Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020


Незважаючи на те, що сьогодні пропонується маса способів оплати, саме подарункові карти Playstation або PSN як і раніше залишаються найпопулярнішим товаром продажу в інтернеті. Здається, що немає нічого особливого в тому, щоб ввести дані вашої кредитної карти на ігровому порталі, проте ось 5 причин, які говорять на користь використання саме подарункових карт.

1. Безпека

У тому випадку, якщо покупки на ігровій платформі робить дитина, батьки можуть бути впевнені в тому, що сума, витрачена їм не буде перевищувати номінальну вартість подарункової карти. Крім того, ігрові платформи і виробники найчастіше страждають від діяльності кіберзлочинців, які активно крадуть дані кредитних карт. У нашому інтернет-магазині Punktid ви можете безпечно оплатити вартість подарункової карти, скориставшись посиланням на звичний вам банк або будь-яким іншим способом оплати.

2. Зручність

Активувати подарункову карту дуже просто, і навіть якщо виникнуть проблеми або питання, наша служба підтримки завжди готова допомогти вам на вашій рідній мові.

3. Різні регіони

Подарункові карти PSN можна придбати з прив’язкою до різних регіонів, що дозволяє купувати ігри по ще більш вигідними цінами. Найпопулярніші регіони, які найчастіше використовуют гравці в Україні це звичайно PSN Україна, а також псн США та Росія.

4. Чудовий подарунок

Асортимент ігор постійно змінюється, тому буває непросто вибрати відповідну гру в подарунок. Подарункова карта – це відмінний спосіб порадувати свого друга підходящої грою.

5. Нижча ціна

Остання, проте не менш важлива причина – це більш низька ціна. У нашому інтернет-магазині можна знайти подарункові карти для PlayStation, Xbox, Nintendo, Roblox і Steam, а їх ціна буде до 25% нижче за номінальну вартість. Крім того, за кожну покупку ви отримаєте бонус постійного клієнта, що зробить наступні покупки ще більш вигідними.

Подарункові карти PlayStation

За допомогою PSN карт оплати ви можете відкрити двері в світ нескінченних можливостей. Якщо у вас є подарункова карта PlayStation, ви можете здійснювати покупки в PS Store без необхідності вводити особисті дані. Використовуючи подарункові карти, ви отримуєте більше, ніж платите. Чи означає це, що мені буде доступно більше ігор? О так! PlayStation Store – це один з найбільших платформних магазинів, в якому можна знайти безліч ексклюзивних ігор від Sony, а також відеоігри від інших творців, різні комбо, скіни і багато іншого. Покупки з використанням карт передоплати для PlayStation можуть зробити процес набагато ефективніше і вигідніше!

Головне на ПК-манія

Microsoft принудительно обновит ряд устройств до ...

Судя по всему, компания Microsoft вскоре начнет принудительно обновлять некоторые компьютеры до ...

Software новини 2022-01-27 01:15:15

Xiaomi представила MIUI 13 и назвала смартфоны, ...

Компания Xiaomi во время глобальной презентации смартфонов серии Redmi Note 11 представила для ...

Software новини 2022-01-27 01:15:15

realme анонсирует серию 9 Pro 5G, которая одной ...

realme, самый быстрорастущий бренд смартфонов в мире, продолжает демонстрировать мощные темпы ...

IT новини 2022-01-27 01:15:10

Відео дня

Живі додатки

Управління бізнесом

Склад виробництва 162.5

Програма, за допомогою якої Ви зможете управляти процесом виробництва, починаючи з надходження окремих матеріалів на склад і

Системні програми

ASUS SmartDoctor 5.57

Smart Doctor - фірмова утиліта від ASUS, призначена для відеокарт, створених на графічних чіпсетах від ATI і NVIDIA. Дана

  • Prev
  • software
Scroll to top