- Розмір шрифту: Більший Менший
- Переглядів: 1391
- Коментарів: 0
- Поскаржитись
Зламалася флешка? Не все ще втрачено!
Всім привіт. Навряд чи сьогодні знайдуться ті, хто не використовує у своїй повсякденній роботі знімні носії інформації, такі як флеш-накопичувачі або, простіше кажучи, флешки. Ці мініатюрні і компактні пристрої давно увійшли в наш побут.
Зрозуміло, це дуже зручно, просто та доступно для будь-якої людини. На одному пристрої можна зберігати і завжди мати під рукою те, що вам потрібно на роботі, в офісі і вдома. Разом з тим, виникають питання: яким чином (і чи це можливо) забезпечити відновлення даних, якщо флешка «вирішила» зламатися? Що робити якщо по необережності флеш-накопичувач вийшов з ладу, в результаті механічного впливу, несправності роз'єми USB, намокання або інших причин? Чи можливо у цьому випадку відновлення інформації, записаної на носії?
Фахівці вам цілком упевнено скажуть, що все залежить від ступеня, області пошкодження знімного диска і причин, які до цього призвели. Як правило, у випадку, якщо, наприклад, флешка довгий час перебувала під впливом води або іншої рідини, а після включення відбулося вкрай неприємне замикання, відновлення даних диска навряд чи можливо, хоча і тут можуть бути варіанти. У будь-якому випадку, якщо флешка, підключена до комп'ютера, визначається ним, можна спробувати здійснити відновлення інформації за допомогою спеціальних програм.
У разі якщо система не визначає знімний носій, при відсутності спеціальних знань, програмного забезпечення і технічних засобів, відновлення даних, швидше за все, здійснити не вдасться. Краще всього звернутися до фахівців, які зможуть грамотно продіагностувати пошкоджений пристрій і визначити, чи можливо в принципі відновлення даних диска, чи ні.
При чисто механічних пошкодженнях, таких, як несправність USB-роз'єму, від'єднання контактів і т. п., сервісні інженери в найкоротші терміни зможуть усунути такі несправності, просто перепаяв роз'єм або контакти, В цьому випадку самі мікросхеми, а отже, і дані, не пошкоджені. Якщо ж просто розбитий корпус флеш-карти, немає нічого простіше, як замінити його.
Набагато складніше йдуть справи, якщо флешка, наприклад, була втоплена або пошкоджена агресивними хімічними середовищами. У цьому випадку шансів того, що відновлення даних буде успішним і повним, значно менше, але все ж вони є. Головне. звернутися до професіоналів в цій справі.
Ваш помошник
ТОП-3 блогери
Відео дня
Коментарі
"я не можу ввести паролю я вводжу а воно вибиває"