Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020


Соціальні мережі з кожним днем генерують більше і більше трафіку, впритул наближаючись до того дня, коли трафік з пошукових систем буде менше, ніж з соцсетей, а в найближчому майбутньому і зовсім стати основним джерелом різного роду інформації і розваг

Більшість користувачів використовують Інтернет як довідник для пошуку необхідної інформації. З цієї причини найпопулярнішими ресурсами Cети довго час були пошукові системи, такі як Google. "Останнім часом істотно зросло число користувачів, які заходять в Інтернет для спілкування і розваги. Соціальні мережі всього за декілька років наздогнали пошукові системи по кількості витікаючих переходів", - відмічає директор по маркетингу компанії "Мета" Олексій Чуксин. Поки ця тенденція актуальна для країн Заходу, проте вже в 2012 році близько половини трафіку на українські сайти, за прогнозами експертів, генеруватимуть не пошукові системи, а соціальні мережі.

Трафік росте

Останніми роками соціальні мережі, дійсно, стали давати українським сайтам значно більше користувачів, чим раніше. Проте поки що вони як мінімум в 50 разів поступаються в цьому відношенні пошуковим системам. За даними дослідження liveinternet, сьогодні в країнах СНД пошукові системи дають близько 100 млн. переходів в день, тоді як соціальні мережі - 2 млн. При цьому лідирують за цим показником ресурси vkontakte.ru, livejournal.com, liveinternet.ru, facebook.com і diary.ru. Їх доля в загальній кількості переходів на сайти складає близько 80%.

При цьому важливо розуміти відмінності в якості цього трафіку. Переходи з пошукових систем викликані усвідомленою дією користувача - людина шукає конкретну інформацію, наприклад про ресторан, СТО для автомобіля. У соцсетях же користувачі обмінюються посиланнями про яку-небудь яскраву подію - проявляється так званий WOW -эффект, коли посилання, картинка або відео викликають у користувача короткочасний інтерес. "Тому значна частина переходів з соціальних мереж носить розважальний характер", - пояснює Олексій Чуксин.

Соцсети стали продавати

Соціальні мережі сьогодні стають в один ряд з класичними пошуковими системами як основні ресурси отримання інформації при ухваленні рішення про купівлю товару. Про це говориться в спільному дослідженні, проведеному GroupM Search і ComScore.

Дослідження було присвячене тому, якими ресурсами користуються споживачі для ухвалення рішення про купівлю. У результаті з'ясувалося, що вибираючи товар або послугу, в соціальні мережі звертається 40% користувачів інтернет. При цьому 46% володарів аккаунтів в соціальних мережах користуються для детального вивчення вподобаного товару класичним пошуком.

Дослідники стверджують, що головними аргументами при перевазі саме пошукових систем є кількість і якість інформації, простота використання, а також сталі звички користувачів. Споживачі ж, які починають пошук інформації в соціальних мережах, в першу чергу звернуться за інформацією до своїх друзів. 28% користувачів відмітили, що соціальні мережі є для них найважливішим інструментом отримання інформації про нові бренди і продукти. В першу чергу в соцсетях користувачі прагнуть дізнатися думку інших людей про товар (31%). Покупці передусім керуються відгуками інших споживачів (30%), а потім відгуками в соціальних мережах, таких як Facebook (17%) і відеосервісах ніби YouTube (14%) і twitter (9%).

Аналітики вважають, що потенціал для підвищення лояльності до бренду за допомогою соціальних мереж великий. 64% споживачів відмітили, що після купівлі продукту їм було б цікаво, що відбувається в компанії-виробнику. При цьому 74% споживачів упізнають новини про бренд на його сторіночці в Facebook.

Facebook Україні не потрібний.поки, є ВКонтакте і Однокласники

США можуть похвалитися найбільшою серед інших країн кількістю користувачів соціальних мереж - в місяць їх відвідує 142 млн. американців. На другому місці, за даними Nielsen, розташувалася Японія - 46 млн. Далі йдуть Бразилія (31 млн.), Британія (29 млн.) і Німеччина (20 млн.). Facebook залишається світовим лідером серед соціальних мереж - його аудиторія вже перевищила 600 млн. чоловік. У місяць цей сайт відвідують 67% усіх користувачів соціальних мереж у світі. Росте і кількість часу, який користувачі проводять в Facebook, воно вже досягло, в середньому, шести годин в місяць на одного користувача.

В той же час в Україні Facebook поки що залишається аутсайдером - його аудиторія в десятки разів менша, ніж у російських аналогів. Але варто відмітити, що популярність ресурсу росте дуже швидко. За минулий рік кількість українців на Facebook виросла на 400%. Якщо в січні кількість українських користувачів ресурсу склала 1,02 млн., то в лютому - вже 1,16 млн., тобто ріст склав 14%. Якщо такі темпи росту збережуться упродовж усього року, то в грудні 2011 року кількість українських користувачів мережі перевищить 4 млн.

Блоги здають позиції

З ростом популярності таких сайтів, як "ВКонтакте", Facebook і Twitter, блоги і електронна пошта поступово втрачають своїх користувачів. Особливо помітно, як вони здають позиції, якщо йдеться про молоде покоління. В той же час, сервіс e - mail все ще досить популярний. Серед літніх людей навіть помічений незначний ріст відвідувачів сайтів поштових сервісів.

У дослідженні Pew Research Center і comScore відмічено, що в листопаді минулого року кількість хітів на подібних ресурсах скоротилася на 6% по відношенню до листопада 2009 року. Час же, який користувачі проводять на сайтах електронної пошти, зменшився майже на 9%, а число переглядів сторінок цих сайтів на 15.

Головне на ПК-манія

Вышло срочное обновление браузера Google Chrome ...

Компания Google поспешила выпустить срочное обновление настольной версии браузера Chrome. ...

Новини інтернету 2022-04-26 14:37:40

Дизайнер показал идеальный складной смартфон 2022 ...

Популярный инсайдер и дизайнер Бен Гескин опубликовал концептуальное изображение складного ...

Hard новини 2022-02-17 01:17:55

Huawei сделала скидки на смартфоны, планшеты, ...

Компания Huawei объявила об акции на ряд своих продуктов. Украинцы смогут купить технику — ...

IT новини 2022-02-17 01:17:55

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

Free Youtube To Android 1.5.1

Free Youtube To Android - безкоштовна програма для скачування відеороликів з YouTube в максимально доступно якості і збереження

Мультимедіа

4Videosoft DVD to Cell Phone Converter 5.0.28

4Videosoft DVD to Cell Phone Converter - проста у використанні програма, яка дозволяє швидко та якісно перетворити без втрати

  • Prev
  • software
Scroll to top