Софт-line:
Windows 7 Manager 5.1.9 -- "Windows 7 Manager - програма для настройки і оптимізації операційної ..." -- 16 квітня 2018
EDS Video Downloader 2.0.1.2 -- "EDS Video Downloader - відмінний і зручний завантажувач відео файлів ..." -- 16 квітня 2018
Hetman NTFS Recovery 2.8 -- "Hetman NTFS Recovery - програма для відновлення інформації з NTFS ..." -- 16 квітня 2018
MKVToolnix 22.0.0 -- "MKVToolnix - багатоплатформовий додаток, що представляє собою ..." -- 16 квітня 2018
Soft4Boost Secure Eraser 4.9.1.789 -- "Soft4Boost Secure Eraser - утиліта для безповоротного видалення з ..." -- 16 квітня 2018
HotkeyP 4.8.3 -- "HotkeyP - невелика портативна утиліта для організації своїх власних ..." -- 16 квітня 2018
Екзаменаційні білети ПДР ("В","C") 2018 7.6 -- "Екзаменаційні білети ПДР ("В","C") - програма призначена для ..." -- 16 квітня 2018
Image Uploader 1.3.1 build 4318 -- "Image Uploader - безкоштовна програма, призначена для завантаження ..." -- 16 квітня 2018
Hetman Office Recovery 2.6 -- "Hetman Office Recovery інструмент для відновлення втрачених або ..." -- 16 квітня 2018
ViGlance 1.0 Build 1306 -- "ViGlance - невелика безкоштовна утиліта, яка перетворює інтерфейс ..." -- 15 квітня 2018

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

  • Головна
    Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
  • Категорії
    Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
  • Блогери
    Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
  • Архіви
    Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
  • Увійти
    Login Login form
Опублікував Автор: Створено: в Практика
  • Розмір шрифту: Більший Менший
  • Переглядів: 3226
  • Коментарів: 1
  • Поскаржитись

Інструменти в Фотошопі. Інтерфейс Фотошопу

Почнемо знайомство з програмою. У цьому уроці ми розглянемо інтерфейс Фотошопу - інструменти, палітри, меню, параметри і розберемо найбільш використовувані інструменти.

Встановіть програму Photoshop, зайдіть в «Пуск», далі «Програми», знайдіть синій значок «Ps», клікніть по ньому.

Після першого запусків Adobe Photoshop виглядає приблизно так -

Перше, що ми зробимо - розглянемо інтерфейс програми. Без води відразу з місця в кар'єр!

Ліворуч знаходяться інструменти Фотошопу. Можна поміняти їх вид, клікнувши по двом стрілочок. Також інструменти можна переміщати по всьому фотошопу в зручне для Вас місце, утримуючи за сіру смужку над значком «Ps».

Якщо порахувати, то виходить 26 інструментів, але насправді їх набагато більше. Можливо, ви помітили, що у деяких інструментів внизу є маленька стрілочка. Це говорить про те, що за ним ховається ще один або кілька схожих інструментів. Досить натиснути і утримувати ліву клавішу миші, як відкриються інші інструменти.

У самому верху розташовані різні менюшки, поступово з ними ми будемо знайомитися.

Під меню знаходяться опції вибраного інструменту. Вони потрібні для настройки інструменту. Вони завжди відрізняються, тобто якщо вибрати один інструмент, то вони будуть відрізнятися від іншого інструменту. До кожного інструменту свої налаштування. Опції дуже важливі і перед тим, як використовувати який-небудь інструмент тут його потрібно налаштувати.

Праворуч знаходяться різні панелі - шари, історія, кисті і т.д. Про найбільш важливих із них ми будемо говорити в наступних уроках.

Все інше місце, найбільше, навколо інструментів, панелей, опцій, займає робоче простір - там, де будуть відкриті наші документи - фотографії, картинки та інше.

Давайте відкриємо яке-небудь зображення, і будемо експериментувати на ньому з інструментами. Для того, щоб відкрити яку ні будь фотку або картинку зайдіть в меню «Файл» і в списку виберіть пункт «Відкрити».

У вікні знайдіть на комп'ютері зображення і клацніть по ньому два рази. Зображення відкрито.

Отже, починаємо з інструментів.

Інструмент «Переміщення» - потрібний для переміщення всього, що є на документі - шари, лінії, текст, фігури і т.д.

Інструмент «Виділення» - їх декілька у випадаючому списку ви можете бачити інші схожі за типом. Потрібні вони для виділення потрібної вам області на зображенні для подальшої роботи. Для виділення досить натиснути лівою клавішею миші і утримуючи протягнути до потрібного розміру. Якщо хочете що б зберігалися пропорції, то при цьому утримуйте клавішу «Shift».

Інструмент «Ласо» - призначений для довільного виділення. Затискаєте ліву клавішу, і ведете навколо ділянки, який потрібно виділити. Також цей інструмент містить у собі «Прямолінійне ласо» - від точки до точки проводите лінії і в кінці замикаєте з першою точкою, утворюється виділення.
«Магнітне ласо» - натиснувши один раз за документом, ведете навколо ділянки, який потрібно виділити. Точки створюються автоматично. Поекспериментуйте і все зрозумієте.

До речі для того щоб прибрати виділення зайдіть в меню «Виділення» в випадаючому списку виберіть пункт «Відмінити виділення або натисніть комбінацію клавіш Ctr + D».

Інструмент «Чарівна паличка» - не дуже акуратний інструмент виділення, але все ж часто використовується.

 

Інструмент «Рамка» - простий і корисний, потрібний для того, щоб відрізати зайві частини з картинки.

Просто затисніть ліву клавішу і введіть миша в бік. Після того, як відпустіть клавішу, з'явитися 8 точок можете підправити, потягнувши за них. Також рамку можна переміщувати. Те, що підсвічується темним кольором буде обрізано. Після того, як все зроблено натисніть «Enter», документ буде обрізаний.

Інструмент «Точковий пензель відновлення» найбільш використовується для ретушування фотографій. Наприклад, якщо вам потрібно прибрати прищ з фотки, виберіть цей інструмент налаштуйте опціях розміри, клікніть по дефекту, Фотошоп замінить це місце сусідніми пікселями.

Інструмент «пензель відновлення», трохи по-іншому працює. Спочатку потрібно взяти пробу. Затисніть клавішу Alt і клацніть по місцю, звідки хочете взяти пробу, ну наприклад для того, щоб прибрати той самий прищ. Далі просто клікайте лівою клавішею миші по прыщу, він заміниться раннє взятих нами шматком, коли ми затискали «Alt».

Інструмент «Переміщення» - призначений для заміни одного шматка документа на інший. Обводите ділянку, який хочете взяти і перенесли туди, де вам потрібно замінити

Інструмент «Кисть» - потрібний для малювання, у списку також є «Олівець».

Інструмент «Штамп» - по суті, схожий на інструмент «пензель відновлення».

Інструмент «Гумка», як і в житті потрібен щоб прати. Тільки в Фотошопі він стирає не тільки олівець, а і все інше.

Інструмент «Заливка» - заливає документ вибраним кольором. Інструмент «Градієнт» - перехід одного кольору до іншого. Вибираєте в опціях який саме вам потрібен градієнт і протягуєте лінію на документі.

Інструменти «Освітлювач», «Випалювання» і «Губка». З назви, думаю тут все ясно - ці інструменти в Фотошопі для освітлення і затемнення, а губка для знебарвлення. Виберіть, наприклад освітлювач, і натисніть пару раз по фотці. В опціях можна вибрати діаметр і жорсткість. Поекспериментуйте, затемніть, освітлити.

Інструмент «Текст» - призначений для написання тексту на зображення. Не забувайте про опції, там можна вибрати гарнітуру шрифту, розмір, колір і ін

Інструмент «Перо» - призначений для того, щоб креслити кола, різні інші фігури. Добре підходить для виділення яких-небудь складних частин на фото. Складний, але корисний інструмент, в окремому уроці ми про нього обов'язково поговоримо.

Інструмент «Довільна фігура» - призначений для створення різних фігур - стрілок, сердечок, галочок. Після вибору інструменту не забудьте вибрати в опціях потрібну вам фігуру. У випадаючому меню можна вибрати вже готову фігуру, прямокутник, багатокутник і т.д.

Інструмент «Піпетка» - прийде вам на допомогу, якщо раптом ви захочете взяти зразок кольору з будь-якого зображення.

Інструмент «Лупа» - призначений для збільшення зображення. Виберіть лупу і клікніть по зображенню, масштаб збільшиться. Для зменшення в опціях поставте перемикач на знак мінус.

Кольори. В даному випадку зелений колір - основна заливка, а білий заливка фону. Якщо клікнути по подвійною стрілкою кольору поміняються місцями, а з верхнім квадратикам - стануть за умовчанням - білий і чорний. Спробуйте і самі все побачите.

Інструмент «Швидка маска» - призначений для більш точного виділення будь-якої ділянки зображення, для подальшого редагування виділеної області.

Ось такі от справи з інструментами в Фотошопі! У наступних уроках ми вже більш детально почнемо працювати з кожним з них, застосовувати їх на реальних фотографіях і картинках. По-трохи ви испробуете кожен з них і запам'ятайте що до чого. Так що переходьте до наступного уроку.


Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Гість
    oksana Середа, 29 квітня 2015

    дуже гарно. супер матеіал. доступно, легко, нічого зайвого......і зразу приклади. дякую

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 квітня 2018

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
Корбут Руслан
139 пост(ів)

Ранні пташки росу п'ють, а пізні — слізки ллють.

На дерево дивись, як родить, а на чоловіка, як роб...
  • Prev
  • software
Scroll to top