Intel провела перший у світі хакатон по гетерогенному програмування з використанням мови Data Parallel C++ для студентів.
Одночасно Intel також провела в Нижньому Новгороді перше відкрите командне змагання для розробників для розв'язання прикладних задач у галузі комп'ютерного зору з використанням інструментарію Intel Distribution of OpenVINO.

Мова Data Parallel C++ (DPC++) є частиною проекту oneAPI, представленого на SC19. Фіналісти вирішували завдання щодо оптимізації коду під процесори Intel Xeon Gold з використанням DPC++, відкритого інструментарію oneAPI Base toolkit і хмарного сервісу для розробки Intel DevCloud. Призовий фонд студентського змагання склав 60 тисяч рублів.

Результати фінального туру перевірялися на спеціально сконфігурованих серверах. Основним критерієм оцінки стала продуктивність. Переможцями стали студенти першого та другого курсів, при цьому найкраще рішення дозволило за час хакатона домогтися прискорення обчислень в 14 разів.

Хакатон Intel з комп'ютерного зору c тривав 30 годин, в ньому взяли участь 40 досвідчених розробників. Завданням турніру стало створення алгоритмів на основі нейронних мереж для вирішення однієї або декількох актуальних прикладних задач і створення робочого прототипу із застосуванням інструментарію Intel Distribution of OpenVINO. Сама концепція OpenVINO і стала багато в чому основою для oneAPI. Призовий фонд хакатона з комп'ютерного зору склав 180 тисяч рублів.
Перше місце зайняв проект по розпізнаванню мови та емоцій з аудіо, що є областю застосування OpenVINO. «Срібні» призери представили спосіб таргетування реклами по розпізнаванню відвідувачів магазинів, а також механізм заохочення клієнтів за участь у міні-грі з використанням жестів. Третє місце присуджено за вирішення проблеми пошуку вільних місць на парковках.
Окремо журі відзначило роботу з визначення номерів автобусів, що під'їжджають до зупинок. Озвучуючи номери маршрутів, автоматична система могла б допомогти людям зі слабким зором вибрати потрібний їм транспорт.