Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмFoxMail - поштова програма з можливостей порівнянна з The Bat!, але безкоштовно і з повною підтримкою HTML. Говорячи про приблизно однакових можливостях, мається на увазі насамперед допустимість застосування у листах макросів і настроюваних шаблонів, диспетчер листів для їх перегляду прямо на сервері з можливістю видалення непотрібних, підтримку фактично необмеженого числа поштових скриньок, встановлення пароля на вхід в поштову скриньку, а також різноманітні добре настроюються правила сортування пошти.

Повна підтримка HTML - це можливість не тільки читати отриману HTML-пошту, але і створення HTML-листів з допомогою вбудованого редактора, допускає, крім звичайних для подібних редакторів можливостей, ще й створення графічної підпису.

Є опція, що дозволяє відправляти пошту безпосередньо адресату, минаючи свій поштовий сервер, а також можливість зручної роботи з поштою Hotmail. Крім цього, іноді може виявитися корисною опція Web Address Book - розміщення адресної книги на веб-сервері з роздільною здатністю доступу до неї інших користувачів. Можуть стати в нагоді і такі можливості, як відправка SMS-повідомлень на мобільні телефони, допустимість прийому пошти з різних POP-екаунтів в одну поштову скриньку, а також інтеграція програми в MS Word. Нарешті, зовсім непогано і те, що FoxMail, незважаючи на різноманіття наявних функцій, є компактною програмою.

За замовчуванням мова інтерфейсу FoxMail - китайський. Для його перемикання на англійську необхідно після інсталяції програми видалити з папки, куди встановлена програма, файл Chinese.lgb.

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top