Софт-line:
Chris-PC Game Booster 5.06.30 -- "Chris-PC Game Booster - корисна утиліта для оптимізації ПК на ..." -- 01 липня 2020
Vidmore Player 1.0.6 -- "Vidmore Player - потужний мультимедійний програвач, за допомогою ..." -- 22 червня 2020
Dobble (Дуплет) - отличная игра на реакцию -- " Вспомните один из своих утренников в детском саду или начальной ..." -- 19 червня 2020
Java Runtime Environment 8.0.251 -- "Java Runtime Environment (JRE) - програмне забезпечення необхідне для ..." -- 19 червня 2020
Volume2 1.1.5.404 / 1.1.6.423 beta -- "Volume2 - дуже зручна програма, яка дає користувачеві можливість ..." -- 19 червня 2020
KDevelop 5.5.0 -- "KDevelop - потужна інтегрована середовище розробки для C, C++, ..." -- 19 червня 2020
Workrave 1.10.43 -- "Workrave - корисний додаток, призначене для збереження здоров'я ..." -- 04 червня 2020
LightBulb 2.1 -- "LightBulb - додаток, який знижує напругу очей, вироблене при погляді ..." -- 04 червня 2020
HandyCache RC4 1.0.0.885 -- "HandyCache - проксі-сервер для роздачі інтернету в локальній мережі ..." -- 30 травня 2020
Помічник дурня 3.7.7.3 -- "Помічник дурня - граючи в "дурня", ви зазначаєте карти, свої, чужі, ..." -- 29 травня 2020

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмSnappy Driver Installer (SDI) - потужний інструмент для пошуку, встановлення та оновлення драйверів обладнання Вашого ПК, який не вимагає підключення до інтернету.

Ця програма є однією з кращих у своєму роді, дозволяючи швидко, якісно і точно знаходити саме той драйвер, який необхідний системі - практично відсутні проблеми при підборі "дров" для тачпадів, звукових пристроїв, USB v3.0 і т. д., що спостерігається в аналогічних програм. При цьому, якщо знайдено декілька драйверів для будь-якого заліза ПК, то програма сама вибере найбільш прийнятний і відповідний, навіть якщо в наявності більш нова версія - це зводить до мінімуму ризики збою в роботі обладнання.

Перед використанням рекомендується створити точку відновлення системи. Благо це доступно прямо з програми - поставте відповідну позначку.

Після запуску, програма SDI просканує систему і знайде всі драйвери, що потребують оновлення - з'явиться напис "Доступні оновлення з інтернету". Залишиться тільки натиснути на цю запис і відзначити потрібні для установки драйвера, після чого почнеться безпосередньо сам процес установки. Якщо ж драйвера не вимагають оновлення (або установки), то ви побачите повідомлення "Драйвери в актуальному стані".

Що стосується інтерфейсу, то він простий і не містить будь-яких складних налаштувань. Є згадувана вже мітка створення точки відновлення системи, перезавантаження ПК після установки драйверів, кілька візуальних тем оформлення та режим експерта. Крім цього, варто зазначити, що програма має маленький розмір і повністю портативна, що дозволяє розмістити її на флешці і мати завжди під рукою, де б Ви не знаходилися.

Основні особливості SDI:

  • Найбільш досконалий алгоритм підбору драйверів.
  • Висока швидкодія при індексації, пошуку драйвера, установці.
  • Портативність - можна запускати з флешки, інсталяція не потрібна.
  • Можливість оновити програму і драйверпаки через інтернет.
Розмір файлу: 5,13 Мб (Завантажень: 251 651) СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top