Софт-line:
Download Analyzer 1.8 -- "Download Analyzer - аналізатор лог файлів веб-серверів ..." -- 02 квітня 2020
DNSDataView 1.60 -- "DNSDataView - утиліта являє собою альтернативу для стандартного ..." -- 02 квітня 2020
ESEDatabaseView 1.63 -- "ESEDatabaseView - проста утиліта, яка сканує і відображає дані, що ..." -- 01 квітня 2020
Prostoysoft Таблиця 3.5 -- "Prostoysoft Tables - програма для створення систем обліку для ..." -- 01 квітня 2020
QuickSetDNS 1.30 -- "QuickSetDNS - невелика утиліта для зміни DNS-серверів для ..." -- 01 квітня 2020
Російська Рибалка 3.9.9.37 Єгипет -- "Російська Рибалка 3 - продовження популярного симулятора рибалки ..." -- 01 квітня 2020
MDaemon 19.0.1 -- "MDaemon - це один з найбільш потужних поштових серверів з безліччю ..." -- 31 березня 2020
Автомагазин 5.0 (15.04.2019) -- "Автомагазин - просте і зручне ведення обліку товарів в автомагазині, ..." -- 30 березня 2020
Здорове харчування 1.13 -- "Здорове харчування - програма для оцінки та корекції харчування з ..." -- 25 березня 2020
Пасьянс Косинка 1.0 -- "Класичний, дуже популярний пасьянс Косинка — улюблене заняття офісних ..." -- 11 березня 2020

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 9

Розділи програмDriver Talent for Network Card - програма, яка допоможе Вам знайти і встановити відсутні драйвера мережевих карт для Вашої конфігурації ПК. Буває, що після встановлення (перевстановлення) Windows або збоїв у її роботі, Ви не можете вийти в Інтернет через відсутність відповідного драйвера. У такому випадку Вам допоможе це програма, яка просканує систему і встановить найсвіжіші версії потрібних мережевих драйверів.

Ця програма містить бібліотеку інтегрованих драйверів практично для всіх відомих мережевих карт, включаючи як дротові, так і бездротові адаптери. При цьому активне підключення до Інтернету не потрібно (так його взагалі не повинно бути, якщо вже Ви звернули увагу на це).

Інтерфейс Driver Talent for Network Card в цілому інтуїтивно зрозумілий, складнощів з його освоєнням виникнути не повинно. Запустіть сканування системи, після якого в основному вікні Ви побачите список всіх мережевих драйверів, у тому числі і тих, які потребують оновлення. Запустивши завантаження потрібних, вже через кілька хвилин на Вашому ПК будуть найбільш актуальні та стабільні драйвера для наявного обладнання.

Крім цього в програмі є деякий додатковий функціонал: резервне копіювання і відновлення "дров", деінсталяція непотрібних, драйвера для зовнішніх периферійних пристроїв та ін.

Примітка. Для використання всіх можливостей програми потрібно пройти безкоштовну реєстрацію: ввести адресу електронної пошти, на яку прийде активаційний код.

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top