Софт-line:
Kyodai MahJongg 21.42 -- "Kyodai MahJongg - Збірка дуже красивих китайських 3D головоломки, що ..." -- 01 жовтня 2020
CIL View 2.0 -- "CilView - програма для перегляду CIL-коду методів в збірках ..." -- 08 серпня 2020
DataExpress 3.0 beta (10.06.2020) -- "DataExpress - це універсальна, що повністю настроюється база даних ..." -- 25 липня 2020
YogaDNS 1.14 Beta -- "YogaDNS - інструмент, який автоматично перехоплює DNS-запити на ..." -- 25 липня 2020
Сімейна літопис 6.4 -- "Сімейна літопис - Мабуть, у кожного з нас рано чи пізно виникає думка ..." -- 24 липня 2020
Collector Notepad 1.5.4.12 -- "Collector Notepad - невелика, безкоштовна і проста програма для ..." -- 18 липня 2020
Tunngle 5.8.9 -- "Tunngle - потужний інструмент для створення ігрових віртуальних ..." -- 17 липня 2020
FPS Monitor 5245 -- "FPS Monitor - це програма для виводу на екран FPS і різних сенсорів ..." -- 09 липня 2020
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмBCUninstaller (Bulk Crap Uninstaller) - потужний дєїнсталлятор програм, який дозволить видалити без слідів і залишків будь-який додаток на Вашому комп'ютері.

Як відомо, будь-яка програма в процесі роботи заповнює ПК якимись даними: записи в реєстрі, створені папки, файли і т. д. Якщо Ви просто видаляєте потім такий додаток, то якийсь сміття все одно залишається в системі, займаючи дисковий простір і впливаючи на швидкодію. Тому рекомендується використовувати спеціальне ПЗ для деінсталяції додатків, одним з яких і є цей додаток.

Цей інструмент не має російської локалізації, але як і всі подібні програми інтуїтивно зрозумілий в управлінні. Після установки і запуску утиліти Вам буде представлений список всіх наявних додатків і компонентів в системі. Для кожного запису можна подивитися детальну інформацію: версію продукту, дату встановлення, місце розміщення на ПК, сертифікат, ім'я виробника, записи в реєстрі та інше. Вибравши потрібну програму (або декілька), запустіть його видалення. При цьому доступно 2 види деінсталяції: звичайний (Uninstall) і тихий режим (Uninstall quietly). Вже через кілька секунд Ви повністю позбудетеся від всіх слідів зазначеного додатка.

Зручно, що перед видаленням програми пропонується зробити точку відновлення системи на той випадок, якщо після деінсталяції щось піде не так.

З інших особливостей можна виділити систему фільтрів відображення компонентів або програм (наприклад, сховати продукти від Microsoft або показати системні інструменти), угруповання додатків, вбудований менеджер автозапуску і інші опції.

До речі, при установці додатка Ви можете вибрати мітку на створення портативної версії, тоді цей інструмент може бути розміщений на будь-який знімний носій і використовуватися Вами коли-завгодно і де завгодно.

Що нового в BCUninstaller 4.13?
  • Різні покращення та виправлення

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top