Софт-line:
Adobe Premiere Pro CS6 / 2.0 -- "Adobe Premiere Pro це потужний пакет програм для редагування відео з ..." -- 25 жовтня 2016
RealPlayer 16.0.3.51 -- "RealPlayer - це популярний програвач аудіо і відео. Програвач ..." -- 25 жовтня 2016
BSPlayer 2.70.1080 -- "BSplayer - мультимедіа програвач з підтримкою скінів. BSplayer ..." -- 25 жовтня 2016
CrystalDiskInfo 7.0.4 -- "CrystalDiskInfo - відстежує стан жорстких дисків, що підтримують ..." -- 25 жовтня 2016
Comodo AntiSpam 2.70 -- "Comodo AntiSpam - програма для блокування вхідного спаму із ..." -- 25 жовтня 2016
DVD X Player Pro 4.1 -- "DVD X Player - DVD плеєр з вбудованою функцією обходу регіонального ..." -- 25 жовтня 2016
DivX 10.6.2 -- "DivX - найпопулярніший на сьогоднішній день відеокодек. DivX - ..." -- 25 жовтня 2016
Ігрові автомати 1.1 -- "Ігрові автомати - Програма призначена для збору та аналізу інформації ..." -- 25 жовтня 2016
Need For Speed: Underground -- "Need For Speed: Underground - продовження аркадного вулично-гоночного ..." -- 25 жовтня 2016
Journey Through The Firmanent 1.0 -- "Journey Through The Firmanent - вражає своєю красою і реальністю ..." -- 25 жовтня 2016
  • Головна
    Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
  • Категорії
    Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
  • Блогери
    Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
  • Архіви
    Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
  • Увійти
    Login Login form
Опублікував Автор: Створено: в Блогеру
  • Розмір шрифту: Більший Менший
  • Переглядів: 1941
  • Коментарів: 0
  • Поскаржитись

Що таке спам і як з ним боротися?

Що таке спам і як з ним боротися? Кожен користувач Інтернету рано чи пізно стикається з таким явищем, як спам. Недосвідченого юзера ця досить неприємна штука може застати зненацька, тому важливо знати, що таке спам і які існують методи боротьби з ним.

Що таке спам?

Існує кілька визначень спаму, на підставі яких можна вивести одне спільне для всіх його видів. Спам - це електронна розсилка різного роду реклами людям, які не давали своєї згоди на її отримання. Спам називають ще мережевим сміттям.

Чому саме «спам»?

Термін «спам» походить від назви м'ясних консервів «SPiced hAM» (в перекладі «гостра шинка»). Ці консерви призначалися для вживання американськими солдатами під час Другої світової війни. По закінченні війни залишилися величезні запаси цих консервів - і їх треба було терміново збути. У цих цілях компанія-виробник консервів Hormel Foods організувала нечувану за тих часів рекламну акцію. Слово SPAM зустрічалося людям скрізь: на фасадах будівель, у друкованих виданнях, на транспортних засобах і вітринах магазинів.

Види спаму

Залежно від спрямованості і цілей поширення небажаної реклами, розрізняють наступні види спаму:

Поштовий спам. Найпоширеніший і самий неприємний вид спаму. Це масова розсилка реклами у вигляді електронних листів без згоди адресата. Поштовий спам може виявитися шкідливим, оскільки містить віруси.

Спам на блогах. Розміщення реклами на блозі, не узгоджене з його власником, у вигляді посилання на сайт підпису коментатора або посилання в самому коментарі (часто має місце і те, і інше).

Спам на форумах. Розсилка рекламних повідомлень користувачам форуму без їхньої на те згоди.

Виринаючі вікна (pop-up), поширені на сайтах розважальної тематики і сайти «для дорослих», також вважаються одним з видів спаму.

Пошуковий спам (веб-спам). Сайти в Мережі, створені для зміни результатів пошуку в пошукових системах. В результаті ці сайти, відображаючись по певних запитах в пошукових систем, вводять в оману користувачів.

Чому потрібно боротися зі спамом?

Крім того, що це непотрібне сміття, він може містити ще й шкідливі віруси, які можуть включити комп'ютер нічого не відає користувача спамерських мережу. Деякі спам-розсилки містять послання шахрайського змісту, які також можуть ввести в оману недосвідченого користувача. Також масові спам-розсилки можуть генерувати трафік у великих кількостях, що призводить до гальмування роботи Інтернету.

Як боротися зі спамом?

Кілька нескладних прийомів допоможуть значно скоротити кількість спаму у вашій поштовій скриньці.

Ми часто залишаємо свою адресу, щоб отримати яке-небудь лист, код активації, підтвердження реєстрації на якомусь ресурсі. Для цього рекомендується завести додатковий (тимчасовий) поштову скриньку. А основний адресу електронної пошти використовувати тільки для регулярної кореспонденції (передплати на ваші розсилки і новини, листи від друзів та колег).

Не залишайте адресу електронної пошти де попало, особливо на форумах або в інтернет-спільнотах, тобто на публічних мережевих ресурсах. Якщо така необхідність все-таки виникла і ви де-небудь на який-небудь веб-сторінці вказуєте свою адресу, спробуйте замінити символ «собачки» на що-небудь інше: на букву «а», на слова «гав», «собака», «пес» і т. д. Це збільшить шанс того, що спамерский бот проігнорує ваш адресу і не занесе його на свою базу.

Якщо ж змінювати вид електронного адреси не хочеться, можна замінити текст малюнком з e-mail. Тим самим, правда, ви створите деякі незручності користувачам, що вирішили написати вам лист - адже адресу доведеться вводити вручну. Однак позитивним моментом є те, що для спам-бота в цьому випадку ви станете практично недосяжні.

Ні в якому разі не можна відповідати на спамерські листи! Посилаючи у відповідь на спам повідомлення типу «Залиште мене у спокої!» або «Мені не цікава Ваша пропозицію, ви тільки сприятимете збільшення спамерських атак на ваш поштовий ящик. Отже, одна з відповідей на питання як боротися зі спамом - ігнорувати його.

Один із способів боротьби зі спамом - установка спам-фільтрів, спеціальних програм, які включають в себе багато поштові клієнти. За різними ознаками визначаючи спам, ці програми помістять підозрілу кореспонденцію у відповідну папку або відразу ж її видалять. Однак незважаючи на достатньо високу ефективність роботи, ні одна програма на даний момент не може на 100% справлятися зі спамом.

Якщо ви є власником блогу, то боротися зі спамом можна кількома способами:
  • встановити плагін антиспам блокує підозрілі повідомлення;
  • перевіряти і схвалювати коментарі вручну;
  • заборонити заповнення поля «Сайт» в профілі коментатора.

Отже, тепер ви знаєте, що таке спам і як з ним боротися.

По материалам http://fishingwiki.ru/Рыбалка


Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 28 травня 2017

ТОП-3 блогери

Разве есть на свете человек, если только он не глу...
Корбут Руслан
139 пост(ів)
Корбут Руслан ще не створив свою біографію
Світлана Павліна ще не створив свою біографію
  • Prev
  • software
Scroll to top