Софт-line:
SmartCapture 3.14.1 -- "SmartCapture - простий у використанні інструмент для захоплення ..." -- 23 липня 2019
TapinRadio 2.12 -- "Tapinradio - просте інтернет радіо з величезною базою радіостанцій зі ..." -- 23 липня 2019
VideoPad Video Editor 7.24 -- "VideoPad Video Editor - відмінний відео редактор, який працює з ..." -- 22 липня 2019
RarmaRadio 2.72.4 -- "RarmaRadio - програма для прослуховування і запису ..." -- 22 липня 2019
MiTeC System Information X 3.4.0 -- "MiTeC System Information X - додаток, що надає комплексну інформацію ..." -- 22 липня 2019
CintaNotes 3.13 -- "CintaNotes — простий і зручний менеджер заміток, заточений для ..." -- 22 липня 2019
AzTorrent 0.9.3 build 26 -- "AzTorrent - зручний торрент-клієнт, який пропонує користувачеві всі ..." -- 22 липня 2019
PuTTY 0.66-RU-16 / 0.72 -- "Putty – безкоштовний Telnet/SSH клієнт. Це клієнтська програма для ..." -- 22 липня 2019
QTranslate 6.7.3 -- "QTranslate - безкоштовна програма, яка перекладає текст на різні ..." -- 21 липня 2019
Soft4Boost Toolbar Cleaner 6.0.3.139 -- "Soft4Boost Toolbar Cleaner - інструмент для пошуку і видалення ..." -- 21 липня 2019


Компанія Synology провела в Москві захід Synology Insight 2018: Looking Ahead at Storage, Backup, на якому були представлені нові продукти та програми, що готуються до анонсу найближчим часом.

Відкрив захід Олексій Дєєв, глава російського офісу SLMP PTE Ltd., комерційно-маркетингового представника Synology Inc. в Росії і СНД. Початок офіційної частини поклала презентація «Нові рішення Synology для бізнесу» Анни Балашової, менеджера по продуктах Synology (Росія, Україна і СНД). Балашова розповіла про наступної версії DiskStation Manager (DSM) — операційної системи, використовуваної в усіх NAS-серверах Synology.

Крім оновленого, більш відкритого дизайну, нова версія DSM отримає ряд функцій і пакетів. Зокрема, пакет Active Directory Server спростить міграцію Windows ОГОЛОШЕННЯ на Synology, дозволить створювати резервний active-active кластер контролера домену Active Directory на рівні програм, а також розподіляти навантаження між серверами. Оновлена система центрального управління CMS з підтримкою до 10 000 пристроїв і можливістю завантаження власних скриптів Linux відразу для декількох тисяч пристроїв забезпечить автоматизацію рутинних процесів на підприємствах з мережею філій.

Функція призначення прав адміністратора (Admin Delegation) забезпечить керівникам ІТ-департаментів можливість розподілу прав, дозволяючи адміністраторам здійснювати моніторинг системи, проводити оновлення додатків і ОС, реєструвати нових користувачів і редагувати права облікових записів.

Також були розкриті подробиці про першої двухконтроллерной системі dual-active Unified Controller UC300. UC300 являє собою масштабований 12-дисковий NAS-сервер формату 2U, оснащений двома процесорами Intel Xeon D-1521 і має 8 Гб оперативної пам'яті і 8 Гб SATA DOM в кожному контролері, який представляє собою відмовостійкий ISCSi сервер. У разі відмови однієї із плат, проводиться перемикання операцій на другу протягом 30 секунд, забезпечуючи безперервність обчислювального процесу.

«Філософія бізнесу Synology тісно переплітається з сприятливим трендом розвитку галузі і ринку, — зазначила Ганна Балашова. — Продукти Synology вже активно використовуються в провідних російських компаніях. Вихід UC-300 — безвідмовного ISCSi сервера з контролером dual-active — це крок для зміцнення наших позицій у бізнес-сегменті».

Потім пройшла презентація «Нові можливості у відеоспостереженні та резервне копіювання», в ході якої Микола Варламов, керівник служби технічної підтримки SLMP Synology розповів про нові функції Surveillance Station 8.2 і його мобільному додатку, перетворює звичайний смартфон в IP-камеру, забезпечуючи домашнє відеоспостереження та розширюючи можливості віддаленого корпоративного використання.

Варламов також представив нову 4-х дискову настільну систему DS1419dva з вбудованим додатковим графічним процесором, що дозволяє більш повноцінно розпізнавати зафіксовані відеокамерами події в режимі реального часу. Зокрема, у пристрої реалізована функція розпізнавання такої події, як падіння людини (Fall Recognition), з метою своєчасного попередження відповідального персоналу. Ця функція буде особливо затребувана у сфері охорони здоров'я та освіти, на транспорті.

Заключна частина презентації була присвячена офіційного релізу безкоштовного додатку для централізованого резервного копіювання Active Backup for Business, забезпечує доступність даних незалежно від того, де вони зберігаються: на файловому сервері, комп'ютері або віртуальній машині.

Головне на ПК-манія

AT&T уклала гігантські хмарні угоди з ...

Microsoft уклала великий контракт з американським телекомунікаційним гігантом AT&T. Останній ...

Software новини 2019-07-23 11:05:08

Google робить третю спробу запуску соціальної ...

Ніхто не ризикне заперечувати лідерство Google на ринку операційних і пошукових систем, але от з ...

Новини інтернету 2019-07-23 06:45:12

iPhone вже не має значення

Поки світ силкується зрозуміти, правда бізнес Apple припинив своє зростання через зниження ...

Hard новини 2019-07-23 02:40:17

Відео дня

Живі додатки

Файли та диски

Check Flash 1.16.2

Check Flash - безкоштовна утиліта призначена для перевірки працездатності флеш-накопичувачів, а також дозволяє за допомогою

Системні програми

NFS CloudsHD 1.0

NFS CloudsHD - безкоштовна заставка, з допомогою якої ви опинитесь у самому епіцентрі повітряної стихії. Тут густі хмари мчать

  • Prev
  • software
Scroll to top