Софт-line:
Driver Reviver 5.27.2.16 -- "Driver Reviver - інструмент для визначення застарілих драйверів для ..." -- 20 березня 2019
Google Chrome 73.0.3683.75 -- "Google Chrome – браузер від компанії Google, що забезпечує більш ..." -- 20 березня 2019
ScanMyReg 3.25 -- "ScanMyReg - програма для оптимізації системного реєстру. Сканує ..." -- 20 березня 2019
Adblock Plus 3.5.0 для Mozilla Firefox -- "Adblock Plus - незамінний розширення для браузерів Firefox, Firefox ..." -- 20 березня 2019
LicenseCrawler 2.1 build 2301 -- "LicenseCrawler - корисна портативна утиліта, яка допоможе знайти і ..." -- 20 березня 2019
EF CheckSum Manager 19.03 -- "EF CheckSum Manager - програма, яка призначена для перевірки ..." -- 19 березня 2019
7-Data Recovery Suite 4.4 -- "7-Data Recovery Suite - досить просунута утиліта для відновлення ..." -- 19 березня 2019
MathType 7.4.2.480 -- "MathType - професійний інструмент для набору формул і рівнянь в ..." -- 19 березня 2019
Ivideon Client 6.7.2 -- "Ivideon Client - безкоштовна програма зі зручним і зрозумілим ..." -- 19 березня 2019
Paint.NET 4.1.6 -- "Paint.NET - Графічний редактор Paint.NET відрізняється продуманим ..." -- 19 березня 2019


Згідно з повідомленням інформаційного агентства Reuters, компанія NVIDIA вирішила включитися в боротьбу за покупку Mellanox – великого виробника телекомунікаційного устаткування. З інформації, що циркулювала у галузі раніше, випливало, що найбільш вірогідним кандидатом на покупку Mellanox виступає Intel, яка пропонувала заплатити в рамках угоди 6 млрд доларів, але NVIDIA вирішила перебити ставку мікропроцесорного гіганта, запропонувавши суму як мінімум на 10 % вище. Варто нагадати, що Mellanox ухвалила рішення виставити на продаж у жовтні 2018 року, і до купівлі цієї компанії встигли проявити інтерес і інші великі гравці, наприклад, Microsoft і Xilinx.

Mellanox – ізраїльська компанія з капіталізацією $5,93 млрд, яка спеціалізується на мережевих продуктах для центрів обробки даних і займає домінуюче положення як виробник обладнання для мереж Infiniband. Саме з цієї причини з купівлею Mellanox можуть виникнути проблеми у Intel. У 2012 році мікропроцесорний гігант придбав інтелектуальну власність фірми QLogic, що дозволило йому розробити власний модельний ряд контролерів і мережевих комутаторів Infiniband і стати єдиним значущим конкурентом Mellanox. А це означає, що операції Intel і Mellanox можуть чинити опір регулятори США і Китаю.

Схвалення угоди з NVIDIA представляється більш безпроблемним заходом. Крім того, Mellanox може цілком органічно вписатися в бізнес NVIDIA: виробник GPU гостро потребує диверсифікації своєї діяльності і скорочення залежності від нестабільних продажу відеокарт. При цьому Mellanox непогано лягає і на взятий NVIDIA курс на підкорення ринку обладнання для центрів обробки даних.

Втім, інтерес до Intel Mellanox теж виник не на порожньому місці. Мережеве обладнання Infiniband є ключовим компонентом у сфері суперкомп'ютерів і дата-центрів, і прибравши до рук його розробку і виробництво, Intel може отримати суттєву перевагу перед конкурентами як постачальник повнофункціональних високопродуктивних серверних платформ. Розширення сфери інтересів у бік високошвидкісного мережевого обладнання також вписується і в стратегію Intel з власної трансформації компанії, побудованої навколо ПК, в компанію більш широкого профілю, яка цікавиться багатьма суміжними напрямками, включаючи мережі 5G, системи зберігання даних, штучний інтелект та, в числі іншого, високопродуктивні обчислення (HPC).

На даний момент невідомо, чи буде Intel продовжувати боротися за Mellanox після того, як NVIDIA вирішила підняти ставки. Також не можна відкидати і можливість того, що розгорнулося змагання не включиться і який-небудь третій учасник, наприклад, Microsoft.

Головне на ПК-манія

TechRax набрав цілий басейн Coca-Cola, щоб випробувати дрон DJI Phantom 4

Блогер TechRax ненадовго відклав знущання над смартфонами компанії Apple і звернув свій погляд на ...

IT новини 2019-03-20 19:16:48

Глобальні продажі Xiaomi Redmi 7 стартують з України

Смартфон Redmi 7 був представлений у понеділок, 18 березня, в Китаї, а вже сьогодні він з'явився ...

Hard новини 2019-03-20 19:02:15

Флагманський чіпсет Huawei Kirin 985 з підвищеною продуктивністю з'явиться в другій половині 2019 ...

Huawei кілька місяців назад представила свій флагманський чіпсет Kirin 980, який конкурує з ...

IT новини 2019-03-20 18:27:31

Відео дня

Живі додатки

Безпека

Super Ad Blocker 4.6.100

Super Ad Blocker - програма дозволяє блокувати всі наявні на даний момент види інтернет-реклами: pop-up, rich-media, flash

Комп'ютерне навчання

2x2 Множення і ділення 1.0.5

2x2 Множення і ділення - якщо Ви хочете, щоб ваша дитина вивчив таблицю множення і ніколи її не забув, то ця програма для Вас. 

  • Prev
  • software
Scroll to top