Софт-line:
SSD Tweaker 4.0.1 -- "SSD Tweaker - невелика безкоштовна утиліта, яка дозволяє швидко ..." -- 18 лютого 2019
IconTo 6.2 -- "IconTo - програма призначена для швидкого і зручного зміни виду ..." -- 18 лютого 2019
NetBalancer 9.12.8.1855 -- "NetBalancer - безкоштовна утиліта, за допомогою якої користувач може ..." -- 17 лютого 2019
4K Stogram 2.7.1 -- "4K Stogram - десктопний клієнт Instagram, який дозволяє завантажувати ..." -- 17 лютого 2019
Inventory 14.0.0.1 -- "Inventory - багатофункціональний графічний редактор, орієнтований на ..." -- 17 лютого 2019
iFree Skype Recorder 8.0.15 -- "iFree Skype Recorder - простий і зручний інструмент для запису розмов ..." -- 17 лютого 2019
RJ TextEd 13.70 -- "RJ TextEd - безкоштовний текстовий редактор з функцією редагування ..." -- 17 лютого 2019
DVDFab 11.0.1.6 -- "DVDFab - програма для швидкого копіювання DVD без втрати якості ..." -- 17 лютого 2019
Double Commander 0.9.1 -- "Double Commander - набирає популярність крос-платформний ..." -- 17 лютого 2019
MailWasher Pro 7.11.22 -- "MailWasher Pro - програма дозволяє користувачам переглядати листи, що ..." -- 17 лютого 2019


Компанія Synology провела в Москві захід Synology Insight 2018: Looking Ahead at Storage, Backup, на якому були представлені нові продукти та програми, що готуються до анонсу найближчим часом.

Відкрив захід Олексій Дєєв, глава російського офісу SLMP PTE Ltd., комерційно-маркетингового представника Synology Inc. в Росії і СНД. Початок офіційної частини поклала презентація «Нові рішення Synology для бізнесу» Анни Балашової, менеджера по продуктах Synology (Росія, Україна і СНД). Балашова розповіла про наступної версії DiskStation Manager (DSM) — операційної системи, використовуваної в усіх NAS-серверах Synology.

Крім оновленого, більш відкритого дизайну, нова версія DSM отримає ряд функцій і пакетів. Зокрема, пакет Active Directory Server спростить міграцію Windows ОГОЛОШЕННЯ на Synology, дозволить створювати резервний active-active кластер контролера домену Active Directory на рівні програм, а також розподіляти навантаження між серверами. Оновлена система центрального управління CMS з підтримкою до 10 000 пристроїв і можливістю завантаження власних скриптів Linux відразу для декількох тисяч пристроїв забезпечить автоматизацію рутинних процесів на підприємствах з мережею філій.

Функція призначення прав адміністратора (Admin Delegation) забезпечить керівникам ІТ-департаментів можливість розподілу прав, дозволяючи адміністраторам здійснювати моніторинг системи, проводити оновлення додатків і ОС, реєструвати нових користувачів і редагувати права облікових записів.

Також були розкриті подробиці про першої двухконтроллерной системі dual-active Unified Controller UC300. UC300 являє собою масштабований 12-дисковий NAS-сервер формату 2U, оснащений двома процесорами Intel Xeon D-1521 і має 8 Гб оперативної пам'яті і 8 Гб SATA DOM в кожному контролері, який представляє собою відмовостійкий ISCSi сервер. У разі відмови однієї із плат, проводиться перемикання операцій на другу протягом 30 секунд, забезпечуючи безперервність обчислювального процесу.

«Філософія бізнесу Synology тісно переплітається з сприятливим трендом розвитку галузі і ринку, — зазначила Ганна Балашова. — Продукти Synology вже активно використовуються в провідних російських компаніях. Вихід UC-300 — безвідмовного ISCSi сервера з контролером dual-active — це крок для зміцнення наших позицій у бізнес-сегменті».

Потім пройшла презентація «Нові можливості у відеоспостереженні та резервне копіювання», в ході якої Микола Варламов, керівник служби технічної підтримки SLMP Synology розповів про нові функції Surveillance Station 8.2 і його мобільному додатку, перетворює звичайний смартфон в IP-камеру, забезпечуючи домашнє відеоспостереження та розширюючи можливості віддаленого корпоративного використання.

Варламов також представив нову 4-х дискову настільну систему DS1419dva з вбудованим додатковим графічним процесором, що дозволяє більш повноцінно розпізнавати зафіксовані відеокамерами події в режимі реального часу. Зокрема, у пристрої реалізована функція розпізнавання такої події, як падіння людини (Fall Recognition), з метою своєчасного попередження відповідального персоналу. Ця функція буде особливо затребувана у сфері охорони здоров'я та освіти, на транспорті.

Заключна частина презентації була присвячена офіційного релізу безкоштовного додатку для централізованого резервного копіювання Active Backup for Business, забезпечує доступність даних незалежно від того, де вони зберігаються: на файловому сервері, комп'ютері або віртуальній машині.

Головне на ПК-манія

Як вакуумний робот сортує камені

Художники створили робота, який сортує річкову гальку.Прокіп Бартоничек і Бенджамін Маус назвали ...

IT новини 2019-02-17 18:05:39

Злиті специфікації смартфонів Sony Xperia 10 і Xperia 10 Plus

Згідно з найсвіжішими даними, компанія Sony в поточному році представить свої нові смартфони не ...

Hard новини 2019-02-17 18:02:32

«Ай-Теко» створює блокчейн-консорціум для розробки корпоративних сервісів

Російський системний інтегратор «Ай-Теко», розробник блокчейн-рішень HashCoins і команда Emercoin ...

Software новини 2019-02-17 14:51:07

Відео дня

Живі додатки

Ігри та розваги

Гра Реверсі 2.0

Ще одна версія популярної Гри Реверсі, суть якої перетворити всі фішки в свої. Перевернути фішки супротивника можна затиснувши

Системні програми

Sandy Beach 3D Screensaver 1.0

Саме час відправитися в райське місце - Sandy Beach 3D Screensaver, який є одночасно і анімований скрінсейвер, та шпалерами для

  • Prev
  • software
Scroll to top