Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Інтернет
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 2853
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

Прискорення інтернету і оптимізація трафіку

Прискорення інтернету і оптимізація трафіку Все більше і більше людей підключають інтернет. Зараз інтернет перестав бути розкішшю, як це було ще років п'ять тому. Нині, мережа є у всіх куточках країни, ну, або майже у всіх. Навіть якщо немає можливості підключити виділену лінію або ADSL, то завжди можна придбати USB-модем, який працює у місцях, де є мережа GSM, а вона є скрізь.

Проте, є речі, які не змінилися з часів появи інтернету - прискорення інтернету і оптимізація трафіку. Проблема в тому, що не дивлячись на те, що у великих містах проблем зі швидкістю немає, так як використовуються виділені лінії, ADSL з високою швидкістю, 3G - в регіонах ситуація не сильно змінилася. Наприклад, ADSL зі швидкістю 128 Кбіт/сек коштує так само, як у Москві виділена лінія зі швидкістю 70 Мбіт/сек. Це змушує людей шукати способи прискорення інтернету.

Отже, збільшення швидкості інтернету можна розділити на активний і пасивний спосіб. До активного способу відносяться прямі зміни в налаштування пристроїв і операційної системи за допомогою програм або з допомогою правки реєстру. До пасивного способу збільшення швидкості інтернету належить підбір і налаштування браузера, налаштування брандмауера і т. п. Всі ці способи ми розглянемо в даній статті.

Активні способи прискорення Интренета

Почнемо безкоштовне прискорення інтернету з оптимізації самої операційної системи. Найпоширенішою операційною системою, яку використовують користувачі - Windows XP Pro є невеличка лазівка. У Windows XP з'явився сервіс QoS (Quality of Service). Даний сервіс використовується для специфічних функцій, і більшість користувачів не потрібен. Справа в тому, що QoS резервує для своїх завдань 20% пропускної спроможності каналу. До того ж, потрібно врахувати, що неважливо, який у вас канал - звичайний Dual Up або гігабітний Ethernet - 20% зарезервируется для QoS.

Отже, першим ділом нам необхідно відключити цю службу, щоб звільнити канал і збільшити швидкість інтернету. Для цього йдемо в Пуск ->> Виконати, набираємо msconfig. У меню, вибираємо вкладку Служби, і в списку шукаємо QoS RSVP. Після чого відключаємо його.

Однак, це ще не все. Тепер запускаємо аплет Group Policy, для цього в Пуск ->> Виконати набираємо gpedit.msc, після чого вибираємо Local Computer policy, а там Адміністративні шаблони (Administrative templates). Після цього вибираємо Network - QoS Packet Sheduler. В даному меню відключаємо Bandwidth limit, або знижуємо з 20% до 0. Але ми не повністю відключили QoS. Тепер йдемо в Диспетчер пристроїв, вибираємо «Показати приховані пристрої», і там видаляємо пристрою QoS. Хочу відразу обмовитися, що багато говорять про те, що QoS - міф. Тоді перевірте пінг з включеним QoS і вимкненим - відразу побачите. І врахуйте, щоб повністю відключити резервування каналу - потрібно виконати всі дії.

Тепер, в налаштуваннях роутера або модему ставимо значення MTU в 1492. Дане значення оптимально для ADSL або виділеної лінії. Для звичайного Dual Up модему краще виставити значення в 576.

В принципі, ми зробили все для оптимізації операційної системи для збільшення швидкості інтернету.
Тепер приступимо до софту. Для збільшення швидкості інтернету використовуються різні програми, які виконують різні функції. Наприклад, це програми - міжмережеві монітори, які не тільки захищають від злому і витоку інформації, але і дозволяють збільшити швидкість інтернету. Так само є програми, що дозволяють стискати інформацію на сторонньому сервері. Мабуть, почнемо з міжмережевих моніторів або в простолюдді - брандмауер (FireWall).

Міжмережевий екран дозволяє захистити комп'ютер від несанкціонованого доступу. Тим не менш, у ньому є функції, які дозволяють прискорити ваш інтернет. До таких функцій, наприклад, відноситься блокування спливаючих елементів, реклами, і тому подібної непотрібної нісенітниці, яка уповільнює швидкість завантаження сайту. Справа в тому, що багато графічні елементи мають велику вагу. Як правило, за створення банерів беруться початківці і не професійні дизайнери, які навіть здатні робити помилки в рекламних банерах. Само собою, ніякої мови про оптимізацію зображень не може бути й мови. В наслідок цього, зображення на банерах мають досить великий розмір. Завантаження даних зображень займає велику кількість часу. Як самі розумієте - це уповільнює швидкість завантаження сайту. Так, є плагіни для браузерів, які допомагають позбавлятися від банерів - баннерорезалки. Однак, у даних плагінів є багато мінусів, в той час, як міжмережевий екран ви можете налаштувати до дрібниць.

Отже, розглянемо налаштування брандмауера на основі Agnitum Outpost. Agnitum Outpost є одним з кращих міжмережевих екранів. Опустимо налаштування безпеки, і перейдемо відразу до налаштувань Outpost для прискорення інтернету. Отже, в першу чергу налаштовуємо блокування реклами. Для цього вводимо текст, який найчастіше трапляється у банерах та рекламних оголошеннях. У Outpost є велика база шаблонів, які ви без проблем можете використовувати. До того ж, ви можете налаштувати розміри зображень, які будуть блоковані. В цьому меню знаходяться всі розміри банерів, так що налаштування і цього параметра не займе багато часу.

Після налаштування блокування пошти, можна налаштувати блокування додаткових елементів, таких, як Active X або Pop-Up.

Ми позбулися від непотрібних зображень, які уповільнюють завантаження. Тепер пара скористатися іншою програмою - зараз ми будемо стискати трафік.

Отже, для стиснення трафіку існує велика кількість програм. Дані програми працюють, як проксі-сервера. Вони звертаються до серверів, які в свою чергу стискають трафік (35% - 70%). Відповідно, ви економите на трафіку, і збільшується швидкість завантаження сторінок. Стискається не тільки текстова інформація, але і графічна.

Однак, практично всі програми даного типу платні. З безкоштовних програм можна відзначити Toonel. Врахуйте, що для роботи даної програми необхідна віртуальна машина Java. Переконається, що вона є можна за адресою C:ProgramFilesJava. Якщо немає, то просто качаємо її за адресою - http://java.com/ru/download/windows_xpi.jsp?locale=ru і викачуємо програму. Після цього, ми встановлюємо Toonel і приступаємо до його налаштуванні.
Toonel дозволяє стискати трафік не тільки на локальному сервері, але і на віддаленому. В залежності від необхідного варіанту налаштовуємо програму. У прикладі зупинимося на варіанті локального проксі-сервера:

hostname: 127.0.0.1
localport: 8080
web interface port: 7999
Не забуваємо налаштувати стиснення JPG.

Тепер необхідно налаштувати програми, трафік яких ви збираєтеся стискати. Розглянемо на прикладі браузера. Йдемо в налаштування проксі-сервера, і вводимо дані, які налаштовували в Toonel.


Після чого програма починає стискати трафік. Щоб трафік стискалося - програма повинна працювати постійно. За аналогічним образом налаштовуються і інші програми, трафік яких необхідно стиснути...

Ось і закінчилися активні способи прискорення інтернету. Тепер приступимо до пасивного.

Пасивні способи прискорення інтернету

До пасивних способів прискорення інтернету можна віднести лише налаштування браузера. Причому, налаштувати можна тільки Opera 10, для всього іншого необхідно виконати всі вищеописані дії. Firefox сам по собі не стискає трафік, Opera, до 10 версії стискає його незначно. Все, що можна зробити з даних браузерах - відключити зображення. Однак, цю можливість не варто включати, так як багато сайтів неправильно зверстані, і просто не завантажуються без зображень, або невидно текст. Тому відключення зображень не призводить до необхідного ефекту.

Однак, в Opera 10 з'явилася нова опція - Turbo. Дана опція аналогічна роботі Toonel. Так що якщо ви плануєте використовувати Opera 10 - Toonel можна не встановлювати.

У даній статті ми розглянули основні безкоштовні способи прискорення інтернету. І кожен сам вирішить - яким способом прискорити роботу своєї мережі. Вибір за вами.

Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 05 серпня 2021

Відео дня

Головне на ПК-манія

Бумажные пакеты: где и как их выгодно купить

В настоящее время бумажные пакеты имеют широкую сферу применения. В какую компанию стоит обратиться ...

Software новини 2021-07-08 09:41:08

Плівка для ламінування: переваги, види, правильне ...

Ламінація відноситься до найбільш затребуваного способу захисту поліграфічних виробів. Для цього ...

Hard новини 2021-07-08 09:36:02

Шахматный турнир онлайн: как начать зарабатывать ...

Игра на обычной доске может наскучить, к тому же, она не приносит реального выигрыша, кроме ...

Новини інтернету 2021-06-25 13:09:31

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
182 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
 • Prev
 • software
Scroll to top