Софт-line:
SyMenu 6.06.6896 -- "SyMenu - це утиліта, що дозволяє швидко запускати портативні ..." -- 16 січня 2019
Photoinstrument 7.6 Build 994 -- "PhotoInstrument - простий в освоєнні редактор для обробки цифрових ..." -- 16 січня 2019
WinUSB 3.7.0.1 -- "WinUSB - безкоштовний і простий у використанні інструмент, за ..." -- 16 січня 2019
Ashampoo Video Optimizer Pro 1.0.0 -- "Ashampoo Video Optimizer Pro – потужний і функціональний інструмент, ..." -- 16 січня 2019
Ворожіння на любов і майбутнє 1.00 -- "Ворожіння на любов і майбутнє - нумерологічне ворожіння на майбутнє ..." -- 16 січня 2019
Intel Driver & Support Assistant 3.6.0.4 -- "Intel Driver & Support Assistant - програма для пошуку і ..." -- 16 січня 2019
EVGA Precision XOC 6.2.7 -- "EVGA Precision XOC - потужна програма для розгону та налаштування ..." -- 16 січня 2019
AdiIRC 3.2 -- "AdiIRC - дуже зручний клієнт для текстового спілкування за допомогою ..." -- 15 січня 2019
PortExpert 1.7.5.15 -- "PortExpert - утиліта для автоматичного відстеження додатків, ..." -- 15 січня 2019
VideoGrace Server 1.4 (від 18.09.2018) -- "VideoGrace - система проведення багатокористувацьких відеоконференцій ..." -- 15 січня 2019

Допомога hi-tech

Все для чайників і не тільки.

 • Головна
  Головна Тут ви можете знайти всі повідомлення в блозі на сайті.
 • Категорії
  Категорії Відображає список категорій з цього блогу.
 • Блогери
  Блогери Пошук вашого улюбленого блогера з цього сайту.
 • Архіви
  Архіви Містить список блогів, які були створені раніше
 • Увійти
  Login Login form
Опублікував Автор: Створено: в Практика
 • Розмір шрифту: Більший Менший
 • Переглядів: 9299
 • Коментарів: 0
 • Поскаржитись

Шари в Фотошопі

Починаємо черговий урок з розділу Фотошоп для чайників. І в ньому ми починаємо таку важливу тему як, Шари! Шари в Фотошопі - це найголовніше і найважливіше, що ви повинні зрозуміти і від того, як ви це зрозумієте, залежатимуть ваші подальші успіхи.

Взагалі графічний редактор Фотошоп, в першу чергу і відрізняється від інших тим, що має можливість працювати з шарами.

Шар в Фотошопі має такий же зміст, як і в реальному житті. Ну, от наприклад, бутерброд з сиром і ковбасою. Ми має 3 шари - хліб, ковбаса і сир. Давайте подивимося, як це виглядає в Фотошопі. Для початку створимо новий документ. Заходимо в меню «Файл», у випадаючому меню вибираємо пункт «Новий».

У вікні придумуємо назву документа, розміри ставимо приблизно 500 на 500, далі залишаємо все як є і тиснемо «ОК».

Уявімо, що цей документ у нас аркуш паперу A4.

Далі нам потрібно створити новий шар. Для його створення зайдіть в меню «Шар», виберіть пункти «Новий Шар».

У вікні введіть довільне ім'я, я напишу «ноги», т. к. буду малювати чоловічка, і натисніть «ОК». Справа в палітрі шарів з'явився новий шар, під нашим ім'ям.

Встанемо на шар «ноги», якшо по ньому лівою клавішею миші, далі інструментом «Прямолінійне ласо», прочерчивая лінія і замикаючи з першою точкою, намалюємо ногу, натиснемо Ctr+D, щоб зняти виділення, потім намалюємо другу ногу, далі виберемо синій колір, візьмемо інструмент «Заливка» і гукнемо по одній нозі, потім на іншій.

Створити новий шар ще можна, клацнувши по піктограмі в палітрі шарів - більш простий спосіб.

Для того, щоб змінити його ім'я кликнемо два рази по стандартному назвою, у вікні введемо ім'я і натискаємо «ОК». Тепер намалюємо тіло, руки і заллємо червоним.

Теж саме зробимо для голови. Створимо новий шар, візьмемо інструмент, тільки тут візьмемо «Прямокутне виділення», виділимо, затиснувши клавішу Shift для того, щоб зберегти пропорції і заллємо зеленим кольором.

В результаті у нас вийшло - головний шар - «задній план», він залитий білим і заблокований, з ним ми нічого не можемо робити, над ним розміщено три шари.

Вибравши шар, ми окремо можемо працювати з кожним із них. Погляньте на наступну картинку, зараз розповім про деякі моменти.

1. Можна зменшити або збільшити непрозорості активного шару, той на якому в даний момент стоїте. Як бачите, я зменшив непрозорість шару «тіло і руки», на картинці це добре помітно.

2. Активний шар. Клікнувши на око ліворуч можна прибрати шар, хоча насправді він просто не буде видно, також його можна повернути.

3. Параметри накладання. Тут можна додати для активного шару тінь, градієнт, тиснення і ін. Поекспериментуйте, над яким не будь шаром.

4. Щоб копіювати шар, клацніть по ньому лівою клавішею миші та, утримуючи натиснутою, перетягніть на цю іконку. А якщо просто клікнути по цій іконці, то над виділеним шаром буде створено новий.

5. Видалити шар. Перетягніть на цю іконку шар, якщо Вам потрібно його видалити.

Зараз я вибрав шар «голова» зайшов «параметри накладання», вибрав тінь, налаштував. Далі я вибрав шар «тіло і руки», в параметрах накладення додав градієнт, обведення та ін. Шару «ноги» також додав деякі параметри. Загалом застосував чи ефекти для кожного шару. Далі клікнув по першому шару, по фону, клацніть правою клавішею і вибрав пункт «виконати зведення». Всі шари з'єдналися. Ось така картинка вийшла.

Перевага шарів величезна. Ось дивіться, якщо б у нас всі три шари і ноги і тіло і голова, були єдиним, лежали на одному шарі, то ми б не змогли цього зробити. Задаючи тінь, вона б застосовувалося всьому чоловічкові. Зменшуючи прозорість, весь людина ставав би прозорим, а так ми попрацювали над кожним шаром окремо. Градієнт також применился, тільки активного шару - «тіло і руки».

Для збереження своєї роботи заходимо в меню «Файл», вибираємо пункт «Зберегти як».

У вікні потрібно ввести ім'я файлу і вибрати формат, «jpg» далі натиснути «Зберегти».

Вибираємо бажану якість, від нього буде залежати отриманий розмір файлу, і тиснемо ОК.

От і все! На цьому урок закінчено, до зустрічі в наступному!

 

Ваш помошник

Оцінити цей запис:
0

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 17 січня 2019

Популярне в помічнику  

Як зареєструватися в Фейсбук? Реєстрація в Facebook
Інтернет
Я зареєструватися на Facebook  в недалекому 2010 році, і до речі, в контактах у мене цілих шість друзів! Чому так мало? Ні, не тому що я поганий друг. Я нормальна людина. Насправді я просто ніколи не був постійним користувачем соціальної мережі Facebook. Я заходжу туди раз в рік і два на великдень, саме тому у мене там практично немає друзів
Оцінити цей запис в блозі:

ТОП-3 блогерів

Петренко Віталій ще не створив свою біографію
Войтенко Костя
175 пост(ів)
Войтенко Костя ще не створив свою біографію
Якщо ти хочеш вийти заміж за розумного, красивого ...
 • Prev
 • software
Scroll to top