Софт-line:
WinScan2PDF 4.78 -- "WinScan2PDF - невелика портативна (не вимагає інсталяції) програма ..." -- 22 травня 2019
HitmanPro 3.8.14.304 Final -- "HitmanPro - ефективна і спритна утиліта для боротьби з вірусами, ..." -- 21 травня 2019
ArtMoney 8.05 SE -- "Хочете здобути безсмертя, нескінченна кількість патронів, нескінченні ..." -- 21 травня 2019
Clean Space 7.35 -- "Clean Space - утиліта для очищення комп'ютера від електронного сміття ..." -- 21 травня 2019
Управління навчальним центром 1.42 -- "Управління навчальним центром - зручна у використанні програма ..." -- 21 травня 2019
BeeBEEP 5.6.1 -- "BeeBEEP - портативний мессенжери, що дозволяє безпечно спілкуватися і ..." -- 21 травня 2019
Free Mouse Auto Clicker 3.8.6 -- "Free Mouse Auto Clicker - утиліта для автоматичного спрацьовування ..." -- 21 травня 2019
Soft4Boost Video Converter 4.9.3.229 -- "Soft4Boost Video Converter - зручний і простий у використанні ..." -- 21 травня 2019
doPDF 10.1.112 -- "doPDF - це безкоштовний PDF конвертер. Встановлюється як драйвер ..." -- 21 травня 2019
SecureAPlus Freemium 5.3.6 -- "SecureAPlus Freemium - безкоштовний антивірус із захистом на основі ..." -- 21 травня 2019


Компанія Synology провела в Москві захід Synology Insight 2018: Looking Ahead at Storage, Backup, на якому були представлені нові продукти та програми, що готуються до анонсу найближчим часом.

Відкрив захід Олексій Дєєв, глава російського офісу SLMP PTE Ltd., комерційно-маркетингового представника Synology Inc. в Росії і СНД. Початок офіційної частини поклала презентація «Нові рішення Synology для бізнесу» Анни Балашової, менеджера по продуктах Synology (Росія, Україна і СНД). Балашова розповіла про наступної версії DiskStation Manager (DSM) — операційної системи, використовуваної в усіх NAS-серверах Synology.

Крім оновленого, більш відкритого дизайну, нова версія DSM отримає ряд функцій і пакетів. Зокрема, пакет Active Directory Server спростить міграцію Windows ОГОЛОШЕННЯ на Synology, дозволить створювати резервний active-active кластер контролера домену Active Directory на рівні програм, а також розподіляти навантаження між серверами. Оновлена система центрального управління CMS з підтримкою до 10 000 пристроїв і можливістю завантаження власних скриптів Linux відразу для декількох тисяч пристроїв забезпечить автоматизацію рутинних процесів на підприємствах з мережею філій.

Функція призначення прав адміністратора (Admin Delegation) забезпечить керівникам ІТ-департаментів можливість розподілу прав, дозволяючи адміністраторам здійснювати моніторинг системи, проводити оновлення додатків і ОС, реєструвати нових користувачів і редагувати права облікових записів.

Також були розкриті подробиці про першої двухконтроллерной системі dual-active Unified Controller UC300. UC300 являє собою масштабований 12-дисковий NAS-сервер формату 2U, оснащений двома процесорами Intel Xeon D-1521 і має 8 Гб оперативної пам'яті і 8 Гб SATA DOM в кожному контролері, який представляє собою відмовостійкий ISCSi сервер. У разі відмови однієї із плат, проводиться перемикання операцій на другу протягом 30 секунд, забезпечуючи безперервність обчислювального процесу.

«Філософія бізнесу Synology тісно переплітається з сприятливим трендом розвитку галузі і ринку, — зазначила Ганна Балашова. — Продукти Synology вже активно використовуються в провідних російських компаніях. Вихід UC-300 — безвідмовного ISCSi сервера з контролером dual-active — це крок для зміцнення наших позицій у бізнес-сегменті».

Потім пройшла презентація «Нові можливості у відеоспостереженні та резервне копіювання», в ході якої Микола Варламов, керівник служби технічної підтримки SLMP Synology розповів про нові функції Surveillance Station 8.2 і його мобільному додатку, перетворює звичайний смартфон в IP-камеру, забезпечуючи домашнє відеоспостереження та розширюючи можливості віддаленого корпоративного використання.

Варламов також представив нову 4-х дискову настільну систему DS1419dva з вбудованим додатковим графічним процесором, що дозволяє більш повноцінно розпізнавати зафіксовані відеокамерами події в режимі реального часу. Зокрема, у пристрої реалізована функція розпізнавання такої події, як падіння людини (Fall Recognition), з метою своєчасного попередження відповідального персоналу. Ця функція буде особливо затребувана у сфері охорони здоров'я та освіти, на транспорті.

Заключна частина презентації була присвячена офіційного релізу безкоштовного додатку для централізованого резервного копіювання Active Backup for Business, забезпечує доступність даних незалежно від того, де вони зберігаються: на файловому сервері, комп'ютері або віртуальній машині.

Головне на ПК-манія

Перша партія флагмана OnePlus 7 Pro розкуплена ...

Компанія OnePlus похизувалася результатами перших продажів флагманського смартфона OnePlus 7 ...

Hard новини 2019-05-21 21:14:30

Вийшла нова версія мобільного додатку EOSmobile ...

Компанія «Електронні офісні системи» (ЕОС) повідомила про випуск нової iOS-версії мобільного ...

Software новини 2019-05-21 19:34:49

OnePlus 7 Pro швидше iPhone XS Max запускає ...

OnePlus 7 Pro є одним з самих нових флагманських смартфонів на мобільному ринку.Природно, новинку ...

Hard новини 2019-05-21 17:42:50

Відео дня

Живі додатки

Системні програми

XPLife 7.0

XPLife - програма призначена для зміни інтерфейсу Windows XP, роблячи його схожим на Vista і Seven. Відмінною рисою XPLife є

Системні програми

Cute Organizer 3.0

Cute Organizer - Красивий і зручний органайзер з функцією телефонної книжки з можливістю зберігання фотографій, URL і адрес

  • Prev
  • software
Scroll to top