Софт-line:
Workrave 1.10.43 -- "Workrave - корисний додаток, призначене для збереження здоров'я ..." -- 04 червня 2020
LightBulb 2.1 -- "LightBulb - додаток, який знижує напругу очей, вироблене при погляді ..." -- 04 червня 2020
HandyCache RC4 1.0.0.885 -- "HandyCache - проксі-сервер для роздачі інтернету в локальній мережі ..." -- 30 травня 2020
Помічник дурня 3.7.7.3 -- "Помічник дурня - граючи в "дурня", ви зазначаєте карти, свої, чужі, ..." -- 29 травня 2020
Гамблер 3.46 RC (3.46.1.9) -- "Gambler - клієнт для ігрового сервера www.gambler.ru.Дозволяє грати і ..." -- 26 травня 2020
Microsoft Visual C++ Redistributable 2015-2019 ... -- "Microsoft Visual C++ Redistributable - пакет, що встановлює ..." -- 21 травня 2020
NeoAxis Engine 2020.2.1 -- "NeoAxis 3D Engine - потужна універсальна середовище для розробки ..." -- 21 травня 2020
Resonic Player 0.9.3.1806 -- "Resonic Player - досить шустрий аудіо програвач, який може ..." -- 21 травня 2020
ChrisPC Anonymous Proxy 8.15 Free -- "ChrisPC Anonymous Proxy - безкоштовний анонімайзер, який забезпечує ..." -- 20 травня 2020
Music Maker 28.0.2.43 -- "Music Maker - потужна програма для створення музики, який дозволяє ..." -- 14 травня 2020


Компанія Synology провела в Москві захід Synology Insight 2018: Looking Ahead at Storage, Backup, на якому були представлені нові продукти та програми, що готуються до анонсу найближчим часом.

Відкрив захід Олексій Дєєв, глава російського офісу SLMP PTE Ltd., комерційно-маркетингового представника Synology Inc. в Росії і СНД. Початок офіційної частини поклала презентація «Нові рішення Synology для бізнесу» Анни Балашової, менеджера по продуктах Synology (Росія, Україна і СНД). Балашова розповіла про наступної версії DiskStation Manager (DSM) — операційної системи, використовуваної в усіх NAS-серверах Synology.

Крім оновленого, більш відкритого дизайну, нова версія DSM отримає ряд функцій і пакетів. Зокрема, пакет Active Directory Server спростить міграцію Windows ОГОЛОШЕННЯ на Synology, дозволить створювати резервний active-active кластер контролера домену Active Directory на рівні програм, а також розподіляти навантаження між серверами. Оновлена система центрального управління CMS з підтримкою до 10 000 пристроїв і можливістю завантаження власних скриптів Linux відразу для декількох тисяч пристроїв забезпечить автоматизацію рутинних процесів на підприємствах з мережею філій.

Функція призначення прав адміністратора (Admin Delegation) забезпечить керівникам ІТ-департаментів можливість розподілу прав, дозволяючи адміністраторам здійснювати моніторинг системи, проводити оновлення додатків і ОС, реєструвати нових користувачів і редагувати права облікових записів.

Також були розкриті подробиці про першої двухконтроллерной системі dual-active Unified Controller UC300. UC300 являє собою масштабований 12-дисковий NAS-сервер формату 2U, оснащений двома процесорами Intel Xeon D-1521 і має 8 Гб оперативної пам'яті і 8 Гб SATA DOM в кожному контролері, який представляє собою відмовостійкий ISCSi сервер. У разі відмови однієї із плат, проводиться перемикання операцій на другу протягом 30 секунд, забезпечуючи безперервність обчислювального процесу.

«Філософія бізнесу Synology тісно переплітається з сприятливим трендом розвитку галузі і ринку, — зазначила Ганна Балашова. — Продукти Synology вже активно використовуються в провідних російських компаніях. Вихід UC-300 — безвідмовного ISCSi сервера з контролером dual-active — це крок для зміцнення наших позицій у бізнес-сегменті».

Потім пройшла презентація «Нові можливості у відеоспостереженні та резервне копіювання», в ході якої Микола Варламов, керівник служби технічної підтримки SLMP Synology розповів про нові функції Surveillance Station 8.2 і його мобільному додатку, перетворює звичайний смартфон в IP-камеру, забезпечуючи домашнє відеоспостереження та розширюючи можливості віддаленого корпоративного використання.

Варламов також представив нову 4-х дискову настільну систему DS1419dva з вбудованим додатковим графічним процесором, що дозволяє більш повноцінно розпізнавати зафіксовані відеокамерами події в режимі реального часу. Зокрема, у пристрої реалізована функція розпізнавання такої події, як падіння людини (Fall Recognition), з метою своєчасного попередження відповідального персоналу. Ця функція буде особливо затребувана у сфері охорони здоров'я та освіти, на транспорті.

Заключна частина презентації була присвячена офіційного релізу безкоштовного додатку для централізованого резервного копіювання Active Backup for Business, забезпечує доступність даних незалежно від того, де вони зберігаються: на файловому сервері, комп'ютері або віртуальній машині.

Головне на ПК-манія

Роль R&D в інноваційному процесі програмного ...

Підхід, використаний компанією-розробником програмного забезпечення в процесі розробки програмного ...

Software новини 2020-05-02 19:00:22

Должность php разработчик

Наверное, большинство современных людей, особенно мальчишки, мечтают в будущем стать и овладеть IT ...

Software новини 2020-03-19 17:17:01

Класичні настільні ігри: цікаві та веселі

Настільні ігри, або настолки – цікавий та веселий спосіб провести час з рідними, або друзями. ...

Hard новини 2020-02-21 07:57:16

Відео дня

Живі додатки

Ігри та розваги

Razer Comms 5.12.76

Razer Comms - програма для голосового спілкування і чату в іграх. З'єднує гравців по всьому світу. Ви можете спілкуватися з

Ігри та розваги

Обертання Робочого столу 1.0

Обертання Робочого столу - програма-жарт. Запускається в невидимому режимі на комп'ютері жертви. У встановлений вами час

  • Prev
  • software
Scroll to top