Софт-line:
Знос та стійкість різців 1.0 -- "Знос та стійкість різців на базі токарно-гвинторізного верстата ..." -- 10 листопада 2017
Audio Converter Pro 5.7.1.0 -- "Audio Converter Pro - універсальний конвертер аудіо, з допомогою ..." -- 10 листопада 2017
File Attribute Changer 1.1.2.20 -- "File Attribute Changer - зручна проста портативна (не вимагає ..." -- 10 листопада 2017
LopeEdit 5.8 -- "LopeEdit – функціональний текстовий редактор з можливістю редагування ..." -- 10 листопада 2017
HDD Guardian 0.7.1 -- "HDD Guardian - зручна і інформативна утиліта для моніторингу стану ..." -- 10 листопада 2017
SterJo Facebook Password Finder 1.1 -- "SterJo Facebook Password Finder - невелика безкоштовна утиліта, яка ..." -- 09 листопада 2017
McAfee LiveSafe 2017 15.1 R0 -- "McAfee LiveSafe - комплексне антивірусне рішення для забезпечення ..." -- 09 листопада 2017
Puran Service Manager 1.2 -- "Puran Service Manager - маленька утиліта для управління процесами ..." -- 09 листопада 2017
Internet Explorer 11 / 10 / 9 (Яндекс-версія) -- "Internet Explorer - класичний браузер від компанії Microsoft, з ..." -- 08 листопада 2017
Знайди слово «АВТОМОБІЛЬ» 5.1 -- "Знайди слово «АВТОМОБІЛЬ» - гра для перевірки інтуїції.Потрібно ..." -- 08 листопада 2017
  • Головна
    Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
  • Категорії
    Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
  • Блогери
    Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
  • Архіви
    Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
  • Увійти
    Login Login form
Опублікував Автор: Створено: в Хакер
  • Розмір шрифту: Більший Менший
  • Переглядів: 6071
  • Коментарів: 0
  • Поскаржитись

Як вибрати мобільний телефон?

Як вибрати мобільний телефон? Перш ніж відправитися в магазин за покупкою нового мобільного пристрою, визначитеся, що саме від нього вимагається. Асортимент досить широкий, і в ньому не важко заплутатися. Однак якщо чітко поставити перед собою цілі і знати основні критерії того, як правильно вибрати стільниковий телефон, покупка стане легкою і швидкою. По крайней мере, ви будете вибирати між трьома-чотирма моделями, а не губитися, дивлячись на полиці з численними гаджетами.

Дисплей стільникового телефону

Обличчя вашого майбутнього телефону - це дисплей. Зараз більшість моделей оснащений кольоровим TFT-дисплеєм. Він приємний для очей і має хороші кути огляду. Технологія SCN на даний час зустрічається рідко, так само як і монохромні дисплеї (чорно-білі). Останні типи екранів не споживають багато енергії, а монохромний екран володіє величезним для багатьох гідністю - інформація з нього відмінно читається на сонці.

   Але повернемося до того, як вибрати мобільний телефон зі стандартним TFT. Навіть якщо телефон буде мати дисплей такого типу, ви можете зустрітися з таким неприємним фактом, як зернистість. Від чого це залежить? Головним чином, це «непропорційне» поєднання діагоналі екрана і його дозволу. Наприклад, для телефонів діагоналлю 2,2 дюйма цілком підійде дозвіл 320х240 (QVGA), в той час, як 2,8-3 дюйма вже зажадають 240х480 (HVGA). Ще один приклад: якщо телефон має діагональ 3,5 дюйма і дозвіл 240х480, зображення на екрані буде виглядати «зернистим». Для кого-то це не критично. Однак той, хто цінує якість картинки і береже очі, обов'язково для діагоналі 3,5-4 дюйма вибере модель з роздільною здатністю 480х800 пікселів.

Новими типами дисплеїв вважаються екрани, виконані по технології SuperAMOLED і Super LCD. Такі дисплеї передають насичені кольори, чітку, яскраву картинку. Але відрізняються більш високою ціною і енергоспоживанням.

При виборі телефону визначитеся, який розмір екрану вам необхідна. Для звичайної «дзвонилки» цілком підійдуть 2 дюйми. Але якщо ви збираєтеся переглядати сторінки в Інтернеті або дивитися відео, краще зупинитись на телефонах з діагоналлю більше 3-х дюймів.

Якщо ви бажаєте бути в строю модних і стильних, вибрати хороший стільниковий телефон з урахуванням останніх тенденцій, зверніть увагу на сенсорні телефони. Зараз вони займають близько 40% загального асортименту в магазинах.

Сенсорні дисплеї діляться на ємнісні і резистивні. У першому випадку екран реагує тільки на подушечки пальців і спеціальний стилус для ємнісних дисплеїв. У другому випадку ви можете натискати на екран і пальцями в рукавичках, і нігтями, і звичайним стилусом.

Сенсорні телефони коштують дорожче своїх «механічних» побратимів. До того ж до такого виду дисплея ще необхідно «пристосуєтеся» тим, хто раніше не мав досвіду з сенсором.

При покупці перевіряйте, як реагує сенсор, чи достатньо він чутливий. Неприємно, коли операції пригальмовують або відбуваються дуже різко. В ідеалі сенсорний екран повинен відображати ваші дії плавно, але без зайвих «роздумів».

Тип конструкції корпусу

За типом конструкції корпусу мобільні телефони поділяються на класичні моноблоки, «розкладачки», слайдери, ротатори (поворотні). Менш поширені телефони з відкидною кришкою або у формі наручного годинника.

Вибирайте тип корпусу відповідно до стилю вашого життя. Як правильно вибрати стільниковий телефон, спираючись на цей критерій? Наприклад, для зайнятої людини, ведучого активний, енергійний спосіб життя більше підійде моноблок або слайдер, ніж «розкладачка». Подумайте, чи буде вам зручно відкривати (або повертати) апарат кожен раз в непростих умовах або краще віддати перевагу класиці. «Розкладачка» зручна під час розмови: відбувається рівномірний розподіл динаміків.

Зараз багато телефонів мають QWERTY-клавіатуру. В принципі, це непоганий винахід. Але найчастіше у використанні воно зручно лише для жінок з довгими нігтями, тому як на невеликій площі телефону механічні кнопки мають просто мініатюрні розміри.

Матеріал і складання мобільного телефону

Задаючись питанням, як вибрати мобільний телефон, зверніть увагу на збірку і матеріали. Моделі з пластику порівняно недорогі. Однак скляні дисплеї частіше б'ються при падінні і потребують негайної заміни, яка коштує дуже недешево.

Панелі телефону можуть бути глянцевими або матовими. Глянець виглядає дуже виразно і модно, але найменші плями, подряпини і сліди від пальців на ньому будуть сильно помітні, а сам телефон може легко вислизнути. Тому, якщо хочете придбати такий апарат, відразу купуйте чохол або спеціальну «протирання».

Якщо ви хочете вибрати хороший стільниковий телефон, перевірте, чи немає скрипів при натисканні кнопок, люфтів в корпусі, а також уважно вивчіть дисплей на наявність «битих» пікселів. Продовжуючи розмову про «механіці», не полінуйтеся послухати динамік. Він повинен працювати якісно як при максимальній гучності (без шипіння і деренчання задній панелі), так і при низькій (фонові шуми).

Функції мультимедіа

Бажаючим мати в телефоні повний мультимедійний центр розваг, можна порадити моделі з вбудованою фотокамерою, яка може робити знімки та відеоролики, і апарати з MP-3 плеєром. До речі, в останньому випадку варто звернути увагу на якість звуку. У деяких телефонах він буває нижче середнього і досить «плоский». Тому, якщо ви пристрасний меломан і хочете знати, як вибрати стільниковий телефон з гарною якістю звуку, вибирайте модель з стереодинаміками і сабвуфером. Медіаплеєр в цьому випадку повинен мати еквалайзер з можливістю ручного налаштування.

Зверніть увагу на те, що фотокамера телефону може робити гідні знімки в основному тільки при хорошому освітленні за рахунок недорогої матриці. Кількість пікселів в цьому випадку особливої ролі не грає. Навіть 2 мегапікселі можуть значно вигравати у 3-х, в залежності від моделі телефону. Телефон може бути оснащений ксеноновим або світлодіодним спалахом.

Крім медіаплеєра і камери, телефон може мати і вбудований телевізор з висувною антеною. Зараз такі моделі вже не є рідкістю і предметом подиву.

Пам'ять телефону

Наступним параметром, є об'єм вбудованої пам'яті і можливість її розширення за рахунок знімних карт пам'яті. Для звичайного телефону, який ви збираєтеся використовувати тільки для дзвінків і відправлення sms, це особливої ролі не грає.

Але як правильно вибрати стільниковий телефон, якщо цей гаджет для вас - це колекція фотоальбомів, анімації, відеороликів, фільмів і музичних композицій? Вам знадобиться досить великий простір для зберігання файлів даних. Як знімною пам'яті використовуються карти microSD. Вони бувають різного обсягу. Уточніть у продавця, який ліміт зовнішньої пам'яті підтримує та чи інша модель апарату. Вони мають різні обмеження за розміром.

Якщо ваші вимоги виходять за рамки стандартного мобільного телефону, слід придбати смартфон, який об'єднує в собі функції мініатюрного комп'ютера і пристрої для зв'язку. Тут головну роль грає тип операційної системи, потужність процесора і об'єм оперативної пам'яті.

В закінчення необхідно згадати і про можливості синхронізації мобільного пристрою з комп'ютером. При придбанні телефону часто не замислюються про цієї важливої функції. Але при подальшій експлуатації вона вимагає до себе уваги. Зараз більшість телефонів мають Bluetooth, але наявність USB-кабелю в комплекті значно полегшує роботу з перенесення даних. Часто для розпізнавання гаджета комп'ютером потрібно встановити необхідний драйвер. Диск з драйверами також повинен бути присутнім в коробці.

Тепер ви знаєте, як вибрати мобільний телефон. Вдалої вам покупки!

Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 12 листопада 2017

Відео дня

Коментарі

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет

"я не можу ввести паролю я вводжу а воно вибиває"

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
Корбут Руслан
139 пост(ів)

Ранні пташки росу п'ють, а пізні — слізки ллють.

На дерево дивись, як родить, а на чоловіка, як роб...
  • Prev
  • software
Scroll to top