Допомога hi-tech
Все для чайників і не тільки.
- Розмір шрифту: Більший Менший
- Переглядів: 2776
- Коментарів: 0
- Поскаржитись
Касперський назвав п'ять головних небезпек інтернету
Всім привіт. Євген Касперський, генеральний директор «Лабораторії Касперського», опублікував в інтернеті п'ять найголовніших небезпек в інтернеті. Начебто нічого нового, але все ж:
Перша загроза, названа Касперським, полягає в тому, що інтернет піддає наші особисті дані небезпеки. На різних сайтах зберігається безліч особистої інформації про користувачів, яка часто ні як не захищена.
Наступна загроза, про яку написав генеральний директор, це залежність молодих людей від інтернету. Вони проводять всю свою молодість в інтернеті і не беруть участь у політичному житті країни. Якщо для вибору своєї позиції їм потрібно кудись йти, то з-за інтернету вони не будуть брати участь у голосуваннях. Він виступає за ідею впровадження цифрових паспортів.
Ще одна небезпека, яку надає інтернет - соціальні мережі. Вони служать місцем провокацій і чуток, а так само в них інформація часто зазнає змін і стає правдивою, вважає Касперський.
Наступна загроза інтернету - це кіберзлочинність. Світова павутина веде боротьбу з цією проблемою досить ефективно і злочинців в мережі стає менше. Але п'ята проблема зовсім не розв'язана. Це загроза кібервійн. Неможливо захиститися у світовій павутині від кібервійн. Цю небезпеку потрібно вирішувати радикальними методами. Краще всього, щоб Організація об'єднаних Націй взялася за вирішення цієї проблеми, вважає Євген Касперський.
Ваш помошник
Відео дня
Головне на ПК-манія
Внутренняя seo оптимизация сайта, как верный, но ...
В современном мире каждый из нас привык к большой скорости: все куда-то бегут, бояться опоздать, ...
Новини інтернету 2020-11-20 14:14:40
Вибираємо наручний годинник Casio на подарунок
Якщо ви хочете подарувати своїй близькій людині наручний годинник, то настійно рекомендуємо ...
IT новини 2020-10-06 05:13:46
Штучний інтелект і технології перекладу
Було проведено опитування усіх постачальників технологій перекладу, які прийшли на думку: у яких ...
IT новини 2020-06-13 04:39:57
Розділи









