Софт-line:
Total Movie Converter 4.1.0.32 -- "Total Movie Converter - інструмент для конвертації відео файлів з ..." -- 14 червня 2019
Zer0 0.19.0.22 -- "Zer0 - зовсім невелика утиліта, яка допоможе видалити з жорсткого ..." -- 13 червня 2019
10-Strike LANState 9.1 -- "10-Strike LANState - програма для адміністраторів і простих ..." -- 12 червня 2019
XMedia Recode 3.4.6.5 -- "XMedia Recode - гідний уваги відеоконвертер з фунциями редактора ..." -- 12 червня 2019
PDF24 Creator 8.9.0 -- "PDF24 Creator - безкоштовна програма, яка дозволяє легко створювати ..." -- 12 червня 2019
Облік комп'ютерів 2.666 -- "Облік комп'ютерів - Програма призначена для обліку комп'ютерів, ..." -- 12 червня 2019
ShellExView 2.01 -- "ShellExView - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає список ..." -- 12 червня 2019
World of Warships 0.8.4 -- "World of Warships - багатокористувальницька онлайн-гра в реальному ..." -- 11 червня 2019
ФотоШОУ PRO 14.2 -- "ФотоШОУ PRO - потужна програма для створення яскравих високоякісних ..." -- 11 червня 2019
World of Tanks 1.5.1.0 -- "World of Tanks - популярний багатокористувацький ММО-екшен, завдяки ..." -- 11 червня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 

Розділи програмMEmu - один з найкращих емуляторів операційної системи Android, який дозволить вам насолодитися усіма додатками і іграми цієї мобільної платформи прямо на своєму комп'ютері під керуванням Windows. Тепер якщо вам хочеться протестувати якусь програму або просто пограти в одну з безлічі захоплюючих ігор гугловський операційки, то обов'язково навіть мати реальний пристрій.

Цей емулятор повністю налаштовується на ваші вподобання і потреби. Крім регулювання опцій самої системи Android, присутні додаткові налаштування, такі як вибір роздільної здатності екрану (аж до повноекранного), розміщення панелі навігації (зверху, знизу, приховувати), використання віртуальної клавіатури, швидке отримання Root-прав та ін. Зручно, що окремо реалізовані кнопки для скріншота, струшування, зміни орієнтації екрану, очищення пам'яті, регулювання гучності.

Встановлювати нові програми можна з Google Play (потрібен аккаунт гугл), так і використовуючи apk-файл. Для другого варіанту передбачена спеціальна кнопка на панелі завдань, або ж достатньо просто клікнути два рази по самому файлу, і програма з'явиться на екрані віртуального девайса.

Якщо ви протестували додаток і хочете мати його на своєму реальному пристрій, то в MEmu для цього передбачили швидкий перенесення через спеціальну кнопку на все тій же панелі завдань: підключіть свій смартфон або планшет до ПК через USB-кабель і дочекайтеся установки.

Варто також відзначити, що в емуляторі доступна прив'язка "механічної" клавіатури ПК до певних дій на віртуальному пристрої: використання для управління хрестовини AWDS, курсору для стрільби, датчика гравітації і т. д., що значно спростить ігровий процес, особливо в шутерах.

В цілому, MEmu дійсно зручний у всіх відносинах емулятор Android, який дозволить вам повноцінно використовувати всі переваги і можливості цієї операційки на звичайному ПК.

Що нового в MEmu 6.2.3?
  • Виправлені помилки
СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top