Софт-line:
SoftEther VPN 4.25 Build 9656 RTM -- "SoftEther VPN - надійний і простий у використанні інструмент для ..." -- 10 грудня 2018
Sysmon 8.0 -- "Sysmon - системна утиліта для моніторингу всіх процесів в операційній ..." -- 09 грудня 2018
Ivideon Server 3.6.0 -- "Ivideon Server - безкоштовний програмний продукт, який дозволяє легко ..." -- 09 грудня 2018
Іспит ГИБДД РФ 2019.1.1 -- "Іспит ГИБДД РФ - зручна програма за Правилами дорожнього руху ..." -- 07 грудня 2018
Epic Pen 3.7.8 -- "Epic Pen - зручна програма для Windows, що дозволяє малювати на ..." -- 07 грудня 2018
Cacheman 10.50 -- "Cacheman - утиліта, призначена для оптимізації операційних систем ..." -- 07 грудня 2018
RamMap 1.51 -- "RamMap - невелика системна утиліта для оцінки використання ..." -- 06 грудня 2018
PCMedik 8.6.4.2018 -- "PCMedik - невелика програма, призначена для настройки параметрів і ..." -- 06 грудня 2018
Throttle 8.6.4.2018 -- "Throttle - утиліта призначена для налаштування параметрів ваших ..." -- 06 грудня 2018
SuperRam 7.6.4.2018 -- "SuperRam - це інструмент для оптимізації і управління комп'ютерною ..." -- 06 грудня 2018

Новости партнёров Компанія Synology провела в Москві захід Synology Insight 2018: Looking Ahead at Storage, Backup, на якому були представлені нові продукти та програми, що готуються до анонсу найближчим часом.

Відкрив захід Олексій Дєєв, глава російського офісу SLMP PTE Ltd., комерційно-маркетингового представника Synology Inc. в Росії і СНД. Початок офіційної частини поклала презентація «Нові рішення Synology для бізнесу» Анни Балашової, менеджера по продуктах Synology (Росія, Україна і СНД). Балашова розповіла про наступної версії DiskStation Manager (DSM) — операційної системи, використовуваної в усіх NAS-серверах Synology.

Крім оновленого, більш відкритого дизайну, нова версія DSM отримає ряд функцій і пакетів. Зокрема, пакет Active Directory Server спростить міграцію Windows ОГОЛОШЕННЯ на Synology, дозволить створювати резервний active-active кластер контролера домену Active Directory на рівні програм, а також розподіляти навантаження між серверами. Оновлена система центрального управління CMS з підтримкою до 10 000 пристроїв і можливістю завантаження власних скриптів Linux відразу для декількох тисяч пристроїв забезпечить автоматизацію рутинних процесів на підприємствах з мережею філій.

Функція призначення прав адміністратора (Admin Delegation) забезпечить керівникам ІТ-департаментів можливість розподілу прав, дозволяючи адміністраторам здійснювати моніторинг системи, проводити оновлення додатків і ОС, реєструвати нових користувачів і редагувати права облікових записів.

Також були розкриті подробиці про першої двухконтроллерной системі dual-active Unified Controller UC300. UC300 являє собою масштабований 12-дисковий NAS-сервер формату 2U, оснащений двома процесорами Intel Xeon D-1521 і має 8 Гб оперативної пам'яті і 8 Гб SATA DOM в кожному контролері, який представляє собою відмовостійкий ISCSi сервер. У разі відмови однієї із плат, проводиться перемикання операцій на другу протягом 30 секунд, забезпечуючи безперервність обчислювального процесу.

«Філософія бізнесу Synology тісно переплітається з сприятливим трендом розвитку галузі і ринку, — зазначила Ганна Балашова. — Продукти Synology вже активно використовуються в провідних російських компаніях. Вихід UC-300 — безвідмовного ISCSi сервера з контролером dual-active — це крок для зміцнення наших позицій у бізнес-сегменті».

Потім пройшла презентація «Нові можливості у відеоспостереженні та резервне копіювання», в ході якої Микола Варламов, керівник служби технічної підтримки SLMP Synology розповів про нові функції Surveillance Station 8.2 і його мобільному додатку, перетворює звичайний смартфон в IP-камеру, забезпечуючи домашнє відеоспостереження та розширюючи можливості віддаленого корпоративного використання.

Варламов також представив нову 4-х дискову настільну систему DS1419dva з вбудованим додатковим графічним процесором, що дозволяє більш повноцінно розпізнавати зафіксовані відеокамерами події в режимі реального часу. Зокрема, у пристрої реалізована функція розпізнавання такої події, як падіння людини (Fall Recognition), з метою своєчасного попередження відповідального персоналу. Ця функція буде особливо затребувана у сфері охорони здоров'я та освіти, на транспорті.

Заключна частина презентації була присвячена офіційного релізу безкоштовного додатку для централізованого резервного копіювання Active Backup for Business, забезпечує доступність даних незалежно від того, де вони зберігаються: на файловому сервері, комп'ютері або віртуальній машині.

Головне на ПК-манія

Acer Chromebook 514 нарешті надійшов у продаж зі зростанням цінником

В рамках міжнародної виставки IFA 2018 компанія Acer анонсувала новий ноутбук Chromebook 514.Під ...

Hard новини 2018-12-09 18:50:00

Apple накопичила понад $215 млрд вільних грошових коштів

Три ІТ-компанії — Apple, Microsoft і Google, сумарно накопичили майже $400 млрд.Компанії тримають ...

IT новини 2018-12-09 18:45:25

Визначено кращі комп'ютерні ігри 2018 року

В рамках щорічної церемонії нагородження The Game Awards були визначені найпопулярніші ігри, ...

IT новини 2018-12-09 18:05:11

Відео дня

Новости партнёров

Живі додатки

Файли та диски

WinTools.net Professional 18.2.1

WinTools.net – Набір інструментів, призначений для підвищення продуктивності операційної системи MS Windows і підтримка

Файли та диски

Disk Cleanup Free 1.4

Disk Cleanup Free - проста програма для очищення комп'ютера від усілякого сміття, непотрібних системних файлів і слідів роботи в

  • Prev
  • software
Scroll to top