- 2016 12/12
- Автор: Роман Віктюк
- | Перегляди: 272
Компанія Samsung пішла на радикальні заходи, щоб вилучити вибухонебезпечні смартфони Galaxy Note 7 з продажу. Вже на цьому тижні всі користувачі пристрою отримають програмне оновлення, яке заблокує можливість зарядки акумулятора, а також підключення до мобільних мереж і безпровідного інтернету.
Виробник стверджує, що вилучив з продажу 97% смартфонів. Ще 7% становлять серйозну небезпеку. У зв'язку з чим було прийнято рішення зробити їх роботу неможливою.
Раніше фахівці встановили основну причину самозаймання Galaxy Note 7. Виявилося, що вибухає через дуже неакуратно і агресивно розташованих компонентів. Вони тиснуть на акумулятор, в результаті чого відбувається коротке замикання між електродами. Фундаментальна помилка пояснюється поспіхом і бажанням встановити більш ємну батарею.