ПК-манія

Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

  • Головна
    Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
  • Категорії
    Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
  • Блогери
    Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
  • Архіви
    Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
  • Увійти
    Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Soft допомога
  • Розмір шрифту: Більший Менший
  • Переглядів: 6364
  • Коментарів: 0
  • Поскаржитись

Корисні програми для комп'ютера

Корисні програми для комп'ютера Ви новачок в комп'ютерному світі і хочете дізнатися про корисні програми для комп'ютера? Тоді вашій увазі ми запропонуємо список необхідних програм для комп'ютера, який буде включати в себе програмні рішення для тих або інших завдань. Далі ми розглянемо програми, які необхідні для роботи операційної системи Windows.
Зміст статті:
  • Найнеобхідніші програми для комп'ютера
  • Список корисних програм для комп'ютера
  • Аналоги системних програм

Найнеобхідніші програми для комп'ютера

У поняття найнеобхідніших програм для комп'ютера входять програми, які потрібні для повноцінної і комфортної роботи. Необхідний набір програм для комп'ютера включає:
Антивірус
Не так давно ми розповідали вам про те, як вибрати антивірус. На наш погляд саме антивірус повинен бути встановлений на комп'ютер одним з перших, так як він є програмою забезпечує безпеку даних. Кращим антивірусним рішенням для комп'ютера, на сьогоднішній день, є Антивірус Касперського.
Офісний пакет
Для того щоб мати можливість працювати з офісними документами: набором текстових документів, електронними таблицями, базами даних тощо, необхідна установка офісних додатків. Найпопулярнішим офісним пакетом є Microsoft Office, до складу якого входить набір всіх необхідних додатків. За допомогою програми ви зможете здійснювати набір текстових документів, завдяки Excel зможете створювати електронні таблиці Access допоможе вам у роботі з базами даних. Крім Microsoft Office є ще й інші офісні пакети, але вони менш функціональні, зате безкоштовні.
Архіватор
Архіватор призначений для архівування файлів з метою їх компактного зберігання або подальшої відправки на електронний носій або ж через інтернет. Одним з кращих архіваторів є програма WinRAR, яка володіє широким функціоналом, а до того ж, за великим рахунком безкоштовно.
Браузер
Браузер - це програма, за допомогою якої ви зможете переглядати інтернет-сторінки. Найпопулярнішими браузерами на сьогоднішній день є Google Chrome і Яндекс.Браузер. Дані програми, звичайно ж, є абсолютно безкоштовними. Варто відзначити їх зручність, швидкість, стабільність і наявність великої кількості корисних функцій.
Кодеки
Щоб мати можливість переглядати відео різних форматів, необхідно встановити пак кодеків K-Lite Codec Pack. Даний пакет безкоштовний, тому також обов'язково рекомендуємо його завантажити, щоб переглядати фільми форматів «avi», «mov» і багатьох інших. Крім цього, в комплекті з кодеками поставляється програвач Media Player Classic, який включає в себе широкий спектр налаштувань.
Аудіоплеєр
Якщо ви любите слухати музику, то, напевно, на вашому комп'ютері буде зберігатися величезна кількість пісень. Щоб вам було зручно прослуховувати музику, необхідно встановити аудіоплеєр. Самими популярними є програми Winamp і Aimp.

Список корисних програм для комп'ютера

Коли ми розглянули самі необхідні програми, тепер можна і згадати про корисні програми для домашнього комп'ютера.
Безкоштовні корисні програми для комп'ютера
Онлайн меседжер
Онлайн меседжер - це програма, яка дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, смайлами і файлами з іншими людьми, через інтернет. Найкращим прикладом такої програми є QIP 2012. Крім загальновідомого і популярного протоколу ICQ, QIP має підтримку великої кількості інших протоколів, що робить його універсальним і функціональним месседжером. Зручна програма щоб листуватися з друзями в режимі онлайн.
Голосова й відеозв'язок
Щоб відчути всі переваги інтернету, вам допоможе голосова й відеозв'язок. Напевно ви вже чули про таку програму як Skype. Завдяки їй ви зможете здійснювати безкоштовні голосові і відеодзвінки своїм друзям, знайомим і родичам, у яких також встановлена ця програма.
Автоматичний перемикач розкладки клавіатури
Дуже часто, коли ми набираємо текст, ми забуваємо перемкнути розкладку клавіатури і у нас виходить «абракадабра». Щоб цього не відбувалося, встановіть програму Punto Switcher. Завдяки їй, якщо ви забуваєте перемкнути розкладку клавіатури, після неправильного написання слова, дана програма автоматично виправить його й змінить розкладку. Крім цього, програма має ряд інших дуже корисних функцій, які будуть корисні практично будь-якому користувачеві.
Графічний редактор
У процесі використання комп'ютера, рано чи пізно ви зіткнетеся з тим, що необхідно буде обробити зображення. Наприклад, обрізати який-небудь предмет, який випадково потрапив у кадр на фотографії або ж з фотографії зробити аватар. У цьому та інших випадках, для роботи з зображеннями на комп'ютері використовують графічний редактор. Paint.NET хороший безкоштовний графічний редактор з широкими можливостями.
Робота з PDF-файлами
Велика кількість книг, брошур інструкцій і т. п. які переведені в цифровий вигляд, мають формат PDF. Для читання даного формату файлів необхідно встановити програму Adobe Reader.
Віртуальний привід для дисків
Даний тип програм призначений для створення образів дисків і віртуального їх запуску. Наприклад, ви завантажили з інтернету образ диска, на якому знаходиться програма або гра. Для того щоб даний файл образу відрити на комп'ютері, необхідний віртуальний привід. Віртуальний привід віртуально відкриває цей образ, ніби це реальний привід і реальний диск. Справитися з цим завданням вам допоможе програма DAEMON Tools Lite.

Торрент-клієнт
Якщо ви ще не стикалися з «торрентами», то обов'язково ще зіткнетеся, і запевняємо вас, що не один раз. Офіційною програмою-клієнтом є uTorrent.
Поштовий клієнт
Більшість користувачів роботу з електронною поштою здійснюють через браузер, а не через поштовий клієнт, як це було раніше. Це пов'язано з тим, що сучасний інтерфейс і можливості поштових систем, а також швидкість інтернету, дозволяють це робити безпосередньо. Зараз же поштові клієнти використовуються в більшості випадків для того, щоб працювати одночасно з декількома поштовими скриньками. Наприклад, якщо у вас є кілька поштових скриньок в інтернеті, то поштовий клієнт автоматично перевіряє їх на наявність нових повідомлень і завантажує їх в програму, миттєво інформуючи вас про лист, що надійшов. Mozilla Thunderbird - поштовий клієнт, який ми вам рекомендуємо. Він включає в себе всі необхідні властивості, які потрібні для роботи з поштою.
Блокнот
Notepad++ є професійним блокнотом з великою кількістю функцій - деяким з вас буде вельми корисний.
Платні корисні програми для комп'ютера
Крім списку безкоштовних програм, які необхідні для роботи з комп'ютером, є і платні. З платних програм ми порадимо встановити на комп'ютер наступний софт.
Файловий менеджер
Файловий менеджер - програма, призначена для управління файлами, як на комп'ютері, так і на віддаленому сервері. Тобто, якщо ви часто перемістити файли з папки в папку, або ж часто звертаєтеся до них, то зручну роботу вам забезпечить файловий менеджер. Найвідомішим файловим менеджером є Total Commander. Хоча ми його включили в перелік платних програм, їм можна користуватися і без активації, натискаючи на кнопку, при запуску програми.
Робота з компакт-дисками
Для широкої можливості налаштувань запису CD і DVD дисків випущено досить багато програм. З усіх цих програм варто відзначити програму Ashampoo, яка має величезний функціонал і дуже красивий інтерфейс, але, на жаль, вона платна. З безкоштовних аналогів можемо порадити Nero Mikro.
Системні утиліти
Ну і наостанок хочемо пару слів сказати про таку програму як AIDA64, яка надає користувачеві інформацію про встановлених комплектуючих на комп'ютері, зробити тест стабільності, тест продуктивності і т. п. Програма є умовно платній, так як без активації урізає велику кількість своїх функцій, але, тим не менш, тих функцій, які доступні в безкоштовному режимі - цілком достатньо для отримання потрібної інформації про комплектуючих.

Аналоги системних програм

У більшості програм, які ми описали вище, є аналоги, які спочатку встановлюються разом з операційною системою Windows.Як ви розумієте, функціонал таких програм, звичайно ж, нижче запропонованих нами але, тим не менш, про них варто розповісти.
Текстовий редактор
Почнемо з текстового редактора. Альтернативою, хоча більше міні-аналогом, Word є WordPad. WordPad має мінімальний перелік функцій, з допомогою яких можна набрати текстовий документ, візуально оформити, зберегти його на комп'ютері і навіть роздрукувати. Але найбільшим недоліком є відсутність перевірки орфографії. Якщо вам це не категорично, то WordPad замінить вам Word, але не замінить інших додатків з Офісу.
Архіватор
В операційній системі є вбудований архіватор, який працює виключно з архівами «zip», в принципі цього буде достатньо для виконання мінімального переліку завдань, але ось для відкриття архівів «rar» і інших форматів, вже потрібен буде окремий архіватор.
Браузер
В Windows є свій вбудований браузер Internet Explorer, але використовувати його для відвідування WEB-ресурсів - не найкращий варіант. Так, IE можна розглядати як альтернативу іншим браузерам, але тільки як альтернативу, а не як основний браузер.
Аудіо/Відео плеєр
Перегляд відео та прослуховування музики можна здійснювати за допомогою програвача Windows Media, але знову-таки, це як альтернатива.
Графічний редактор
В Windows є дуже хороший графічний редактор Paint, він впорається з найпростішими діями для обробки зображень. Крім того, в Paint ви зможете не тільки обробляти зображення, але і малювати.
Блокнот
Для того щоб зробити кілька позначок, цілком підійде і входить в пакет стандартних програм Windows - Блокнот.
Запис дисків
Запис і стирання дисків можна робити і через системний провідник, але з більш серйозними завданнями запису він не впорається.
Про перелік програм, якими ви користуєтеся - можете розповісти в коментарях, поділившись своїм досвідом з новачками.

Ваш помошник

Оцінити цей запис:

Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого і багатого, доведеться виходити заміж три рази

http://akhat.com.ua/

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 28 січня 2021

Відео дня

Головне на ПК-манія

Охрана периметра

По большей части отрасль безопасности оставалась устойчивой на протяжении всей глобальной пандемии ...

IT новини 2021-01-25 08:34:48

Внутренняя seo оптимизация сайта, как верный, но ...

В современном мире каждый из нас привык к большой скорости: все куда-то бегут, бояться опоздать, ...

Новини інтернету 2020-11-20 14:14:40

Вибираємо наручний годинник Casio на подарунок

Якщо ви хочете подарувати своїй близькій людині наручний годинник, то настійно рекомендуємо ...

IT новини 2020-10-06 05:13:46

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій
251 пост(ів)
Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
182 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Валерій Петрович
145 пост(ів)
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
  • Prev
  • software
Kyodai MahJongg 21.42
CIL View 2.0
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020)
YogaDNS 1.14 Beta
Сімейна літопис 6.4
Collector Notepad 1.5.4.12
Tunngle 5.8.9
FPS Monitor 5245
WorldWide Telescope 5.5.03
Win Toolkit 1.7.0.15
Scroll to top