Софт-line:
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020
Chris-PC Game Booster 5.06.30 -- "Chris-PC Game Booster - корисна утиліта для оптимізації ПК на ..." -- 01 липня 2020

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмDevID Agent - зручна безкоштовна утиліта для встановлення та оновлення драйверів для коректної роботи будь-якого обладнання вашого комп'ютера. Відомо, що без спеціального набору допоміжних програм (драйверів) можна отримати всі апаратні можливості "заліза", а деякі пристрої і зовсім не будуть працювати: USB, монітор, тачпад, Wi-Fi, звукова карта, периферія і т. д. Для кожного такого обладнання (зовнішнього або внутрішнього) у системі Windows має бути встановлений свій драйвер. При цьому важливо мати не лише сам драйвер, але і бажано його саму актуальну версію. Саме цим і займається DevID Agent.

З цією програмою процес пошуку і завантаження драйверів став набагато простіше. Цей пакет поєднує в собі п'ять основних переваг: автономність процесу, універсалізм, хороша сумісність, простота експлуатації і безоплатність. Девайси всіх популярних виробників, таких як Nvidia, ScanLogic, Scanner, Wacom, Sentelic та ін. без проблем розпізнаються інструментом DevID Agent, що значно прискорює пошук потрібних "дров".

Після запуску програми відбувається сканування операційки і використовуваного обладнання. Потім програма звіряє по своїй базі які драйвера вже застаріли, а які пристрої зовсім їх не мають. Зазначивши потрібні пункти в отриманому списку, поновіть всі допоміжні елементи для повноцінного і коректної роботи "заліза". Ось власне і все дуже легко і просто.

На завершення варто відзначити, що база драйверів постійно модифікується і оновлюється, так що ви можете не переживати за актуальність використовуваних даних.

Що нового в DevID Agent 4.49?
  • Оновлена база драйверів
 

DevID Agent:СКАЧАТИ >>>


ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top