- 2020 18/02
- Автор: Світлана Павліна
- | Перегляди: 476
![](/images/JoomlaGrabber/pomoshnik/20200218/af7f047f8e78c2d6d68a1a6d3a8588a2.jpg)
Французький журнал 60 Millions de Consommateurs закупив кілька найбільш цікавих підробок AirPods, і провів їх порівняльне тестування.
Умільці не просто копіюють дизайн навушників , але примудрилися навіть створити копію чіпа Apple H1, що дозволило зробити підробки схожими на оригінал навіть в плані функціональності.
Для тесту були замовлені 7 різних пар підроблених AirPods. З 7 тільки 4 дісталися до редакції, решта 3 пари зникли по дорозі між Китаєм і Францією. З 4 пар одна просто не працювала. В результаті були протестовані всього 3 підробки.
У рамках тестування виявилося, що копії демонструють жахливе якість звучання, максимальний рівень шуму на 10 дБ перевищує допустимий ліміт. В результаті, журнал не зміг рекомендувати користувачам жодної підробки.
Джерело:
Теги:Головне на ПК-манія
Microsoft принудительно обновит ряд устройств до ...
Судя по всему, компания Microsoft вскоре начнет принудительно обновлять некоторые компьютеры до ...
Software новини 2022-01-27 01:15:15
Xiaomi представила MIUI 13 и назвала смартфоны, ...
Компания Xiaomi во время глобальной презентации смартфонов серии Redmi Note 11 представила для ...
Software новини 2022-01-27 01:15:15
realme анонсирует серию 9 Pro 5G, которая одной ...
realme, самый быстрорастущий бренд смартфонов в мире, продолжает демонстрировать мощные темпы ...
IT новини 2022-01-27 01:15:10
Відео дня
Живі додатки
Мультимедіа
Free Video Player 1.5.0
Free Video Player - універсальний і компактний медіа програвач, здатний відтворити більше 40 типів відео і аудіо файлів. Серед
Системні програми
Chameleon Window Manager 2.2.0.426
Chameleon Window Manager - потужний інструмент, з допомогою якого можна з легкістю налаштувати поведінку вікон додатків, а