Софт-line:
Synchredible 5.304 -- "Synchredible - програма для автоматичної синхронізації файлів і ..." -- 14 вересня 2019
O&O DiskImage Pro 14.1.355 -- "O&O DiskImage Pro - потужний інструмент для створення резервних ..." -- 13 вересня 2019
NVIDIA Studio Driver 431.86 WHQL -- "NVIDIA Studio Driver - нова серія драйверів від NVIDIA, орієнтована в ..." -- 13 вересня 2019
Кадри Плюс 7.1.3 -- "Кадри Плюс - потужне професійне додаток для автоматизації роботи ..." -- 13 вересня 2019
Mumble 1.3.0 -- "Mumble - досить зручне і просунуте рішення для організації голосового ..." -- 13 вересня 2019
BlueGriffon 3.0.1 -- "BlueGriffon - безкоштовний HTML-редактор, який пропонує всі необхідні ..." -- 13 вересня 2019
ParkingCenter 1.0 -- "ParkingCenter — програма для автоматизації обліку і операцій на ..." -- 13 вересня 2019
Pale Moon 28.7.1 -- "Pale Moon - модифікований варіант популярного браузера Mozilla ..." -- 13 вересня 2019
AdvancedRun 1.10 -- "AdvancedRun - невелика портативна утиліта для запуску будь-якої ..." -- 13 вересня 2019
Soft4Boost Audio Mixer 5.4.3.241 -- "Soft4Boost Audio Mixer - цікава програма для створення власних і ..." -- 12 вересня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 85

Розділи програмMEmu - один з найкращих емуляторів операційної системи Android, який дозволить вам насолодитися усіма додатками і іграми цієї мобільної платформи прямо на своєму комп'ютері під керуванням Windows. Тепер якщо вам хочеться протестувати якусь програму або просто пограти в одну з безлічі захоплюючих ігор гугловський операційки, то обов'язково навіть мати реальний пристрій.

Цей емулятор повністю налаштовується на ваші вподобання і потреби. Крім регулювання опцій самої системи Android, присутні додаткові налаштування, такі як вибір роздільної здатності екрану (аж до повноекранного), розміщення панелі навігації (зверху, знизу, приховувати), використання віртуальної клавіатури, швидке отримання Root-прав та ін. Зручно, що окремо реалізовані кнопки для скріншота, струшування, зміни орієнтації екрану, очищення пам'яті, регулювання гучності.

Встановлювати нові програми можна з Google Play (потрібен аккаунт гугл), так і використовуючи apk-файл. Для другого варіанту передбачена спеціальна кнопка на панелі завдань, або ж достатньо просто клікнути два рази по самому файлу, і програма з'явиться на екрані віртуального девайса.

Якщо ви протестували додаток і хочете мати його на своєму реальному пристрій, то в MEmu для цього передбачили швидкий перенесення через спеціальну кнопку на все тій же панелі завдань: підключіть свій смартфон або планшет до ПК через USB-кабель і дочекайтеся установки.

Варто також відзначити, що в емуляторі доступна прив'язка "механічної" клавіатури ПК до певних дій на віртуальному пристрої: використання для управління хрестовини AWDS, курсору для стрільби, датчика гравітації і т. д., що значно спростить ігровий процес, особливо в шутерах.

В цілому, MEmu дійсно зручний у всіх відносинах емулятор Android, який дозволить вам повноцінно використовувати всі переваги і можливості цієї операційки на звичайному ПК.

Що нового в MEmu 6.2.3?
  • Виправлені помилки
СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

Loading...
  • Prev
  • software
Scroll to top