Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Безпека
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 4007
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

Який антивірус краще вибрати для ОС Windows 7 і 8 ? Який антивірус найкращий!?

Найкращого сто відсотково-захищає антивіруса не існує!!! Ні одна з антивірусних програм не дасть Вам гарантії того, що Ваш комп'ютер буде захищений на 100%. Але це звичайно ж не говорить про те, що ми не зможемо захистити свій комп'ютер від шкідливих програм. Ще як зможемо!

Вибір антивірусів зараз великий! І від правильно підібраної антивірусної програми залежить наскільки ми захистимо свій комп'ютер. Хороший софт захистить наш ПК приблизно на 95%, тобто практично від всіх вірусів.

У цій статті я постараюся дати відповідь на питання, який антивірус краще вибрати для свого комп'ютера з ОС Windows 7 і 8. Але спочатку кілька слів про те, що ж таке антивирусник?

Антивірусна програма або просто антивірус - це спеціально розроблений софт для забезпечення безпеки нашого комп'ютера від шкідливих програм (вірусів, троянів, шпигунів, руткітів). Антивірус в постійному режимі спостерігає за всіма програмами, файлами, папками і т.д., з якими ми працюємо і у разі виявлення вірусів повідомляє про це нам. Потім видаляє знайдені віруси і лікує заражені файли.

Перед тим як приступити до опису вибору антивіруса варто усвідомити один момент. Для нашого комп'ютера потрібно встановити лише одну програму для захисту. Багато починаючі користувачі думають, що, мовляв, встановлю найкрутіші антивіруси і буду захищений на максимум. Ні, шановний користувач-початківець, якщо Ви раніше не знали, то зараз це дізнаєтеся, що на комп'ютері повинен бути встановлений лише один антивірус, інакше після встановлення другої вони почнуть конфліктувати, гальмувати систему і так далі.

Якщо хочете встановити інший антивірус, то потрібно спочатку видалити старий. Винятком може стати установка додаткових програм для захисту, але не антивірусів. Це можуть стати, наприклад, інші програми по боротьбі зі шпигунами або з руткітами, або це окремо встановлена програма-брандмауер і т.д. Ці програми аж відрізняються від антивіруса і можуть бути встановлені на ПК якщо на ньому вже є антивірус.

Вибираємо антивірус!

Однозначної відповіді на питання, який антивірус поставити на свій комп'ютер немає, тому ми розглянемо чотири найбільш популярні антивірусні програми. Розглянемо плюси і мінуси, яка ціна і захист, наскільки вони споживають системних ресурсів, є тестовий період і так далі.

Відразу варто усвідомити, що самі «сильні» антивірусні програми платні. Їх ми і будемо розглядати. Для тих, кому це не варіант я завжди рекомендую встановити безкоштовний антивірус AVG або безкоштовну версію Avast. Звичайно у цих антвирусных програм не такі величезні можливості, як у їхніх старших-платних братів, але все ж комп'ютер від вірусів вони теж вміють захищати. Я цими безкоштовними антивірусами користувався, тому сміливо рекомендую.

Сьогодні ми розглянемо з Вами антивіруси: Касперський, Avast, Dr.Web і NOD32. Всі вони платні, але у них є Пробні версії! І ніхто не забороняє Вам скористатися тестовим періодом зазвичай один місяць. Встановлюємо антивірусну програму і сміливо користуємося всіма її можливостями протягом місяця або навіть більше абсолютно безкоштовно. Так можна вивчити всі антивіруси, просто встановлюючи і працюючи з ними до тих пір, поки не закінчиться пробна версія. Це один з найпростіших способів визначити, який антивірус кращий для вас.

А тепер безпосередньо перейдемо до розгляду цих кращих антивірусів. Найбільш повну інформацію про кожному з антивірусів Ви знайдете на офіційних сайтах розробників, а тут ми лише детально розглянемо опис, плюси і мінуси цих антивірусних програм: Касперський Аваст, Доктор Веб і НОД32.

Поїхали!

Антивірус Касперський

Антивірус Касперського - один з лідерів. Для домашнього комп'ютера цей антивірус ідеально підходить. Захищає від більшості загроз.

Основні плюси Касперського:

 • Високий рівень захисту від шкідливих програм.
 • Споживає менше ресурсів порівняно з конкурентами і швидко працює.
 • Перевіряє програми і файли дуже швидко.
 • Миттєво блокує сайти з вірусами.

Основні мінуси Касперського:

 • Ліцензія коштує дорого.
 • Для повної перевірки комп'ютера потрібно відключати програми.
Антивірус Аваст

Багато люблять антивірусну програму Аваст за її безкоштовну версію. І дійсно, вона відмінно справляється з завданнями захисту комп'ютера від шкідливих програм. Платна версія дає ще більше можливостей, такі як захист від хакерських атак, захист при платежах, і навіть є захист від спаму.

Основні плюси Avast:

 • Є безкоштовна версія мінімум на рік.
 • Швидко сканує файли на наявність вірусів.
 • Блокує підозрілі сайти.
 • Стежить за активними програмами.

Основні мінуси Avast:

 • Деякі віруси може пропускати навіть платна версія.
Антивірус Веб Доктов

Головною відмітною особливістю антивіруса Dr.Web від інших програм є можливість відновлювати і лікувати дуже заражені файли. Таким чином відновлюються важливі для користувачів файли.

Основні плюси Доктор Веб.

 • Безкоштовна утиліта Dr.Web CureIt працює без установки і відмінно знаходить віруси.
 • Перевірка будь-яких архівів.
 • Самозахист високого рівня.

Основні мінуси Доктор Веб.

 • Висока вартість повної, ліцензійної версії.
Антивірус ESET NOD32

Кажуть, що антивірусна програма ESET NOD32 - це кращий антивирусник для просунутих користувачів. Це пов'язано з тим, що для максимального захисту його потрібно налаштувати, що більше характерно юзерам зі стажем.

Основні плюси NOD32.

 • Блокування спаму.
 • Захист від шахраїв.
 • Безпека в соціальних мережах.
 • Блокування шпигунських програм і фішингу.

Основні мінуси NOD32.

 • Дорога ліцензія.
 • Довго сканує.
 • Може пропустити шкідливі програми.

Підсумок! Який антивірус вибрати?

Однозначної відповіді все одно немає, ми не можемо відповісти який антивірус кращий. Вищеописані антивірусні програми всі гарні. Хоч тут лише короткий опис і деякі плюси і мінуси. Тепер справа за вами, у цих антвирусников є пробні версії, пробуйте і робіть висновки.

Що порадить сам автор і який антивірус встановлений у нього?

Який самий кращий антивірус на мою думку? Розповідаю.

На мою особисту думку, яка від більшості може відрізнятися, найкращий антивірус - це антивірус Касперського. Раніше у мене був встановлений Avast і теж все було добре. Але нещодавно я дізнався, що з'явився Антивірус Касперського Яндекс-версія з безкоштовним використанням на півроку. Я тут же встановив, перевірив диски на наявність вірусів і парочку знайшов!!

Потім я експериментував з файлів в якому був знайдений шкідливий код. При перевірці Касперським файл відразу ж рушив, а Аваст нічого в цьому файлі не бачив. Тепер я вибираю Антивірус Касперського, незважаючи на те, що Avast служив мені вірою і правдою кілька років, але деякі віруси він не бачить.

Це моя особиста думка, кращого антівірусника в природі все одно немає! Є кращий антвирусник для певного користувача, просто для кожного він різний. Для мене сьогодні - це Касперський. Через рік або два це може змінитися, це нормально.

 

Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 22 вересня 2021

Відео дня

Головне на ПК-манія

Где купить бюджетный смартфон

Интернет-магазин Device Market предлагает более 1000 моделей телефонов с ценами от 299 гривен. Если ...

Hard новини 2021-08-13 14:05:15

Бумажные пакеты: где и как их выгодно купить

В настоящее время бумажные пакеты имеют широкую сферу применения. В какую компанию стоит обратиться ...

Software новини 2021-07-08 09:41:08

Плівка для ламінування: переваги, види, правильне ...

Ламінація відноситься до найбільш затребуваного способу захисту поліграфічних виробів. Для цього ...

Hard новини 2021-07-08 09:36:02

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
182 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
 • Prev
 • software
Scroll to top