Софт-line:
CSVFileView 2.40 -- "CSVFileView - проста у використанні утиліта, яка призначена для ..." -- 10 грудня 2018
Radmin VPN 1.0.3524.2 -- "Radmin VPN - безкоштовна і проста у використанні програма для ..." -- 10 грудня 2018
ArsClip 5.27 -- "ArsClip - невелика корисна утиліта для розширення можливостей ..." -- 10 грудня 2018
SoftEther VPN 4.25 Build 9656 RTM -- "SoftEther VPN - надійний і простий у використанні інструмент для ..." -- 10 грудня 2018
Sysmon 8.0 -- "Sysmon - системна утиліта для моніторингу всіх процесів в операційній ..." -- 09 грудня 2018
Ivideon Server 3.6.0 -- "Ivideon Server - безкоштовний програмний продукт, який дозволяє легко ..." -- 09 грудня 2018
Іспит ГИБДД РФ 2019.1.1 -- "Іспит ГИБДД РФ - зручна програма за Правилами дорожнього руху ..." -- 07 грудня 2018
Epic Pen 3.7.8 -- "Epic Pen - зручна програма для Windows, що дозволяє малювати на ..." -- 07 грудня 2018
Cacheman 10.50 -- "Cacheman - утиліта, призначена для оптимізації операційних систем ..." -- 07 грудня 2018
RamMap 1.51 -- "RamMap - невелика системна утиліта для оцінки використання ..." -- 06 грудня 2018


Нещодавно компанія Intel анонсувала свої нові процесори Cascade Lake-AP (Advanced Performance), призначені для високопродуктивних обчислень (High Performance Computing, HPC) і завдань, пов'язаних з штучним інтелектом. А зараз вона поділилася інформацією про рівень швидкодії цих новинок.

Intel порівняла продуктивність системи на базі двох 48-ядерних (в сумі 96 ядер) процесорів Cascade Lake-AP з продуктивністю системи на базі двох 32-ядерних (в сумі 64 ядра AMD EPYC 7601. Порівняння проводилося як у синтетичних бенчмарках Linpack та Stream Triad, так і в реальних додатках, пов'язаних з HPC і ШІ, таких як MILC, WRF, OpenFOAM, NAMD і YaSK.

Як видно, в синтетичних тестах 96-ядерна система Intel виявилася швидше в 1,3 раза Stream Triad і в 3,4 рази в Linpack. Схожа картина спостерігається і в реальних задачах: результати виявляються вище в 1,5–3,1 рази, в залежності від виконуваних завдань. Також Intel зазначає, що її процесори Cascade Lake-AP зможуть обробляти в 17 разів більше зображень при глибокому навчанні ШІ, ніж процесори Xeon Skylake-SP.

Варто відзначити, що процесори Cascade Lake-AP стануть головною зброєю Intel проти представлених нещодавно процесорів AMD EPYC «Rome», які зможуть запропонувати до 64 ядер. За словами AMD, її нові процесори поодинці здатні перевершити пару 28-ядерних процесорів Intel Skylake-SP. Тому порівняти їх продуктивність з продуктивністю нових Cascade Lake-AP буде вельми цікаво.

Зауважимо, що у майбутніх новинок Intel буде куди більше спільного з конкурентом, ніж раніше. Процесори Cascade Lake-AP являють собою конфігурацію з двох кристалів, у яких в сумі буде 12 каналів пам'яті. Це повинно забезпечити дуже високу пропускну здатність і приріст продуктивності в тих завданнях, які вимагають використання великого обсягу пам'яті.

Говорячи про пам'яті, варто згадати, що Intel додала пам'ять типу HBM у власну ієрархію пам'яті. Раніше на вершині піраміди була оперативна пам'ять DRAM. Можливо, приводом для цієї зміни послужив недавній «розлучення» з Micron.

Також Intel згадала і про своїх дискретних графічних процесорах в контексті прискорювачів обчислень. Схоже, компанія все ж розробляє дискретний GPU для професійного використання. А от чи з'явиться дискретна графіка Intel в споживчому сегменті, поки що не ясно. Якою-небудь конкретною інформацією щодо свого дискретного GPU поки що компанія не ділиться.

Наприкінці зазначимо, що дати виходу процесорів Cascade Lake-AP поки що не уточнюються. Французька компанія Atos однією з перших створить систему на базі цих процесорів. Це буде суперкомп'ютер HLRN-IV для німецького дослідницького інституту Zuse Institute Berlin.

Головне на ПК-манія

LinkSure Network хоче забезпечити безкоштовними інтернетом всю планету до 2026 року

Представники компанії LinkSure Network оголосили про те, що до 2026 року корпорація запустить на ...

Новини інтернету 2018-12-10 05:59:55

У США створюють комп'ютерну гру на основі драми Лесі Українки «Лісова пісня»

Американська компанія Colabee Studios з Сіетла завершує створення гри «Forest song». В її основі ...

IT новини 2018-12-10 05:59:16

Xiaomi Mi A1 почав отримувати Android Pie

Xiaomi знайшлося, чим порадувати власників смартфонів Xiaomi Mi A1, надавши їм оновлення Android ...

Software новини 2018-12-10 05:48:16

Відео дня

Живі додатки

Ігри та розваги

SNK Fish Tycoon II: Повна монополія 1.5

SNK Fish Tycoon II: Повна монополія - гра-економічний симулятор. Вам треба максимально швидко захопити весь ринок. Для цього

Мережа та інтернет

Miranda IM Flex 0.2.2 RC1

Miranda IM Flex - альтернативна збірка одного з найбільш популярних клієнтів для обміну миттєвими повідомленнями Miranda

  • Prev
  • software
Scroll to top