Софт-line:
Privacy Drive 3.10.2.1280 -- "Privacy Drive - потужний інструмент для створення захищених ..." -- 21 лютого 2018
CloudClipboard 1.15.07.27 -- "CloudClipboard - проста, але досить зручна утиліта для швидкого і ..." -- 21 лютого 2018
AKVIS HDRFactory 5.5 -- "AKVIS HDRFactory - програма для створення зображень з високим ..." -- 21 лютого 2018
XtremeMark 5.6.0.400 -- "XtremeMark - невелика утиліта для тестування продуктивності процесора ..." -- 21 лютого 2018
RS FAT Recovery 2.7 -- "RS FAT Recovery це проста у використанні програма для відновлення ..." -- 21 лютого 2018
GFI LANguard Network Security Scanner ... -- "GFI LANguard Network Security Scanner виконує сканування мережі і ..." -- 21 лютого 2018
Мультфільми online 2.1 -- "Мультфільми онлайн - цей каталог містить понад 3900 мультфільмів, які ..." -- 21 лютого 2018
RS NTFS Recovery 2.7 -- "RS NTFS Recovery інструмент для відновлення структури NTFS-диска ..." -- 21 лютого 2018
Win Product Key Viewer 1.0 -- "Win Product Key Viewer - проста утиліта для виявлення і відображення ..." -- 20 лютого 2018
Torrent Monster 4.6 -- "Torrent Monster - сучасний, наочний і продуктивний P2P-клієнт, за ..." -- 20 лютого 2018


Coinhive стрімко набирає популярність у кіберзлочинців, перетворюючись з інноваційного інструменту, що дозволяє добувати криптовалюту Monero за допомогою браузера, технологію для вчинення кіберзлочинів.

Coinhive являє собою JavaScript-бібліотеки, яку власник web-ресурсу може завантажити на свій сайт. Коли користувач заходить на сайт, виконується JavaScript-код і запускається процес майнінгу Monero з використанням процесора комп'ютера користувача (криптовалюту при цьому отримує власник сайту).

Інструмент був випущений 14 вересня і позиціонується розробниками як альтернатива рекламі. За їх словами, творці сайтів можуть прибрати рекламні банери і монетизувати свої ресурси за рахунок майнінгу з використанням комп'ютерів відвідувачів. Ресурси будуть приносити дохід, а користувачі зможуть насолоджуватися вільним від реклами контентом. Через два дні після виходу Coinhive був впроваджений в сайт The Pirate Bay, за що останній зазнав жорсткої критики з боку користувачів і був змушений видалити інструмент.

Не минуло й кількох днів з моменту виходу Coinhive, як інструмент стрімко поширився серед кіберзлочинців. Взяти хоча б розширення SafeBrowse для Chrome, куди був впроваджений Coinhive для непомітного майнінгу Monero з використанням процесорів чужих комп'ютерів. Дослідники також виявили інструмент на деяких тайпсквоттинговых доменах, наприклад, на twitter.com.com. Користувачі, невірно написали адресу сайту Twitter, в результаті виявлялися на ресурсі, видобувному криптовалюту за їх рахунок.

Coinhive також був виявлений на зламаних сайтах з модифікованим кодом. Коли користувач потрапляє на такий ресурс, потужності процесора його комп'ютера використовуються для майнінг кріптовалюти на користь зловмисників. Зокрема, інструмент був виявлений на зламаних сайтах під управлінням WordPress і Magento.

Як повідомляють експерти з Trend Micro, інструментом обзавелася одна з найбільших в інтернеті груп по поширенню шкідливої реклами. Рекламні банери направляють жертв на підроблені сайти техпідтримки, де крім класичних повідомлень про нібито зараженні вірусом в браузер впроваджується Coinhive, який майнит Monero для кіберзлочинців, поки користувач намагається розібратися в проблемі.

Головне на ПК-манія

iPhone SE 2 буде більше і могутніше попередника

Китайські ЗМІ стверджують, що недорогий смартфон iPhone SE 2 все-таки вийде в поточному році. ...

Hard новини 2018-02-22 08:57:08

Samsung запатентувала безрамковий дисплей з вирізом для камери

Основна частина виробників смартфонів або вже випустила, або незабаром випустить смартфон з ...

IT новини 2018-02-22 06:09:07

Смартфон Samsung Galaxy S9 зображений на реальних фотографіях

Нас вже нітрохи не дивує те, що за кілька тижнів чи днів до анонсу нових флагманів, в Мережу ...

Hard новини 2018-02-22 05:46:10

Відео дня

Живі додатки

Файли та диски

Renamer 1.0.0.46

Renamer - невелика програма для групового перейменування файлів. Для перейменування може використовуватися шаблон, який може

Ігри та розваги

MahJong Suite 9.0

MahJong Suite - Відкрийте для себе загадковий і чарівний світ Сходу, з його таємницями і знаннями. Ця гра включає в себе чотири

  • Prev
  • software
Scroll to top