Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020


Вакансії з IT сфери ваблять високими зарплатами, а офіси комфортними умовами. Надихають на перехід в нову професію і безліч історій успіху, коли людина перекваліфікувалася на курсах і швидко підвищила рівень своїх доходів.

 

Вакансії з IT сфери ваблять високими зарплатами, а офіси комфортними умовами. Надихають на перехід в нову професію і безліч історій успіху, коли людина перекваліфікувалася на курсах і швидко підвищила рівень своїх доходів. Пройти навчання однієї з популярних спеціальностей дійсно не важко. Є маса шкіл, які пропонують очне, заочне і навіть дистанційне навчання. Однак не у всіх виходить домогтися заповітної мети. Розглянемо, чому так відбувається і з якими проблемами і помилками стикаються майбутні айтішники.

Не відповідність рівня курсів і навичок

Не намагайтеся відразу осягнути неосяжне і спробувати вивчитися на просунутого розробника лише тому, що там високі зарплати. Звертайте увагу на те, що буде дійсно вам під силу. Наприклад, IT школа Академія Шаг пропонує, як базові курси, так і різні інтенсиви за окремими напрямами. Адекватно оцінюйте свої можливості і починайте з азів, це не тільки допоможе вам в освоєння складнішого матеріалу. Можливо, ви навіть змініть вектор розвитку, коли докладніше дізнаєтеся про всі напрямки.

Сплачений курс не гарантія отримання професійних навичок

Часто студенти думають, що якщо вони сплатили навчання, то їх 100% повинні усьому навчити. Але запорука успіху це не тільки витрачена сума або зоряний склад викладачів, а й особисті зусилля, старанність і працьовитість. Ви не станете хорошим фахівцем якщо:

  • неуважні на лекціях;
  • не виконуєте домашні завдання;
  • не пробуєте розібратися в складних питаннях;
  • пропускаєте заняття.

Ставити погані оцінки за прогули або лаяти вас тут ніхто не буде, але і битися над результативністю учня, якому всеодно теж. Навчальний центр зобов'язується провести певну кількість уроків, максимально дохідливо і планомірно донести інформацію до студентів. А те, наскільки вони її засвоять, залежить тільки від самих учнів.

Сам по собі диплом нічого не означає

Люди старого гарту звикли, що якщо у них є «корочка», то всі двері відкриті. Але в сучасному світі ваші навички, знання і досвід цінуються набагато вище, ніж папірець, що ви прослухали курс. Нехай навіть з найпрестижнішої школи. Тому намагайтеся отримати від викладачів максимум. Не соромтеся ставити питання, уточнювати незрозумілі моменти, консультуватися з виконання тестових і практичних завдань. Навіть якщо навчальний центр обіцяє працевлаштування до своїх партнерів, вам все одно доведеться проходити у них співбесіду. І якщо ваш рівень знань буде недостатнім для запропонованої посади – ніякої диплом не допоможе.

Можливо, IT просто не ваше

Не кожен може стати програмістом або IT фахівцем. Будьте чесні самі з собою і дивіться не тільки на рівень заробітної плати в майбутній професії, а й наскільки цікаво вам цим займатися. Чи зможете ви робити це роками, постійно вдосконалюючись та розвиваючись в обраному напрямку? А може ваші таланти приховані зовсім в іншій галузі? Може бути ви не програміст, а дизайнер, аналітик, хороший фахівець з кібербезпеки? Не варто витрачати дорогоцінний час на те, в чому вам складно буде домогтися успіху.

Курси – це вигідний бізнес

Пам'ятайте також про те, що для організаторів курси – це можливість заробити гроші. Тому далеко не всі школи однаково ефективні і результативні. Перш ніж записуватися на навчання, перевірте репутацію закладу, викладацький склад, подивіться відгуки учнів і випускників, оцініть їх успіхи. Іноді невдалий вибір закладу або викладача може збити з правильного шляху і стати причиною того, що ви розчаруєтеся в обраній професії.

Головне на ПК-манія

Microsoft принудительно обновит ряд устройств до ...

Судя по всему, компания Microsoft вскоре начнет принудительно обновлять некоторые компьютеры до ...

Software новини 2022-01-27 01:15:15

Xiaomi представила MIUI 13 и назвала смартфоны, ...

Компания Xiaomi во время глобальной презентации смартфонов серии Redmi Note 11 представила для ...

Software новини 2022-01-27 01:15:15

realme анонсирует серию 9 Pro 5G, которая одной ...

realme, самый быстрорастущий бренд смартфонов в мире, продолжает демонстрировать мощные темпы ...

IT новини 2022-01-27 01:15:10

Відео дня

Живі додатки

Ігри та розваги

Магічні диски 1.0

Магічні диски - мета гри - встановити кульки так, щоб на кожному з дисків були кульки тільки того кольору, яким позначена

Файли та диски

SSDLife Free 2.5.82

SSDLife Free - проста у використанні утиліта, яка призначена для моніторингу стану та діагностики твердотільних (SSD)

  • Prev
  • software
Scroll to top