Допомога hi-tech
Все для чайників і не тільки.
- Розмір шрифту: Більший Менший
- Переглядів: 3948
- Коментарів: 0
- Поскаржитись
Як встановити аську і зареєструватися в ній?
Що таке ISQ? Аська - це популярний сервіс, який дозволяє користувачам обмінюватися текстовими повідомленнями по всьому світу. Для того, щоб здійснювати цей самий обмін на комп'ютер потрібно встановити аську - спеціальну програму і зареєструватися. У цьому уроці ми розглянемо, як встановити аську, як в ній зареєструватися - отримати номер, а також розглянемо її налаштування.
Є кілька видів таких програм і всі вони по-своєму гарні. У цьому уроці ми будемо використовувати клієнт Qip (квип). Перше що нам потрібно, це завантажити його.
Після скачування, у Вас на комп'ютері повинен бути з'явитися ось такий ось файлик.
Тепер потрібно встановити його. Клікаємо по програмі два рази і у вікні вибираємо російську мову і натискаємо «Ок»,
у наступному вікні просто тиснемо «Далі».
Наступне вікно говорить нам, куди буде встановлена аська, ми можемо змінити шлях, натисніть кнопку огляд, але я раджу залишити за замовчуванням - натискаємо «Далі»
і у вікні прибираємо галочку «Завантажити та інсталювати браузер Internet Explorer 8» і натискаємо «Далі».
У наступному вікні залишаємо галочки навпроти «Запустити QIP 2005» і «Створити значок на робочому столі», а решта прибираємо, як показано на малюнку і натискаємо "Завершити".
Відбувається запуск програми.
Після запуску нам необхідно отримати номер для аськи (UIN), тобто зареєструватися в асьці. Для цього у вікні ми натискаємо на стрілочку, з'являється вікно реєстрації, я б навіть сказав колишнє вікно реєстрації, так як зараз тут вже з невідомих причин зареєструватися можна, тому в самому низу ми натискаємо «Зареєструвати ISQ#».
Після цього відразу відкривається вікно браузера, в якому ми заповнюємо всі вікна своїми даними, як показано на малюнку і натискаємо «Submit».
В наступному вікні нам дякують за реєстрацію і видають номер (UIN), в моєму випадку це 576650869, записуємо номер і можемо закривати вікно.
Повертаємося до нашої встановленої асьці вводимо пароль, отриманий номер і натискаємо «Підключитися».
Протягом декількох секунд відбувається підключення, після чого з'являється вікно аськи.
Установка аськи завершена, номер зареєстрований. Тепер давайте навчимося додавати контакти, для цього натискаємо значок аськи і в випадаючому списку вибираємо «Додати/знайти користувачів», точно також як це показано на рисунку.
Дізнаємося номер аськи вашого друга і вводимо його в поле «пошук за ISQ#», натискаємо кнопку «Пошук». Після того, як пошук буде завершено, необхідно натиснути «Додати» і у вікні теж натиснути «Додати».
Користувачеві буде надіслано запит про додаванні Вас до свого списку контактів. Для того, щоб бачити список своїх контактів, необхідно в головному вікні аськи натиснути на стрілочку, тобто відкрити головну групу.
Далі нам потрібно поміняти статус для цього треба натиснути на кнопку «НДВ» (невидимий для всіх) і в випадаючому меню вибрати ну, наприклад «Готовий базікати».
Для того, щоб переглянути або змінити свої дані, необхідно натиснути на вже знайому піктограму аськи і в випадаючому списку вибрати пункт «Показати/змінити свої дані».
У вікні можете пройтися по вкладках «Інформація», «Дім», «Робота» і заповнити необхідні поля.
Для початку листування потрібно клікнути два рази по необхідному Вам контакту, в результаті з'явитися вікно, поділена на дві частини. У нижній частині вікна Ви можете спостерігати за своїм ще не відправленим повідомленням , а верхній частині - загальними повідомленнями вже відправленими.
До речі червоний значок означає, що користувач не в мережі, зелений - в мережі. Ще варто сказати, що коли Ви звертаєте аську,
вона продовжує свою роботу, про що говорить значок в системному треї (нижньому кутку Вашого монітора).
Ну, ось і все!
Ваш помошник
Відео дня
Головне на ПК-манія
VMware купила дві компанії на $5 млрд
Виробник ПЗ для віртуалізації VMware оголосив про придбання двох компаній, за які заплатить майже ...
Software новини 2019-08-23 17:54:12
HPE будує новий суперкомп'ютер для моделювання ...
Національне управління США по аеронавтиці і дослідженню космічного простору (NASA) і Hewlett ...
Hard новини 2019-08-23 17:00:34
Розділи









