Софт-line:
Total Movie Converter 4.1.0.32 -- "Total Movie Converter - інструмент для конвертації відео файлів з ..." -- 14 червня 2019
Zer0 0.19.0.22 -- "Zer0 - зовсім невелика утиліта, яка допоможе видалити з жорсткого ..." -- 13 червня 2019
10-Strike LANState 9.1 -- "10-Strike LANState - програма для адміністраторів і простих ..." -- 12 червня 2019
XMedia Recode 3.4.6.5 -- "XMedia Recode - гідний уваги відеоконвертер з фунциями редактора ..." -- 12 червня 2019
PDF24 Creator 8.9.0 -- "PDF24 Creator - безкоштовна програма, яка дозволяє легко створювати ..." -- 12 червня 2019
Облік комп'ютерів 2.666 -- "Облік комп'ютерів - Програма призначена для обліку комп'ютерів, ..." -- 12 червня 2019
ShellExView 2.01 -- "ShellExView - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає список ..." -- 12 червня 2019
World of Warships 0.8.4 -- "World of Warships - багатокористувальницька онлайн-гра в реальному ..." -- 11 червня 2019
ФотоШОУ PRO 14.2 -- "ФотоШОУ PRO - потужна програма для створення яскравих високоякісних ..." -- 11 червня 2019
World of Tanks 1.5.1.0 -- "World of Tanks - популярний багатокористувацький ММО-екшен, завдяки ..." -- 11 червня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмGame Assistant - проста у використанні системна утиліта, за допомогою якої контролюються і оптимізуються параметри Вашого комп'ютера, що особливо актуально при використанні ігор. Сучасні ігри вельми "ненажерливі", споживаючи системні ресурси та збільшуючи навантаження на конфігурацію ПК. Щоб захистити Вашу машину від пошкодження та виходу з ладу обладнання внаслідок високою температурою, програма забезпечує її постійний контроль, повідомляючи Вас про температуру процесора, материнської плати, відеокарти, а також дає дані швидкості обертання вентилятора в режимі реального часу.

Зручно, що ця програма дозволяє розміщувати в собі іконки швидкого запуску ігор (у т. ч. і браузерних), при цьому відразу ж встановлюються оптимальні параметри ПК для найкращої швидкості і чуйності. Game Assistant має зовсім невелике віконце і практично не споживає ресурси, а тому може бути запущений паралельно з грою без будь-яких проблем сумісності. Коли температура підвищується і долає встановлений Вами допустимий показник, Ви будете повідомлені про це спеціальним сигналом і зможете вчасно вжити заходів для захисту обладнання.

З додаткових можливостей тут реалізовано вивільнення оперативної пам'яті (допомагає прискорити ПК) і швидке створення скріншотів. До речі, створюючи знімок екрана, можна відразу ж внести на зображення напис, зробити підкреслення, виділення кругом або квадратом, що може знадобиться при підготовці інструкцій до ігор або описах проходження.

В цілому, додаток дозволить Вам не турбуватися про постійний контроль основних параметрів комп'ютера, а повністю зосередитися на ігровому процесі Ваших улюблених стрілялок, гонок, аркад і т. д.

 

Game Assistant:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top