Софт-line:
Product Key Explorer 4.1.2 -- "Product Key Explorer - корисна програма, завдяки якій Вам буде не ..." -- 20 травня 2019
Advanced SystemCare Free 12.4.0.348 -- "Advanced SystemCare - безкоштовний пакет всіляких утиліт для ..." -- 19 травня 2019
ASAP Utilities 7.6.1 -- "ASAP Utilities - це, мабуть, одна з найпопулярніших надбудови MS ..." -- 19 травня 2019
Double Commander 0.9.3 -- "Double Commander - набирає популярність крос-платформний ..." -- 19 травня 2019
Actual Transparent Window 8.14 -- "Actual Transparent Windows - невелика утиліта, яка надасть вам ..." -- 19 травня 2019
WinNc 8.6.0.0 -- "WinNc - багатофункціональний файловий менеджер, який використовує ті ..." -- 19 травня 2019
WordPress 5.2 -- "WordPress - це потужна платформа для персонального блогінгу. Вона ..." -- 19 травня 2019
HWiNFO 6.06 -- "HWiNFO - програма, що надає користувачеві всю інформацію про апаратну ..." -- 19 травня 2019
DesktopDigitalClock 1.21 -- "DesktopDigitalClock - прості і красиві цифрові годинник для робочого ..." -- 19 травня 2019
Personal Backup 6.0.5.0 -- "Personal Backup - інструмент для створення резервних копій даних і ..." -- 19 травня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 23
Балів: 117

Розділи програмSublime Text - багатофункціональний текстовий редактор з широким набором зручних інструментів для виділення, маркування і обробки текстових фрагментів коду.

Інтерфейс редактора, дуже лаконічний. Зате швидкість роботи і відгуку на всі Ваші дії на досить високому рівні. Підтримує величезну кількість мов (C++, Dylan, Erlang, HTML, Haskell, Java, JavaScript, Lua, Markdown, MATLAB, Perl, PHP, Python, Ruby, SQL, XML та ін) і пропонує на вибір близько 20 колірних схем. Дуже зручно, що реалізований повноекранний режим - дуже корисно, якщо не хочете, щоб Вас щось відволікало від повноцінної роботи. Крім того, для Вас приготовані так звані мультипанели: можна паралельно працювати з декількома файлами в одному вікні, що набагато зручніше, ніж використовувати кілька окремих вікон.

Хочеться виділити таку фішку як міні - у правій частині редактора колонка розташована, в якій в мініатюрі розташовані приблизно 5-6 екранів з текстом. Це дозволяє швидко переміщатися по коду і знаходити потрібні елементи.

Хто працює з кодом знає, як важлива в текстовому редакторі підсвічування. Так от в додатку є можливість знайти і підсвітити найближчі парні дужки просто поставивши курсор всередину який-небудь складної функції - насправді дуже зручно і практично.

Що ж стосується роботи безпосередньо з текстом, то і тут утиліта має багато переваг: підтримка снипетов, автозавершення введення функцій, робота з макросами, зручний пошук, перевірка правопису, мультивыделение, закладки потрібних місць, функція автозбереження і інше. Якщо і цього функціоналу мало, то його легко розширити за рахунок плагінів.

Програма дуже гнучка в налаштуванні, практично всі опції редактора настроюються уручну в текстових файлах - відразу видно всі параметри і опис їх призначень. Для часто виконуваних операцій доступні комбінації гарячих клавіш. Загалом, преимушества редактора по достоїнству оцінять всі, хто так чи інакше пов'язаний з редагування коду або розмітки - програмісти, адміністратори і т. д.

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top