Софт-line:
First PDF 4.4.3.14 -- "First PDF - програма для конвертації PDF-файлів у формати Microsoft ..." -- 23 січня 2020
Калькулятор калорій HiKi 4.55 -- "Калькулятор калорій HiKi - багатоцільова система, що дозволяє стежити ..." -- 23 січня 2020
Wise Game Booster 1.54.78 -- "Wise Game Booster - безкоштовний інструмент для збільшення швидкодії ..." -- 22 січня 2020
Word Reader 6.0 2013 -- "Word Reader - безкоштовна програма для перегляду документів Microsoft ..." -- 22 січня 2020
Ashampoo Soundstage 2020 1.0.0 -- "Ashampoo Soundstage 2020 - програма конвертує звук 5.1, 6.1 і 7.1 в ..." -- 21 січня 2020
Gameplay Time Tracker 3.1 -- "Gameplay Time Tracker - безкоштовна програма, що веде статистику ..." -- 21 січня 2020
RS Word Recovery 2.7 -- "RS Word Recovery - програма для відновлення видалених текстових ..." -- 19 січня 2020
Bazatom 1.0.0.12 -- "Bazatom - програма призначена для зберігання і ведення бази даних ..." -- 19 січня 2020
RS Office Recovery 2.7 -- "RS Office Recovery - програма для відновлення видалених документів і ..." -- 19 січня 2020
SPlayer 4.8.2 -- "SPlayer - універсальний медіапрогравач від китайських розробників з ..." -- 19 січня 2020

програми

Програма дня 
Програма тижня 
Програма місяця 
Балів: 47

Розділи програмSoftMaker FreeOffice - відмінна безкоштовна альтернатива відомому офісного пакету Microsoft Office. Тепер немає необхідності купувати дорогу ліцензію на MS Office або шукати його "ламані" версії, щоб відкрити офісний документ, створений в цій оболонці - встановіть SoftMaker FreeOffice і використовуйте по максимуму всі можливості текстового редактора TextMaker (аналог Word), табличного редактора PlanMaker (аналог Excel) і редактора презентацій Presentations (аналог PowerPoint).

FreeOffice підтримує всі формати та типи документів Microsoft Office. При цьому можливо не просто відкриття файлів, але і їх конвертування, наприклад, .doc в .docx, .pptx в .ppt і так далі.

Зручно, що в даному офісному пакеті доступні всі основні функції редагування Microsoft Office: форматування, робота зі вставками і таблицями, сервіс, формули, налаштування виду документа і багато іншого.

Одним словом, якщо у Вас немає можливості розщедритися на ліцензію MS Office, то радимо звернути увагу на пакет офісних програм SoftMaker FreeOffice, який забезпечить повноцінну та якісну роботу з текстом, електронними таблицями, слайдами, будучи однаково зручним як в домашньому використанні, так і на комерційному підприємстві.

Що нового в SoftMaker FreeOffice 2018 редакція 970?

Всі програми:

  • Функція: тепер FreeOffice може зберігати документи у форматах DOC, XLS і PPT. Раніше програма дозволяла тільки відкривати дані типи файлів.
  • Функція: у FreeOffice з'явився темний режим, який використовує темну колірну схему, який покликаний зменшити навантаження на очі користувача.

TextMaker

  • Функція: тепер FreeOffice TextMaker може зберігати документи у форматі OpenDocument Text. Раніше програма дозволяла тільки відкривати цей тип файлів. Раніше програма дозволяла тільки відкривати цей тип файлів.
СКАЧАТИ ПРОГРАМУ >>>

ТОП Software 

  • Prev
  • software
Scroll to top