Софт-line:
iRedSoft Image Resizer 5.43 -- "iRedSoft Image Resizer - програма для обробки колекцій цифрових ..." -- 19 вересня 2018
NonCompressibleFiles 2.83 -- "NonCompressibleFiles - невелика безкоштовна програма, яка дозволяє ..." -- 18 вересня 2018
SigmaCAD 1.1.0.646 -- "SigmaCAD - додаток яке призначене для виконання стандартних обчислень ..." -- 17 вересня 2018
VMware OS Optimization Tool b1094 -- "VMware OS Оптимізація Tool - безкоштовна програма для оптимізації ..." -- 15 вересня 2018
Movavi СлайдШОУ 4.2.0 -- "Movavi СлайдШОУ - проста і зручна у використанні програма, що ..." -- 13 вересня 2018
Steganos Safe 20.0.0 Rev 12366 -- "Steganos Safe - програма, яка дозволяє надійно захистити ..." -- 13 вересня 2018
ASAP Utilities 7.4 -- "ASAP Utilities - це, мабуть, одна з найпопулярніших надбудови MS ..." -- 13 вересня 2018
ReIcon 1.8 -- "ReIcon - не вимагає установки утиліта для управління іконками ..." -- 13 вересня 2018
Advanced TIFF Editor 4.18.6.25 -- "Advanced TIFF Editor - потужний переглядач і редактор для файлів ..." -- 13 вересня 2018
SysExporter 1.76 -- "SysExporter - проста утиліта для витягання даних з сторонніх ..." -- 12 вересня 2018


Coinhive стрімко набирає популярність у кіберзлочинців, перетворюючись з інноваційного інструменту, що дозволяє добувати криптовалюту Monero за допомогою браузера, технологію для вчинення кіберзлочинів.

Coinhive являє собою JavaScript-бібліотеки, яку власник web-ресурсу може завантажити на свій сайт. Коли користувач заходить на сайт, виконується JavaScript-код і запускається процес майнінгу Monero з використанням процесора комп'ютера користувача (криптовалюту при цьому отримує власник сайту).

Інструмент був випущений 14 вересня і позиціонується розробниками як альтернатива рекламі. За їх словами, творці сайтів можуть прибрати рекламні банери і монетизувати свої ресурси за рахунок майнінгу з використанням комп'ютерів відвідувачів. Ресурси будуть приносити дохід, а користувачі зможуть насолоджуватися вільним від реклами контентом. Через два дні після виходу Coinhive був впроваджений в сайт The Pirate Bay, за що останній зазнав жорсткої критики з боку користувачів і був змушений видалити інструмент.

Не минуло й кількох днів з моменту виходу Coinhive, як інструмент стрімко поширився серед кіберзлочинців. Взяти хоча б розширення SafeBrowse для Chrome, куди був впроваджений Coinhive для непомітного майнінгу Monero з використанням процесорів чужих комп'ютерів. Дослідники також виявили інструмент на деяких тайпсквоттинговых доменах, наприклад, на twitter.com.com. Користувачі, невірно написали адресу сайту Twitter, в результаті виявлялися на ресурсі, видобувному криптовалюту за їх рахунок.

Coinhive також був виявлений на зламаних сайтах з модифікованим кодом. Коли користувач потрапляє на такий ресурс, потужності процесора його комп'ютера використовуються для майнінг кріптовалюти на користь зловмисників. Зокрема, інструмент був виявлений на зламаних сайтах під управлінням WordPress і Magento.

Як повідомляють експерти з Trend Micro, інструментом обзавелася одна з найбільших в інтернеті груп по поширенню шкідливої реклами. Рекламні банери направляють жертв на підроблені сайти техпідтримки, де крім класичних повідомлень про нібито зараженні вірусом в браузер впроваджується Coinhive, який майнит Monero для кіберзлочинців, поки користувач намагається розібратися в проблемі.

Головне на ПК-манія

IBM розробила інструменти для визначення об'єктивності рішень ІІ

Компанія IBM розробила інструменти, які дозволять аналізувати в режимі реального часу, як і чому ...

Software новини 2018-09-19 10:34:38

Кількість кіберзагроз у сегменті Інтернету речей стрімко зростає

Дослідження, проведене «Лабораторією Касперського», говорить про те, що мережеві зловмисники все ...

Новини інтернету 2018-09-18 17:34:11

Дата-центри втричі збільшили частку доходів від хмарних сервісів в Росії

Оператори комерційних центрів зберігання і обробки даних в Росії заробили на надання хмарних ...

Hard новини 2018-09-18 17:33:37

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

eMule Xtreme 7.2

eMule Xtreme - модифікований і покращений варіант популярного клієнта для обміну файлами eMule. Розроблений для більш

Мультимедіа

Xlinksoft MP4 Video Converter 2013.01.07

Xlinksoft MP4 Video Converter - простий і зручний конвертер за допомогою якого можна конвертувати будь-які відео файли MPEG,

  • Prev
  • software
Scroll to top