Софт-line:
TrueConf Server 4.3.7 -- "TrueConf Server - універсальний програмний сервер ..." -- 19 червня 2018
KoolMoves 9.8.2 -- "KoolMoves - програма для створення web-анімації з використанням ..." -- 19 червня 2018
Q-Dir 7.06 -- "Q-Dir - файловий менеджер з оригінальним четырехпанельным інтерфейсом ..." -- 19 червня 2018
Калькулятор вібрації 1.0 -- "Калькулятор вібрації - програма, яка дозволяє швидко здійснити ..." -- 18 червня 2018
VK Notification 1.6 -- "VK Notification - відмінне додаток для всіх користувачів популярної ..." -- 18 червня 2018
AnimaShooter Capture 3.8.5.32 -- "AnimaShooter Capture - професійна програма для покадрової зйомки ..." -- 18 червня 2018
Directory Opus 12.9 -- "Directory Opus - досить потужний і зручний у використанні файловий ..." -- 18 червня 2018
VentaFax Private 7.9.255.613 -- "VentaFax - програма для прийому і передачі голосових і факсимільних ..." -- 18 червня 2018
Pushbullet v.338 -- "Pushbullet - зручний додаток, яке дозволяє відправляти миттєві ..." -- 18 червня 2018
Inkscape 0.92.3 -- "Inkscape - редактор векторної графіки з відкритим вихідним кодом, ..." -- 18 червня 2018


Coinhive стрімко набирає популярність у кіберзлочинців, перетворюючись з інноваційного інструменту, що дозволяє добувати криптовалюту Monero за допомогою браузера, технологію для вчинення кіберзлочинів.

Coinhive являє собою JavaScript-бібліотеки, яку власник web-ресурсу може завантажити на свій сайт. Коли користувач заходить на сайт, виконується JavaScript-код і запускається процес майнінгу Monero з використанням процесора комп'ютера користувача (криптовалюту при цьому отримує власник сайту).

Інструмент був випущений 14 вересня і позиціонується розробниками як альтернатива рекламі. За їх словами, творці сайтів можуть прибрати рекламні банери і монетизувати свої ресурси за рахунок майнінгу з використанням комп'ютерів відвідувачів. Ресурси будуть приносити дохід, а користувачі зможуть насолоджуватися вільним від реклами контентом. Через два дні після виходу Coinhive був впроваджений в сайт The Pirate Bay, за що останній зазнав жорсткої критики з боку користувачів і був змушений видалити інструмент.

Не минуло й кількох днів з моменту виходу Coinhive, як інструмент стрімко поширився серед кіберзлочинців. Взяти хоча б розширення SafeBrowse для Chrome, куди був впроваджений Coinhive для непомітного майнінгу Monero з використанням процесорів чужих комп'ютерів. Дослідники також виявили інструмент на деяких тайпсквоттинговых доменах, наприклад, на twitter.com.com. Користувачі, невірно написали адресу сайту Twitter, в результаті виявлялися на ресурсі, видобувному криптовалюту за їх рахунок.

Coinhive також був виявлений на зламаних сайтах з модифікованим кодом. Коли користувач потрапляє на такий ресурс, потужності процесора його комп'ютера використовуються для майнінг кріптовалюти на користь зловмисників. Зокрема, інструмент був виявлений на зламаних сайтах під управлінням WordPress і Magento.

Як повідомляють експерти з Trend Micro, інструментом обзавелася одна з найбільших в інтернеті груп по поширенню шкідливої реклами. Рекламні банери направляють жертв на підроблені сайти техпідтримки, де крім класичних повідомлень про нібито зараженні вірусом в браузер впроваджується Coinhive, який майнит Monero для кіберзлочинців, поки користувач намагається розібратися в проблемі.

Головне на ПК-манія

NetApp і Cisco представили системи для переходу на гібридне хмара

Компанії NetApp і Cisco представили нові системи FlexPod, що дозволяють прискорити доставку ...

Hard новини 2018-06-19 12:10:50

Xiaomi випустила дешевий компактний рюкзак в 8 різних кольорах

Компанія Xiaomi анонсувала новий рюкзак на краудфандингової майданчику Youpin.Рюкзак виготовлений ...

IT новини 2018-06-19 07:09:21

У чіпах Intel знову знайдена небезпечна діра

Компанія Intel ще не встигла оговтатися від вразливостей Meltdown і Spectre, як в її процесорах ...

Hard новини 2018-06-19 06:27:02

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

SoundTap Streaming Audio Recorder 3.00

SoundTap Streaming Audio Recorder - програма, яка призначена для захоплення будь-якого аудіо, відтвореного через звукову карту

Програмування

Syntext Serna Free 4.2

Syntext Serna Free - досить потужний, при цьому безкоштовний, XML редактор, який допоможе вам при створенні документів різних

  • Prev
  • software
Scroll to top