Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Інтернет
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 3844
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

Як зареєструватися в Скайп (Skype)

Як зареєструватися в Скайп (Skype) Мабуть, найпопулярнішою комп'ютерною програмою на сьогоднішній день є програма Скайп (Skype). Скайп - це програма, призначена для голосового та відео спілкування у Інтернеті. Якщо ви хочете використовувати Скайп, то у даній статті ми розповімо вам, як його встановити, зареєструватися в ньому і налаштувати.

Зміст статті:
 • Опис роботи Скайпу
 • Як встановити Скайп на комп'ютер
 • Як зареєструватися в Скайпі
 • Як налаштувати Скайп


Опис роботи Скайпу
Для чого потрібен Скайп? Через програму Скайп ви можете безкоштовно спілкуватися з іншими користувачами даної програми, сплачуючи при цьому лише спожитий інтернет-трафік. В виду того, що у більшості користувачів в країнах СНД будинку підключений безлімітний Інтернет, то в принципі використання Скайпу можна вважати безкоштовним. В Скайпі є можливість голосового, так і відео спілкування.

З допомогою Скайпу ви зможете здійснювати дзвінки своїм друзям і родичам, а також використовувати його для своїх робочих потреб: спілкування з клієнтами, партнерами, постачальниками і т. п. Також в Скайпі є можливість групової зв'язку, тобто ви можете одночасно спілкуватися з кількома людьми. Скайп - це найкращий вихід, якщо ви хочете спілкуватися людьми, які живуть в інших містах і країнах.

Що потрібно для Скайпу
Якщо ви хочете розмовляти по Скайпу, то для цього вам необхідно мати комп'ютер або ноутбук. Також по скайпу можна спілкуватися через смартфон і планшет, але на цьому ми докладно зупинятися не будемо. Отже, для того щоб ви могли користуватися Скайпом, в першу чергу у вас повинен бути налаштований доступ в Інтернет на комп'ютері або ноутбуці.

Яка потрібна швидкість інтернету для Скайпу

Що стосується швидкості інтернет-з'єднання, то для голосового зв'язку цілком достатньо швидкості в 100 Кбіт/с. Для відео спілкування по Скайпу необхідна швидкість інтернет-з'єднання залежить від дозволу переданого відео.

В першу чергу Скайп перевіряє вашу швидкість інтернету до співрозмовника, і вже виходячи з цього, визначає якість голосового і видеопередачи. Якщо швидкість інтернету від вас і до співрозмовника висока, то програма буде передавати звук і відео максимальної якості, якщо ж ні, то якість зв'язку буде знижено до тієї, яка дозволяє передавати інформацію. Якщо у вас є веб-камера знімає відео у форматі HD, то для спілкування по Скайпу вам необхідна швидкість - 1,5 Мбіт/с. Врахуйте, що якщо ви використовуєте дзвінки групового зв'язку, то швидкість інтернету повинна бути вище.

Мікрофон і пристрій виводу звуку

Для спілкування в Скайпі вам будуть необхідні: мікрофон і пристрій виводу звуку. Виводити звук ви можете як на наявні колонки, так і купивши спеціальну гарнітуру. Що стосується мікрофона, то якщо ви використовуєте ноутбук, то багато їх моделі мають вбудований мікрофон. Крім того, сучасні моделі веб-камер також можуть включати в себе мікрофон, або ж ви можете вирішити дане питання покупкою гарнітури.

Давайте підіб'ємо невеликий підсумок. Для спілкування по Скайпу всією сім'єю рекомендуємо виводити звук на звичайні колонки, що стосується мікрофона, то вирішити це питання краще всього покупкою веб-камери з мікрофоном (якщо ж ви використовуєте ноутбук, то напевно мікрофон там вже є). Для одноосібного використання Скайп рекомендуємо придбати гарнітуру: навушники і мікрофон, а при наявності в комп'ютері або ноутбуці Bluetooth - радимо придбати відповідну бездротову гарнітуру.

Веб-камера

Як вже згадувалося вище, для спілкування по Скайпу необхідна веб-камера, про вибір яку ми розповідали в одному з наших попередніх статей. При використанні сучасної моделі ноутбука в ньому повинна бути вбудована камера, якщо вас не буде влаштовувати якість відео, тоді краще купити окрему камеру. Радимо купувати камеру, яка знімає відео в HD форматі.

Як встановити Скайп на комп'ютер
Після того як ми розглянули, що нам необхідно для використання Скайп будинку, переходимо безпосередньо до самої програми, зокрема до встановлення. Установка Скайп на комп'ютер - абсолютно безкоштовна, чомусь багатьох користувачів турбує це питання. Головне - завантажувати програму з офіційного сайту. Давайте розглянемо, як правильно встановити Скайп на комп'ютер або ноутбук.

В першу чергу нам необхідно встановити Скайп. Щоб його встановити, потрібно завантажити інсталяційний файл програми, який ви можете знайти на офіційному сайті: «skype.com/ru». Відкривши в браузері офіційну сторінку Скайп в Інтернеті, ви побачите щось подібне що зображено на малюнку.

У верхньому меню, праворуч від логотипу Скайп, виберете пункт «Завантаження», після чого ви перейдете на сторінку завантаження. Якщо ви використовуєте Windows 8, то ресурс запропонує завантажити версію Скайп для інтерфейсу Metro.

Незважаючи на те, що там пропонують встановити саме Metro-версію програми, ми не радимо вам вибирати її, так як вона має проблеми в роботі і не особливо зручна. Тому нижче кнопки завантаження виберете «Робочий стіл Windows».

Якщо ж у вас встановлена операційна система Macintosh або Linux, тоді оберіть відповідний розділ. Якщо у вас встановлена операційна система Windows 7 або ж ви вибрали завантаження версії Скайп для робочого столу, то для завантаження програми необхідно натиснути на дану зелену кнопку «Skype для робочого столу Windows.

Після цього почнеться завантаження інсталяційного файлу, врахуйте, що в залежності від вашого браузера він може запитати про те, куди зберегти інсталяційний файл, за замовчуванням це папка Завантаження.

Коли інсталяційний файл завантажився, запускаємо його з іншого браузера або ж запускаємо з папки. Запустившись, установник попросить зробити вас кілька дій.

Тут вам необхідно буде вибрати мову, встановити прапорець - дозволити чи Скайпу запускатися при включенні комп'ютера або ноутбука.

Натиснувши кнопку «Додаткові параметри» ви зможете вибрати місце, куди установникові встановити Скайп. Рекомендуємо залишити місце установки за замовчуванням і не змінювати його. Після цього натискаємо кнопку «Я згоден (-на) - далі».

Далі установник запитає вашого дозволу встановити плагін «Сlick to Call». Даний плагін встановиться в браузер і виділяє номери телефонів, розміщені на сайтах. Клікнувши за номером, ви відразу ж зможете подзвонити на нього за допомогою Скайпу. Встановлювати даний плагін чи ні - вирішуйте самі, виходячи з його потреби. Потім натискаємо на кнопку «Продовжити».

Наступне вікно як завжди в стилі Microsoft - прорекламувати свої сервіси, які за великим рахунком не потрібні. В даному вікні інсталятор запропонує вам зробити пошукову систему Bing пошуком за замовчуванням і зробити сайт MSN домашньою сторінкою, яка буде у вас відкриватися при запуску браузера. Рекомендуємо прибрати прапорці і не встановлювати дані сервіси. Потім натискаємо кнопку «Продовжити».

Далі починається процес установки Скайп. Після завершення установки запуститься сама програма.

На цьому установка Скайп завершена. Тепер програма просить вас увійти в свій обліковий запис або якщо у вас її немає, то зареєструватися в системі.

Як зареєструватися в Скайпі
Після установки Скайп вам необхідно зареєструватися в системі. Хочемо звернути вашу увагу, що реєстрація в Скайп безкоштовно. Отже, як правильно зареєструватися в Скайп? Щоб зареєструватися в Скайп існує 2 способи: окрема реєстрація і використання для цього облікового запису Microsoft або Фейсбук.

Якщо ви хочете швидко зареєструватися в Скайпі і у вас є зазначена для цього обліковий запис - то ви можете використовувати її, натиснувши на відповідну іконку. Потім у вікні програми вам необхідно ввести логін і пароль від облікового запису і зробити зазначені дії. Але ми рекомендуємо зробити окрему реєстрацію, для чого необхідно натиснути на напис «Зареєструватися», після чого програма перенаправляє вас на сторінку реєстрації в браузері.

У браузері ви побачите форму для реєстрації, яку необхідно заповнити, і ми вам у цьому допоможемо. Перше, що вас попросять вказати: ім'я, прізвище, адресу електронної пошти та його підтвердження.

Ім'я та прізвище ви можете ввести як кирилицею, так і латиницею - все одно її перевіряти ніхто не буде. Потім введіть адресу вашої електронної пошти і продублюйте його у відповідному полі. Опускаємося нижче, і там нам необхідно ввести свої особисті дані.

Якщо ви хочете, щоб користувачі Скайп могли знайти вас за персональних даних - введіть їх. Якщо ж ви не хочете розкривати свої дані - залиште поля порожніми, ввівши тільки ту інформацію, яка є обов'язковою для вводу (дані пункти позначені зірочкою). Після цього переходимо до наступного блоку.

На самому початку цього блоку виберете в переліку варіант того, як ви припускаєте використовувати Скайп. Потім вас чекає самий складний і цікавий пункт: «Логін в Скайп». В даному полі ви повинні ввести бажаний логін в системі Скайп. Логін повинен бути унікальним, тобто ніким не зайняті, а враховуючи те, що користувачів в Скайпі більш ніж півмільярда, то це буде зробити не просто. Ввівши вибраний логін, система сповістить вас про те, що він зайнятий або вільний. Потім введіть пароль, який повинен складатися тільки з букв і цифр, мінімальна кількість символів - 6. Закінчивши з даним блоком - переходимо до наступного.

Тут система запропонує вам підписатися на розсилку новин Скайп, у вигляді СМС-повідомлень або електронною поштою. Якщо ж вам розсилка не цікава - приберіть прапорець з обох пунктів. Нижче з'явиться картинка, на якій зображені символи, ці символи вам необхідно ввести в спеціальному полі - це захист від роботів.

Потім ви можете прочитати умови використання Скайп і декларацію про захист особистої інформації - натискаємо на кнопку «Я згоден (-на) - Далі». Після цього реєстрація буде завершена. Рекомендуємо записати на аркуш або ж в текстовому документі на комп'ютері логін і пароль від Скайпа. Тепер повертаємося до програми.

Коли у вас вже є власний логін і пароль, водимо їх у вікно програми і натискаємо кнопку «Увійти». Пройшовши авторизацію, перед вами відкриється головне вікно програми. У вас буде доданий один контакт - Тестовий центр, про нього ми поговоримо трохи пізніше. Спочатку нам необхідно налаштувати звук і відео в Скайпі, а потім можна зайнятися додаванням контактів.

Як налаштувати Скайп
Звичайно ж, у вас виникне питання: як налаштувати програму, звук, мікрофон і камеру. Для налаштування Скайп у верхньому меню програми вибираємо пункт «Інструменти» і в меню вибираємо «Налаштування».

Перебуваючи у вкладці «Загальні налаштування» можна зробити деякі зміни. Наприклад, ми рекомендуємо зняти прапорець з пункту «Запускати Skype при запуску Windows» щоб виключити зайву завантаження ресурсів комп'ютера або ноутбука, тобто Скайп не буде запускатися автоматично при включенні комп'ютера, а ви самі будете запускати при необхідності. Ну а так, виконуйте налаштування виходячи з власних уподобань. Потім переходимо у вкладку «Налаштування звуку».

Як налаштувати мікрофон в Скайпі

У вкладці «Налаштування звуку» в самому верху буде блок настройки «Мікрофон». Натисніть на меню вибору мікрофона і з запропонованих пристроїв виберете той мікрофон, через який ви будете говорити по Скайпу. Вибравши мікрофон, скажіть в нього кілька слів, і ви побачите, як шкала гучності почне рух. Повзунком синього кольору ви можете налаштувати гучність мікрофона. Автоматичне налаштування використовувати не рекомендуємо.

Як налаштувати звук в Скайпі

Для налаштування звуку у вкладці «Налаштування звуку», вам необхідно перейти в блок настройки: «Динаміки». У цьому меню виберіть пристрій, на який ви бажаєте виводити звук, і після цього натисніть на кнопочку зеленого кольору, щоб перевірити вивід звуку на пристрій. Нижче ви можете налаштувати гучність звуку.

У блоці «Дзвінок» ви можете таким же чином вибрати пристрій, на який буде надходити дзвінок, коли вам хтось буде дзвонити.

Як налаштувати камеру в Скайпі

Для налаштування веб-камери в Скайпі перейдіть у вкладку «Налаштування відео».

Програма визначить вашу камеру, якщо вона підключена. Натиснувши на кнопку «Налаштування веб-камери» ви зможете підкоригувати якість картинки. Нижче ви можете налаштувати показ відео.

Налаштування програми

Після цього перейдіть в розділ «Безпека», у вкладку «Параметри безпеки».

Рекомендуємо встановити такі параметри, як це показано на картинці вище. Потім натискаємо внизу на кнопку «Зберегти».

Після проведення описаних налаштувань здійсніть тестовий дзвінок у центр Скайп.

Як додати користувача в Скайп

Для того, щоб додати контакт, вам потрібно натиснути на кнопку чоловічка з плюсиком, яка виділена на картинці знизу.

У полі введіть ім'я або Скайп-логін користувача, якого ви хочете знайти. Нижче у вас з'явиться список людей, яких знайде система. Натисніть на користувача, якого ви шукали і додайте його до себе в список контактів.

Як зареєструватися в Скайпі відео


Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 22 червня 2021

Відео дня

Головне на ПК-манія

Чому у деяких студентів не виходить стати ...

Вакансії з IT сфери ваблять високими зарплатами, а офіси комфортними умовами. Надихають на перехід ...

IT новини 2021-06-03 11:07:14

Smartlead отзывы о системе продаж Владимира ...

Интернет-бизнес стремительно развивается. Тому способствует много факторов, в том числе и непростая ...

Новини інтернету 2021-05-03 10:43:26

Новые технологии в интернет соединении без помех ...

В современных реалиях потребность в интернете возрастает постоянно, при этом обществу необходимы ...

Новини інтернету 2021-03-22 17:49:28

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
182 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
 • Prev
 • software
Scroll to top