ПК-манія

Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form

Опублікував Автор: Створено: в Блогеру
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 4149
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

Що таке хостинг сайтів

Що таке хостинг сайтів Користуючись Інтернетом, ви стикаєтеся з великою кількістю термінів, значення яких дуже цікаво дізнатися кожному. Як-то раз ми вже відповідали на запитання, що таке торрент, цього разу ми хочемо розповісти вам про те, що таке хостинг. Дана стаття буде корисна кожному користувачеві Інтернету, а особливо новачкам, які хочуть створити свій власний сайт. Нижче ми постараємося докладно розповісти про роботу хостингу, а також розглянемо найактуальніші питання, які пов'язані них.

Зміст статті:

 • Загальний опис функцій хостингу

 • Види хостингу

 • Нюанси вибору хостингу


Загальний опис функцій хостингу
Отже, почнемо з самого головного, а саме з визначення, що таке хостинг сайтів. Хостинг - це послуга, яка надає власникам сайтів обчислювальні потужності, для фізичної зберігання на них сайтів, з метою забезпечення постійного доступу до них. Хостинг являє собою дата-центр, в якому встановлені стійки або як їх ще називають шафи. В стійках знаходиться комп'ютерне обладнання - сервери. Дані стійки нагадують шафа з шухлядами, де в кожному такому ящику знаходиться окремий сервер.

Для чого потрібен хостинг

Хостинг необхідний для розміщення на ньому сайтів, а точніше для зберігання файлів сайту. Щоб створити сайт файли необхідно десь розмістити. Як правило, будь-сайт включає в себе велику кількість файлів, які забезпечують роботу самого сайту, а також розширюють його функціональність. Крім того, кожен сайт включає в себе дизайн або шаблон, файли якого також потребують зберігання разом з іншими файлами сайту. Іншими словами сайт можна порівняти з встановленою на комп'ютері програмою, яка має: ядро (файл *exe) - CMS, організуючу роботу всього сайту; плагіни - модулі або плагіни для розширення функціональності сайту; скіни - файли дизайну сайту; а також інші папки, в яких будуть зберігатися тексти статей і інші завантажені на сайт файли.

Кожен сайт повинен цілодобово і якісно працювати, саме тому сайти зберігаються на спеціальних серверах - хостингу. Із-за неякісної роботи сайту: довгого відкривання сторінок і перебоїв у роботі - будуть губитися користувачі, а також до цього будуть негативно ставитися пошукові системи.

Чи можна створити хостинг самому на своєму комп'ютері? - Можна, але в цьому немає сенсу. По-перше, навіть якщо ви встановите на свій комп'ютер віртуальний сервер, і розмістити на ньому сайт - якість роботи ресурсу буде бажати кращого, так як паралельна робота хостингу і ваше використання комп'ютера не зможуть забезпечити якісну роботу ні того, ні іншого.

Як зробити хостинг будинку

Для домашнього хостингу вам необхідно буде встановити окремий комп'ютер, провести окреме Інтернет-підключення до нього, у якого буде достатньо висока швидкість, і провайдер якого зможе вам виділити постійний IP-адресу, але головне - провайдер повинен забезпечити якісну і безперервну роботу, що само по собі малоймовірно. Таким чином, виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що створити хостинг у себе вдома можна, але витрати не покриють мети. До того ж, ціни на хостинг на сьогоднішній день досить соціальні, до того ж є безкоштовні хостинги, які мають дуже хорошу якість роботи, але про це ми розповімо трохи пізніше. Перед тим як почати розглядати типи хостингів, слід сказати, що хостинги бувають платні та безкоштовні.

Види хостингу
Хостинг сайтів має кілька видів, тому початківцям веб-майстрам і потенційним власникам сайтів ми розповімо про це більш детально, у вигляді великої значимості цього питання.

Віртуальний хостинг

Що таке віртуальний хостинг? Віртуальний хостинг - найпростіший вид хостингу, коли на одному сервері розташовано багато сайтів. Щоб вам було більш зрозуміло, що це таке, віртуальний хостинг - це свого роду папка на жорсткому диску, яку виділяють користувачеві для розміщення в ній файлів сайту.

У віртуальному хостингу ресурси фізичного сервера в повній мірі доступні всім сайтам, але при цьому кожен сайт, по суті, конкурує з іншими сайтами, розміщеними на сервері, його ресурси. Таким чином, якщо ви використовуєте віртуальний хостинг, і разом з вашим сайтом знаходиться сайт, у якого зросла відвідуваність, то він збільшить навантаження на весь сервер, що, звичайно ж, негативно позначиться на роботі вашого сайту. Але, тим не менш, системні адміністратори хостингу стежать за навантаженням сайтів, і якщо вона перевищує допустиму межу, то вживаються заходи, про можливості яких ми також розповімо трохи пізніше, даючи поради про вибір хостингу новачкам.

Віртуальний хостинг найкращим чином підходить для простих сайтів і для новачків. Що стосується переваг віртуального хостингу, то перше - це низька ціна, а друге - проста структура панелі управління хостингом, в якому розбереться навіть новачок. Недоліком віртуального хостингу є те, що ви практично у всьому обмежені: в потужності сервера, в кількості створюваних на ньому сайтів, в дисковому просторі і в трафіку. При цьому ви підстроюєтеся під тарифні плани хостингу, а точніше під наявні параметри віртуального хостингу, коли орендуючи VPS або віртуальний хостинг, ви самі вибираєте параметри сервера.

Віртуальний виділений сервер VPS

Що таке VPS хостинг? VPS (віртуальний виділений сервер - це сервер, який створений всередині сервера. Для того щоб вам було зрозуміліше, що це таке - наведемо дуже хороший і простий приклад. VPS свого роду чимось нагадує віртуальну машину всередині комп'ютера, яку створюють для встановлення другої операційної системи всередині операційної системи. Часто це роблять, щоб не встановлювати операційні системи окремо, а встановити другу систему всередині першої, щоб ними можна було користуватися одночасно. Наприклад, багато користувачів це роблять, щоб встановити операційну систему Linux в системі Windows. Тобто ви запускаєте Windows і вже в ньому запускаєте віртуальну машину, на якій встановлений Linux.

Структура VPS наступна - на серверному обладнанні встановлюється операційна система, в якій встановлюють програму, що створює віртуальні виділені сервери. Коли клієнт замовляє VPS, системні адміністратори за допомогою даної програми створюють віртуальний сервер, на який виділяють певну частину ресурсів самого сервера. Варто відзначити, що віртуальна машина забирає частину ресурсів самого сервера, тобто бронює їх і в цьому є перевага VPS перед віртуальним хостингом, так і недолік. В VPS всі ресурси сервера чітко розмежовані для кожного користувача. Якщо на одному віртуальному сервері зростає навантаження, то це ніяк не вплине на роботу інших віртуальних серверів, що знаходяться на даному сервері, на відміну від віртуального хостингу, де будуть страждати все, що на ній розміщені сайти.

Якщо VPS - це виділений сервер, хоч і віртуальний, ви отримуєте доступ рівня root, тобто ви маєте можливість управління віртуальним сервером, наприклад, ви зможете встановлювати власне програмне забезпечення на свій сервер, що, по суті, розв'язує руки кожному власнику сайту і дає йому великі можливості. Недолік VPS, мабуть, полягає в тому, що для управління їм необхідно буде перечитати велику кількість мінлива.

VPS використовується в тому випадку, якщо у вас є великий сайт з відвідуваністю більше 10 000 хостів в день, для забезпечення такого трафіку вам необхідний потужний сервер і широкий інтернет-канал. При замовленні VPS ви самі вибираєте, які параметри віртуального сервера вам виділити: процесор, розмір ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті, кількість дискового простору і багато іншого. Це дуже зручно, так як кожна CMS має свої особливості споживання ресурсів. Якщо CMS грішить на ненажерливість оперативної пам'яті хостингу, то є сенс замовити хостинг з великим об'ємом оперативної пам'яті і трохи слабкіше процесором. Таким чином, порівняно з віртуальним хостингом, параметри віртуального сервера підлаштовують під ваші вимоги.

Виділений сервер

Що таке виділений сервер? Виділений сервер - це виділена окрема фізична машина, тобто це реальний виділений сервер, а не віртуальний. У вашому розпорядженні цілий сервер і не частина його параметрів, а він весь. Таким чином, виділений сервер це виділена для вас фізична машина: процесор, ОЗП, жорсткий диск - все це тільки ваше. Звичайно ж, виділений сервер значно дорожче VPS, але різниця між ними дуже відчутна.

У багатьох новачків може виникнути питання: навіщо переплачувати гроші і замовляти виділений сервер, якщо можна обійтися і VPS. Виділений сервер витримує велике навантаження, ніж VPS, також ви можете розмістити на ньому необмежену кількість сайтів. Виділений сервер дає можливість більш гнучких налаштувань, а також дозволить вам створювати власні віртуальні виділені сервери всередині себе.

Виділений сервер найкращий варіант для великих сайтів. Якщо ж параметрів віртуального хостингу не вистачає вашому сайту, або ж ви з якихось причин вирішили перейти на інший вид хостингу, то віддайте перевагу саме виділеного сервера. VPS в даному випадку, скажімо так, компромісний варіант між віртуальним хостингом і виділеним сервером.

Нюанси вибору хостингу
Як вибрати платний хостинг

Вибираючи платний хостинг для свого сайту, в першу чергу почитайте останні відгуки про хостингах, цьому питанню присвячено велику кількість тем на форумах веб-майстрів. Також почитайте теми, в яких користувачі просять допомогти їм з вибором і порадити хостинг. Після цього відзначте для себе деякі хостинг-компанії і на їх офіційному сайті прочитайте тарифи та умови надання послуг.

Вибираючи хостинг, зверніть увагу на наступні нюанси. Дуже важливо, щоб ви не гналися за низькою ціною хостингу, так як низька ціна не завжди означає надання якісних послуг. Бажано щоб у вибраного вами хостингу була можливість тестового безкоштовного використання, близько 14-30 днів. Дізнайтеся про те, як буде діяти хостинг, у разі якщо навантаження на ваш сайт буде вище допустимого значення: доступ до сайту буде закритий, або ж вас автоматично будуть переводити на тариф з більш потужними параметрами. Дуже добре якщо хостинг буде давати вам можливість відстрочити оплату на кілька днів, а не буде блокувати роботу сайту. Ну і, звичайно ж, ще один важливий критерій вибору хостингу - технічна підтримка: вона повинна бути цілодобовою, професійної і допомогти в будь-якій ситуації.

Який хостинг вибрати? Найкращим варіантом віртуального хостингу на сьогоднішній день є хостинг від компанії Beget, яка пропонує найбільш оптимальні тарифи і високу якість роботи. Що стосується створення професійних сайтів, VPS і на виділеному сервері, в тому числі і інтернет-магазинів, то найкращий хостинг хостинг від компанії FastVPS.

Як вибрати безкоштовний хостинг для сайту

Якщо ви хочете спробувати створити свій сайт і не маєте великих амбіцій з цього приводу, то скористайтеся безкоштовним хостингом. Безкоштовний хостинг має свої обмеження, порівняно з віртуальним хостингом, але, тим не менш, він безкоштовний і простий у використанні.

Який безкоштовний хостинг вибрати для сайту? Найкращим варіантом безкоштовного хостингу і системою управління сайтом є uCoz. Створити сайт на uCoz дуже просто, до того ж, в Інтернеті є велика кількість підручників, створення сайтів в даній системі. Єдиний «мінус» у безкоштовності хостингу - це наявність рекламних банерів, які за певну плату можна прибрати, якщо в цьому буде необхідність. Також варто відзначити, що на uCoz є досить велика кількість професійних сайтів, тому непотрібно сприймати даний хостинг не всерйоз. Гідних альтернатив і конкурентів у uCoz - нема.

Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 23 січня 2021

Відео дня

Головне на ПК-манія

Внутренняя seo оптимизация сайта, как верный, но ...

В современном мире каждый из нас привык к большой скорости: все куда-то бегут, бояться опоздать, ...

Новини інтернету 2020-11-20 14:14:40

Вибираємо наручний годинник Casio на подарунок

Якщо ви хочете подарувати своїй близькій людині наручний годинник, то настійно рекомендуємо ...

IT новини 2020-10-06 05:13:46

Штучний інтелект і технології перекладу

Було проведено опитування усіх постачальників технологій перекладу, які прийшли на думку: у яких ...

IT новини 2020-06-13 04:39:57

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій
251 пост(ів)
Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
182 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Валерій Петрович
145 пост(ів)
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
 • Prev
 • software
Kyodai MahJongg 21.42
CIL View 2.0
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020)
YogaDNS 1.14 Beta
Сімейна літопис 6.4
Collector Notepad 1.5.4.12
Tunngle 5.8.9
FPS Monitor 5245
WorldWide Telescope 5.5.03
Win Toolkit 1.7.0.15
Scroll to top