ПК-манія

Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Комп'ютерні штуки
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 8094
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

Що робити якщо не включається комп'ютер

Що робити якщо не включається комп'ютер У кожного користувача рано чи пізно можуть виникнути проблеми з запуском комп'ютера. Не завжди проблеми з завантаженням комп'ютера викликані його поломкою, дуже часто причиною цього є саме ми, і це дуже швидко і просто можна усунути. У даній статті ми розглянемо найбільш часті причини, за якими не запускається комп'ютер, щоб ви змогли швидко вирішити проблему, і вам не довелося викликати фахівця.

Зміст статті:
 • Комп'ютер не включається взагалі
 • Комп'ютер включається, але не завантажується
 • Включається комп'ютер, але немає зображення

Чому не включається комп'ютер

Комп'ютер не включається взагалі

Це може бути як найпростіша причина не включення комп'ютера, так і найскладніша. Давайте почнемо з простої. Якщо у вас не включається комп'ютер, то найчастіша причина - це відсутність подачі живлення на нього. Трапляється це в результаті декількох факторів:
 • Вимкнено блок живлення
Кнопка включення і виключення блоку живлення, яка знаходиться на задній частині комп'ютера, переведена в положення «Off». Можливо, що ви ненароком зачепили її, коли витирали пил або забирали під столом. Для вирішення проблеми достатньо перевести дану кнопку у положення «On» і все - комп'ютер запускається.
 • Погано вставлений кабель живлення в системний блок
Спробуйте витягнути і вставити кабель живлення, підключений до блоку живлення комп'ютера, переконайтеся, що він вставлений до кінця і спробуйте знову запустити комп'ютер. Якщо це не допомогло - йдемо далі.
 • Вытащена або погано вставлена вилка кабелю живлення комп'ютера
В даному випадку добре вставити вилку в розетку, після чого спробуйте запустити комп'ютер.
 • Не працює стабілізатор або ДБЖ
Якщо ваш комп'ютер підключений через стабілізатор або джерело безперервного живлення, то можливо, що вони вийшли з ладу, тому спробуйте підключити комп'ютер безпосередньо.
 • Не працює мережевий фільтр або розетка
Ну і остання з простих причин того, чому не запускається комп'ютер - це несправний мережевий фільтр або розетка. Спробуйте підключити комп'ютер через інший мережевий фільтр і розетку, якщо він запуститься причина саме в цьому, якщо і це не допомогло, то тоді поломка серйозніше.

Ще однією досить частою причиною того, чому не включається комп'ютер, є неправильне підключення його комплектуючих в системному блоці, це досить часто відбувається, коли користувачі проводять чищення комп'ютера самостійно, і при цьому від'єднують дроти або ненавмисно зачіпають їх.

Наступна причина - несправність блоку живлення, це досить часта поломка комп'ютерів, так як в середньому блоки живлення працюють 3 роки, після чого вони не рідко виходять з ладу. Якщо і блок живлення знаходиться в робочому стані, то тут 2 варіанти поломки: або вийшла з ладу материнська плата, або окислилися контакти.

Не включається комп'ютер, але вентилятори працюють

Комп'ютер запускається, але нічого не відбувається? Перевірте всі контакти і підключення комплектуючих в системному блоці. Найчастіше це відбувається після самостійного чищення внутрішньої частини системного блоку і комплектуючих. Також в деяких випадках допомагає обнулення Біоса, для цього необхідно замкнути відповідні роз'єми на материнській платі і перезапустити комп'ютер, перед запуском зробивши налаштування скинутого Біоса.

Комп'ютер не включається і пищить

Якщо комп'ютер включається і пищить, то це означає, що один з пристроїв відсутня або неправильно підключено. За характером видаваних звуків, а точніше за кількістю довгих і коротких піско - ви зможете визначити, в чому саме полягає проблема. Можливо, необхідно витягнути і заново вставити дане комплектуючий, почистити контакти або замінити його з причини виходу з ладу.


Комп'ютер включається, але не завантажується
Якщо комп'ютер включається, але не запускається, то це відбувається з трьох причин, давайте їх розглянемо:
 • Комп'ютер не бачить жорсткий диск, на якому встановлена операційна система
У даному випадку може бути 2 причини, з яких не завантажується операційна система: або жорсткий диск неправильно підключений, або ж він вийшов з ладу. Спробуйте вимкнути комп'ютер і відключити жорсткий диск, після чого заново його підключити. Запустіть комп'ютер, і постарайтеся послухати даний вінчестер, якщо він працює і не видає ніяких дивних звуків, то переходимо до наступного пункту. Якщо ж жорсткий диск взагалі не гуде, гуде або як-то неправильно, то спробуйте перепідключити його з допомогою інших проводів, якщо це не допоможе, скоріше за все, вінчестер зламався.
 • У системному завантажувачі не вказаний або вказаний неправильно розділ, з якого йому необхідно грузиться
Найчастіше така причина трапляється через встановлення другої операційної системи і наступному видаленні однієї з них. В даному випадку необхідно відновити завантажувач. В операційній системі Windows це можна зробити наступним чином: потрібно завантажитися з настановного диска операційної системи, вибрати в меню пункт «Відновлення системи», потім виберіть операційну систему, яку необхідно відновити і натискаємо кнопку «Далі» і натискаємо: «Командний рядок». У командному рядку прописуємо наступні команди: перша - «bootrec.exe /fixmbr», після цього натискаємо «Enter» і вводимо наступну команду - «bootrec.exe /fixboot» і також натискаємо «Enter». Потім виходимо з даного меню і перезапускаємо комп'ютер.
 • Проблеми з операційною системою
Якщо ж попередня дія не допомогло або завантажувач бачить операційну систему, але сама система не запускається, то тоді можна знову-таки спробувати відновити її за допомогою завантажувального диска вибравши пункт «Відновлення запуску» або «Відновлення системи». Якщо ці дії не принесуть результатів, то тоді доведеться встановлювати заново систему. Про те, як встановити Windows 8 ми докладно описали в нашій окремій статті.

Включається комп'ютер, але немає зображення

Якщо включається комп'ютер, але на ньому чорний екран, то, напевно, проблема полягає в неправильному підключенні монітора. Для цього перевірте правильність підключення кабелю йде на монітор, як з боку системного блоку, так і з боку самого монітора. Потім перевірте налаштування в самому моніторі, щоб там був виставлений правильний тип підключення: VGA, DVI або HDMI. Також перевірте кабель живлення, що йде до монітора, щоб він був правильно підключений.

Наступна причина, за якою може бути відсутнім зображення на моніторі - відмова відеодрайвера. Спробуйте завантажити комп'ютер у безпечному режимі, і перевстановити відеодрайвер. Якщо це не допомогло - спробуйте підключити монітор до інтегрованої відеокарти, витягнувши дискретну. Якщо зображення з'явилося, то проблема з відеокартою (спробуйте почистити контакти і добре вставити картку у гніздо), якщо зображення немає, то можливо, що проблема в моніторі.

Комп'ютер включається і відразу відключається

Дана ситуація відбувається з двох причин: відмовив кулер охолодження або заклинило кнопку включення. Тому перевірте працездатність кулера, якщо з ним все в порядку, то вимкніть кнопку запуску від материнської плати і запустіть комп'ютер замиканням клем запуску (будьте обережні і не робіть цього, якщо у вас немає досвіду!), якщо комп'ютер запустився і не відключився - ремонтуйте кнопку.

Якщо з усіх вищевикладених рекомендацій ні одна не допомогла, то необхідно звернутися в сервісний центр, тому як без наявності певного досвіду та знань, серйозну поломку ви не виправите.

Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 січня 2021

Відео дня

Головне на ПК-манія

Внутренняя seo оптимизация сайта, как верный, но ...

В современном мире каждый из нас привык к большой скорости: все куда-то бегут, бояться опоздать, ...

Новини інтернету 2020-11-20 14:14:40

Вибираємо наручний годинник Casio на подарунок

Якщо ви хочете подарувати своїй близькій людині наручний годинник, то настійно рекомендуємо ...

IT новини 2020-10-06 05:13:46

Штучний інтелект і технології перекладу

Було проведено опитування усіх постачальників технологій перекладу, які прийшли на думку: у яких ...

IT новини 2020-06-13 04:39:57

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій
251 пост(ів)
Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
182 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Валерій Петрович
145 пост(ів)
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
 • Prev
 • software
Kyodai MahJongg 21.42
CIL View 2.0
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020)
YogaDNS 1.14 Beta
Сімейна літопис 6.4
Collector Notepad 1.5.4.12
Tunngle 5.8.9
FPS Monitor 5245
WorldWide Telescope 5.5.03
Win Toolkit 1.7.0.15
Scroll to top