шкідливій програмі просто нереально самостійно опиниться на пристрої з операційною системою без сторонньої допомоги. Якщо вам необхідно скачати програму або яку-небудь гру, то краще всього робити це через додаток Google Play, при цьому слід користуватися товаром лише достовірних творців, а також уважно стежити за відгуками інших користувачів. Тільки так ви зможете вберегти себе від ризику заразитися яким-небудь вірусом. Для того щоб повною мірою відчути всі переваги ОС, потрібно всього лише слідувати вищенаведеним рекомендаціям при доборі програми для подальшої роботи. У разі, коли цього виявляється мало, використовуйте достовірні форуми, де ви з легкістю знайдете необхідні ігри та програми, запаковані в один архів з розширенням apk».

Існує певний перелік правил користування операційною системою, за виконання яких ви зможете повністю убезпечити свій комп'ютер від проникнення вірусів. Всі ці правила в принципі схожі з правилами для роботи в Windows. По-перше, не варто завантажувати файли, в яких ви не впевнені. По-друге, не користуватися переходом на підозрілі посилання. По-третє, ніколи не відповідайте на повідомлення і не відсилайте SMS на прохання рекламних сайтів. Пам'ятайте, що абсолютно всі операційні системи несуть в собі загрозу. Щоб не стати жертвою такої загрози і безпечно працювати, необхідно бути гранично уважним.

В додатку Google Play розміщено безліч антивірусних програм, спеціально створених для недбалих користувачів. Вони з легкістю зможуть допомогти розпізнати шкідливий додаток, при цьому вони абсолютно безкоштовні. Якщо у вас достатньо оперативної пам'яті, або просто немає досвіду в даній сфері діяльності, то ви можете користуватися цими антивірусними програмами для перевірки файлів, а також скористатися функцією роботи в постійному режимі. Безглуздою буде і покупка антивірусних програм, розроблених для ОС, так як різноманітність безкоштовних аналогів не залишає бути байдужим. Що стосується якості, то іноді безкоштовні програми працюють більш продуктивно, ніж їх платні суперники.

Для системи Android версії 4.2 додаток Google розробив допоміжні умови для того, щоб значно убезпечити операційну систему. У зв'язку з цим були посилені норми додавання додатків, також додана спеціальна дія, що перевіряє кожне з додатків на наявність шкідливих програм на момент установки. Крім цього, допуск, який належить до рекламних повідомлень і особистих даних користувача, наділяється особливою увагою у момент установки. Тепер завантажити щось шкідливе на телефон є практично неможливим. Але навіть в таких випадках гранична уважність не завадить.

Компанія Samsung є однією з провідних, яка постійно вкладає щось нове у забезпечення безпеки системи Android шляхом надання своїх бізнес-рішень.

На міжнародній виставці Consumer Electronics Show (CES) компанія Samsung презентувала своє нове творіння - систему Knox. Ця система дає можливість убезпечити потік інформації при запуску браузера або інших подібних додатків від зовнішнього впливу. Такою системою будуть оснащені абсолютно всі смартфони, які незабаром випустить компанія Samsung. Тепер у компанії BlackBerry з її аналогічним рішенням з'явився гідний суперник.
У підсумку слід зазначити, що проблема, пов'язана з шкідливими програмами в операційній системі на базі Android надто перебільшена. Багато з тих, хто використовує ОС, жодного разу не зазнавали загрози зараження вірусом, і може бути цього зовсім і не трапитися з ними. Основою безпечної роботи є серйозний підхід до вибору качаемой інформації. Запам'ятайте, щоб не постраждати від несанкціонованої «атаки» в мережі користуйтеся тільки достовірними додатками, які захистять вас від втрати засобів і даних.

Ваш помошник

Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 24 січня 2021

Відео дня

Головне на ПК-манія

Внутренняя seo оптимизация сайта, как верный, но ...

В современном мире каждый из нас привык к большой скорости: все куда-то бегут, бояться опоздать, ...

Новини інтернету 2020-11-20 14:14:40

Вибираємо наручний годинник Casio на подарунок

Якщо ви хочете подарувати своїй близькій людині наручний годинник, то настійно рекомендуємо ...

IT новини 2020-10-06 05:13:46

Штучний інтелект і технології перекладу

Було проведено опитування усіх постачальників технологій перекладу, які прийшли на думку: у яких ...

IT новини 2020-06-13 04:39:57

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій
251 пост(ів)
Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
182 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Валерій Петрович
145 пост(ів)
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
  • Prev
  • software
Kyodai MahJongg 21.42
CIL View 2.0
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020)
YogaDNS 1.14 Beta
Сімейна літопис 6.4
Collector Notepad 1.5.4.12
Tunngle 5.8.9
FPS Monitor 5245
WorldWide Telescope 5.5.03
Win Toolkit 1.7.0.15
Scroll to top