Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020


Корпорація Corel оголосила про вихід наступної версії своєї затребуваного редактора цифрових фотографій і інших зображень. Серед численних нововведень PaintShop Pro X7 - ластик Magic Fill, а також оптимізовані інструменти Paint Brush, аерограф та кисть ретушування знімків, які швидше реагують на виклик користувача і реалізують 30%-ний приріст продуктивності.

Новий інструмент Magic Fill в Corel PaintShop Pro X7 дозволяє видаляти небажані елементи з зображення, не залишаючи порожніх білих плям на ньому завдяки залежному від вмісту редагування, яке працює паралельно з існуючими функціями вибору. Коли користувач видаляє зі знімка той чи інший об'єкт, Magic Fill намагається замінити його вмістом, відповідним фонової області зображення.

Додаток PaintShop Pro X7 також пропонує нові інструменти Text і Shape Cutter, за допомогою яких користувачі можуть вирізати з основних фотографій або зображень об'єкти у вигляді тексту і фігур. Створені об'єкти потім можна вставляти або перетягувати в інші зображення.

Ще одне нововведення PaintShop Pro X7 - це палітра матеріалів Materials Palette, яка пропонує «колірну гармонію», роблячи більш простим і швидким пошук кольорів, текстур або шаблонів. Інструмент Dropper дозволяє створювати власну палітру, а Color Harmonies надає додаткові кольори завдяки преднастроенной гармонії і вибору відтінків.

Версія Corel PaintShop Pro X7 не тільки підвищує продуктивність кистей, але і містить нову опцію Smart Edge, яка покликана допомогти користувачам малювати кистями, не виходячи за межі об'єктів. У програмі також перероблено велику кількість інструментів фоторедагування, включаючи вибірковий фокус, віньєтку, ретро-лабораторію, глибину різкості, «розумне» виправлення фотографій, градієнтні фільтри, видалення ефекту «червоних очей» і цифрового шуму.

Скоригована вікно нове зображення допомагає користувачеві швидше приступати до робочого процесу за рахунок доступу до стандартних розмірів фотографій, функції друку, Інтернету та інших елементів, необхідних при старті проекту. Інші зміни версії X7 включають прискорені робочі процеси з шарами, в т. ч. підтримку перетягування шарів між зображеннями. Нарешті, PaintShop Pro X7 реалізує сумісність з читанням і імпортом даних з файлового формату Corel XMP.

Програма Corel PaintShop Pro X7 вже доступна для безкоштовного 30-денного тестування на комп'ютерах з Windows XP і новіше. Рекомендується багатоядерний процесор і 4 Гб оперативної пам'яті.

За матеріалами сайту SoftwareСrew.

Отримати додаткову інформацію про продукти компанії Corel можна на сайті компанії Softline.

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

Новые технологии в интернет соединении без помех ...

В современных реалиях потребность в интернете возрастает постоянно, при этом обществу необходимы ...

Новини інтернету 2021-03-22 17:49:28

Преимущества для абонентов локальных провайдеров ...

Качество и стабильность доступа в сеть – то, на что обращают внимание все абоненты, пользующиеся ...

Новини інтернету 2021-02-17 08:34:13

Сломался динамик в смартфоне: что делать?

Чтобы узнать точную причину поломки и правильно устранить проблему, нужно провести диагностику. ...

IT новини 2021-02-02 08:18:14

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

Net Beetle 1.1

Net Beetle - програма для мережевого конференц-спілкування. Здійснюється підтримка списку користувачів і "приватних" повідомлень,

Мережа та інтернет

OpenUp 1.2.1.2

OpenUp - програма відкриває доступ до будь-яких заборонених сайтів через сервера OpenUp. У разі отримання відповіді "доступ

  • Prev
  • software
Scroll to top