Софт-line:
Конвертер валют 1.0.0 -- "Конвертер валют - безкоштовний інструмент, який дозволить вам ..." -- 15 листопада 2019
qABCs 1.0.1 -- "qABCs - освітня утиліта, яка дозволяє дитині в ігровій формі вивчати ..." -- 15 листопада 2019
SLS-Склад-Лайт 7.1.15 -- "SLS-Склад-Лайт – безкоштовна програма складського обліку дозволяє ..." -- 15 листопада 2019
Snappy Driver Installer 1.19.9 (R1909) -- "Snappy Driver Installer (SDI) - потужний інструмент для пошуку, ..." -- 15 листопада 2019
Тирика-Магазин 10.0.8 -- "Тирика-Магазин - проста у використанні програма для магазинів та ..." -- 14 листопада 2019
Vkontakte Online 6.1 -- "Vkontakte Online - корисна програма, яка значно підвищує комфортність ..." -- 14 листопада 2019
DJ Audio Editor 7.8 -- "DJ Audio Editor - простий у використанні аудіо редактор, за допомогою ..." -- 14 листопада 2019
XnViewMP 0.94 -- "XnViewMP - потужний багатофункціональний додаток для роботи з ..." -- 13 листопада 2019
Easy Driver 5.6.13.33482 -- "Easy Driver - системний інструмент, який дозволить Вам завжди мати на ..." -- 13 листопада 2019
Реєстрація документів організації 4.8 -- "Реєстрація документів організації - програма призначена для ..." -- 13 листопада 2019

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Інтернет
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 2762
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

Що найчастіше купують в Інтернеті

Що найчастіше купують в Інтернеті На сьогоднішній день Інтернет настільки вкорінився у наше життя, що став невід'ємною її частиною. За допомогою Інтернету ми можемо дізнаватися новини з усього світу, причому оперативніше, свіже і ширша, ніж це відбувається на телебаченні. Також, завдяки Інтернету ми дізнаємося прогноз погоди, знаходимо відповіді на всі питання, заводимо нові знайомства, спілкуємося, черпаємо різного роду контент, а також здійснюємо покупки. Саме на покупках в Інтернеті ми і хотіли б зупинитися в цій статті, розповівши вам, що найчастіше купують користувачі в мережі, а після дамо практичні поради при виборі та купівлі товарів в Інтернеті.

Нижче ми розглянемо такі питання:
 • Що купують в Інтернеті
 • Переваги та недоліки покупок в Інтернеті
 • Як купувати в Інтернеті


Що купують в Інтернеті
Проаналізувавши весь ринок інтернет-покупок на сьогоднішній день, ми склали рейтинг товарів, які найчастіше купують користувачі в Рунеті. Для того щоб залишити інтригу, ми будемо йти в порядку зростання. Отже, в 10-ку найбільш продаваних товарів в інтернеті входять:
 • Десяте місце
На 10-му місці розмістилася велика побутова техніка. Незважаючи на низькі ціни, порівняно з офлайн магазинами побутової техніки, придбання великої побутової техніки не так популярна серед користувачів Всесвітньої мережі на увазі її габаритів, так як це викликає деякі незручності з доставкою і досить великі витрати на цю дію.
 • Дев'яте місце
Трохи активніше великої побутової техніки користувачі купують квитки: в кінотеатр, театр, на концерт і на спортивні події - швидко, просто і зручно.
 • Восьме місце
Не менш популярні в Інтернеті і різні карти оплати, займаючи восьме місце рейтингу найбільш купованих товарів. Під картами оплати маються на увазі: поповнення свого особового рахунку у мобільного оператора, провайдера інтернет, кабельного і супутникового оператора, карти оплати в магазинах контенту для покупки додатків для гаджетів (App Store, Google Play) і т. п. Не виходячи з дому, ви зможете поповнити свій рахунок, можливо навіть без комісій, що дуже зручно.
 • Сьоме місце
Активніше карт оплати в Інтернеті купують одяг, що розміщує її на сьоме місце в рейтингу. Прийнятні ціни і великий вибір роблять покупку одягу через Інтернет зручним, але величезним недоліком є підбір одягу. Напевно, саме тому одяг не займає настільки високих позицій продажу в мережі.
 • Шосте місце
Шосту сходинку рейтингу продажів посідає програмне забезпечення. Як не дивно, а все більше людей починають віддавати перевагу ліцензованому програмному забезпеченню і покупка електронних ліцензій через Інтернет - найзручніший варіант.


 • П'яте місце
Товари для дітей розмістилися на п'ятій позиції, не тільки завдяки широкому асортименту і низькою ціною, а також завдяки своїй універсальності, так як всі вони діляться по віковій групі дітей, що істотно спрощує підбір.
 • Четверте місце
Косметика і парфумерія займають четверту сходинку рейтингу, так як, мабуть, жоден офлайн магазин не зможе похвалитися таким широким асортиментом товарів із даного сегмента.
 • Третє місце
Трійку лідерів продажів відкривають мобільні телефони, смартфони і з недавнього часу планшети. Дані гаджети широко охопили наше повсякденне життя, а інтернет-магазини пропонують найбільш привабливі ціни на них.
 • Друге місце
Другу позицію займають комп'ютерні комплектуючі, ноутбуки. Головною перевагою їх покупки в Інтернеті є низька ціна і широкий асортимент вибір товару. До того ж дуже часто, купуючи комплектуючі в офлайн магазині, вони самі замовляють їх у постачальників, і доводиться чекати - навіщо чекати і переплачувати, коли це можна зробити самому через Інтернет.
 • Перше місце
Що ж найбільше купують в інтернеті? Найбільш популярними товарами в Інтернеті, розділяючи одне місце на двох, є електроніка і дрібна побутова техніка. Це цілком логічно, так як ціни на таку техніку в рази менше ніж в оффлайн магазинах, та й до того ж ризик мінімальний, так як продукція приходить у запечатаній і жодного разу не відкривався коробці. Вибір дуже простий і не вимагає додаткових перевірок.
Розібравши так звані категорії, давайте розглянемо конкретні товари, які найчастіше купують через Інтернет.

Самі купуються товари в Інтернеті
Що найчастіше купують в інтернеті? Найбільш популярними товарами в інтернеті є товари вартістю в середньому до 20 000 рублів. Ще один аспект, який об'єднує найбільш продавані товари - це універсальність вибору. До таких товарів відносяться: цифрові фотоапарати, відеокамери, смартфони, планшети, ноутбуки, комп'ютерні комплектуючі, автомобільні магнітоли і т. п. Вибравши ті параметри, які вам потрібні, порівнявши ціни і почитавши відгуки - можна сміливо купувати товари такого типу, так як їх непотрібно приміряти і потім думати: чи підійде це вам чи ні.
Досить часто в мережі купують косметику та парфумерію. Косметику та парфумерію вибирати дуже просто, так як при її покупці дівчата більше орієнтуються на фірму. Звичайно, при покупці парфумерії є один недолік - не можна понюхати її аромат. Вирішують питання в такій ситуації пробники парфумів.

Доросла і дитяча одяг також часто купується через Інтернет. Якщо з вибором дитячого одягу, як ми вже говорили, набагато простіше, так як вона розділяється за віком дітей, то з підбором дорослого одягу все йде трохи складніше, так як її необхідно приміряти, а це в інтернет магазині одразу зробити не можна.
З програмного забезпечення активно купують ліцензії на антивірусні програми, Microsoft Windows, Microsoft Office і інший софт.

Покупка карт поповнення рахунку незамінний сервіс. Зручність даного сервісу полягає в тому, що ми завжди згадуємо про необхідність поповнення рахунку у той час, коли всі офлайн пункти поповнення закриті: вночі, у вихідні або святкові дні.

Переваги та недоліки покупок в Інтернеті
Перевагою покупок в Інтернеті, в першу чергу, є широкий асортимент і низькі ціни в порівнянні в офлайн магазинами. Вам не потрібно відвідувати всі магазини міста, щоб порівняти ціни, все це ви можете зробити через Інтернет.

Серед недоліків покупок в Інтернеті можна назвати відсутність можливості візуального огляду і опробування товару при покупці, а у випадку з одягом - неможливості її приміряти. Якщо в офлайн магазині ви відразу отримуєте свою покупку, то, купуючи через Інтернет, купівля доставляється від декількох днів до декількох тижнів. До того ж, купуючи в офлайні, ви знаєте кому пред'являти претензії щодо якості придбаного товару, в Інтернеті ж це дещо складніше. Є такі інтернет-магазини, які не дуже серйозно і відповідально ставляться до замовлень покупців. Іноді вони можуть забути про зроблене у них замовленні, затягувати терміни відправлення або ж надіслати не той товар, який був замовлений, таких інтернет-магазинів не так вже й багато, але випадки зустрічаються.

Як купувати через Інтернет
Купувати через Інтернет досить просто. Знайти потрібний товар у мережі можна як через пошукову систему, так і через спеціальний сервіс Яндекс-Маркет. У пошуковій системі ви отримаєте список інтернет-магазинів, коли сервіс Яндекс-Маркет надасть не тільки опис товару, а також відгуки покупців і ціни на даний товар в різних інтернет-магазинах.

Оплату за товар краще всього здійснювати готівкою і тільки після доставки. При оплаті готівкою ціна за товар, як правило, буде нижче, ніж при оплаті безготівковим платежем або електронною валютою (все це необхідно уточнювати у продавця).

Як купувати в інтернет-магазинах
Перед тим як здійснювати покупку в інтернет-магазині, спершу прочитайте відгуки про нього, в тому ж Яндекс-Маркеті вони повинні бути. Читаючи відгуки, зверніть увагу на їх природність, так як вони можуть бути «фейковими». Вибирати інтернет-магазин необхідно за такими критеріями:
 • Відгуки покупців;
 • Якість роботи online-підтримки;
 • Ставлення до покупців;
 • Серйозність ставлення до замовлень (швидкість відправлення, відправлення саме вибраного товару, якість товарів тощо).


Як вибирати товари в Інтернеті
Як вибирати техніку в Інтернеті
Вибирати техніку найзручніше на сервісі Яндекс-Маркет. Зайшовши у певний розділ, виберете основні параметри, які хочете щоб включала обрана вами техніка. Після цього сервіс надасть варіанти моделей, які підходять під ваші критерії. Переглянувши детальні характеристики моделі товару, ви зможете переглянути огляди, а також ознайомитися з відгуками та цінами про неї в різних інтернет-магазинах.

Як купувати одяг через Інтернет
Дуже багатьох цікавить: як купувати речі через Інтернет. Єдина складність покупки речей в мережі полягає в тому, що ви не можете її приміряти і подивитися - чи підходить вона вам чи ні. Тому, купуючи одяг в інтернет-магазинах, дуже добре, якщо правила їх роботи будуть дозволяти замовити кілька розмірів одягу або кілька пар взуття, щоб ви змогли приміряти їх і подивитися, які з цих товарів вам підходять, а які - ні.

Бажаємо вдалих покупок!

Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 16 листопада 2019

Відео дня

Головне на ПК-манія

У відео показали, як на галявині пустує зграйка ...

В Youtube з'явилося відео, в якому показано, як дев'ять невеликих чотирилапих роботів граються на ...

IT новини 2019-11-15 13:51:15

Vivo S5 став першим у світі смартфоном з ...

Компанія Vivo провела в Китаї захід, в рамках якого представила новий смартфон Vivo S5 з ...

Hard новини 2019-11-15 13:45:10

SAP і «Ростелеком» продовжать співпрацю в ...

Компанія SAP, яка є одним з найбільших європейських виробників програмного забезпечення, і ...

Software новини 2019-11-15 13:10:40

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
183 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
 • Prev
 • software
Scroll to top