Софт-line:
BitTorrent Free 7.10.5 build 45312 -- "BitTorrent - Клиенская програма пірингової мережі, націленої на ..." -- 16 вересня 2019
Demagog 7.30.378 -- "Demagog - говорить текстовий редактор. SAPI4 і SAPI5-сумісний ..." -- 16 вересня 2019
NI Glaz 3.6.5 -- "NI Glaz - програма, що видає повідомлення (як звичайні діалогові ..." -- 16 вересня 2019
PortScan 1.75 -- "PortScan - безкоштовна утиліта, за допомогою якої можна знайти всі ..." -- 15 вересня 2019
Synchredible 5.304 -- "Synchredible - програма для автоматичної синхронізації файлів і ..." -- 14 вересня 2019
O&O DiskImage Pro 14.1.355 -- "O&O DiskImage Pro - потужний інструмент для створення резервних ..." -- 13 вересня 2019
NVIDIA Studio Driver 431.86 WHQL -- "NVIDIA Studio Driver - нова серія драйверів від NVIDIA, орієнтована в ..." -- 13 вересня 2019
Кадри Плюс 7.1.3 -- "Кадри Плюс - потужне професійне додаток для автоматизації роботи ..." -- 13 вересня 2019
Mumble 1.3.0 -- "Mumble - досить зручне і просунуте рішення для організації голосового ..." -- 13 вересня 2019
BlueGriffon 3.0.1 -- "BlueGriffon - безкоштовний HTML-редактор, який пропонує всі необхідні ..." -- 13 вересня 2019

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 20
Балів: 103

Розділи програмSoftMaker FreeOffice - відмінна безкоштовна альтернатива відомому офісного пакету Microsoft Office. Тепер немає необхідності купувати дорогу ліцензію на MS Office або шукати його "ламані" версії, щоб відкрити офісний документ, створений в цій оболонці - встановіть SoftMaker FreeOffice і використовуйте по максимуму всі можливості текстового редактора TextMaker (аналог Word), табличного редактора PlanMaker (аналог Excel) і редактора презентацій Presentations (аналог PowerPoint).

FreeOffice підтримує всі формати та типи документів Microsoft Office. При цьому можливо не просто відкриття файлів, але і їх конвертування, наприклад, .doc в .docx, .pptx в .ppt і так далі.

Зручно, що в даному офісному пакеті доступні всі основні функції редагування Microsoft Office: форматування, робота зі вставками і таблицями, сервіс, формули, налаштування виду документа і багато іншого.

Одним словом, якщо у Вас немає можливості розщедритися на ліцензію MS Office, то радимо звернути увагу на пакет офісних програм SoftMaker FreeOffice, який забезпечить повноцінну та якісну роботу з текстом, електронними таблицями, слайдами, будучи однаково зручним як в домашньому використанні, так і на комерційному підприємстві.

Що нового в SoftMaker FreeOffice 2018 редакція 970?

Всі програми:

  • Функція: тепер FreeOffice може зберігати документи у форматах DOC, XLS і PPT. Раніше програма дозволяла тільки відкривати дані типи файлів.
  • Функція: у FreeOffice з'явився темний режим, який використовує темну колірну схему, який покликаний зменшити навантаження на очі користувача.

TextMaker

  • Функція: тепер FreeOffice TextMaker може зберігати документи у форматі OpenDocument Text. Раніше програма дозволяла тільки відкривати цей тип файлів. Раніше програма дозволяла тільки відкривати цей тип файлів.
СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

Loading...
  • Prev
  • software
Scroll to top