Софт-line:
UEStudio 19.10 -- "UEStudio - сучасна інтегрована середовище розробки з потужним ..." -- 16 жовтня 2019
Any Video Converter Free 6.3.4 -- "Any Video Converter Free - безкоштовна і проста у використанні ..." -- 16 жовтня 2019
Hard Disk Sentinel 5.50 -- "Hard Disk Sentinel - програма для моніторингу і контролю стану ..." -- 16 жовтня 2019
Fax Voip Windows Fax Service Provider 3.1.1 -- "Fax Voip Windows Fax Service Provider - додаток дозволяє Microsoft ..." -- 16 жовтня 2019
Media Player Morpher 6.2.1 -- "Media Player Morpher - зручний у використанні мультимедійний ..." -- 16 жовтня 2019
Ashampoo ZIP Pro 3 3.0.26 -- "Ashampoo ZIP Pro – справжній комплекс для стиснення, розпакування, ..." -- 16 жовтня 2019
Bandicut 3.1.5.511 -- "Bandicut Video Cutter - досить якісний і функціональний редактор, що ..." -- 16 жовтня 2019
FileTypesMan 1.86 -- "FileTypesMan - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає список ..." -- 15 жовтня 2019
AV Voizgame 6.0.71 -- "AV Voizgame - утиліта, яка змінює голос в реальному часі і дозволяє ..." -- 14 жовтня 2019
PUBG Lite 1.0.0.7 beta -- "PUBG Lite - безкоштовна полегшена версія мегапопулярного в жанрі ..." -- 11 жовтня 2019


Компанія Gaijin Entertainment оголосила про реліз масштабного оновлення для багатокористувацького військового онлайн-екшену War Thunder. Патч 1.65 під назвою «Шлях самурая» є вельми значущим для гри, оскільки разом з ним відбувся і офіційний вихід проекту.

War Thunder перебувала в стадії відкритого бета-тестування з 1 листопада 2012 року. Релізна версія гри пропонує понад 500 літаків (від біпланів 30-х років і сталевих соколов 40-х, до перших машин реактивної ери) і понад 300 моделей наземної техніки (від довоєнних танків і легендарних машин Великої війни, до танків-амфібій нового часу і протитанкових керованих ракет). З появою військових кораблів, які користувачі вже можуть випробувати в рамках «пре-бети», War Thunder об'єднає битви на землі, воді і в повітрі в одній грі. Всю техніку можна випробувати на десятках різних карт. Відзначається, що після релізу проект продовжить, як і раніше, отримувати регулярні оновлення. Гравців чекають гілки розвитку кораблів, нові нації, режим Світової війни і багато іншого.

«Ми досягли всіх цілей розвитку гри, поставлених на самому початку відкритого бета-тестування в 2012 році. Тепер ми зможемо сконцентруватися на вдосконаленні наявних і розробці нових ігрових режимів для віртуальних пілотів, танкістів і командирів кораблів, щоб зробити і без того масштабний військовий симулятор ще більш багатогранним і захоплюючим», — заявив креативний директор Gaijin Entertainment Кирило Юдинцев.

Що стосується патча «Шлях самурая», то він привніс в War Thunder відразу 30 нових бойових машин родом з Японії, в числі яких як довоєнні моделі, так і пізні танки часів Холодної війни, а також артилерійські установки і зенітні знаряддя. Причому самі сучасні японські танки мають повністю керованої гідропневматичною підвіскою, що надає гравцям можливість нахиляти корпус машини у всіх напрямках і атакувати противника з набагато більшими, ніж зазвичай, кутами відхилення знаряддя.

Крім техніки Країни висхідного сонця, у War Thunder з'явилося ще півтора десятка нових одиниць техніки для різних націй, вид з кабіни для всіх без винятку літаків, карти «Занедбаний завод» та «38 паралель». Зрозуміло, не обійшлося без перегляду характеристик, моделей пошкоджень і озброєння як наземної техніки, так і авіації. Більш докладно з описом оновлення 1.65 можна ознайомитися на офіційному сайті проекту.

Також Gaijin Entertainment повідомила про відкриття серії святкових акцій і подій. Так, при вході в свій профіль всі гравці знайдуть новий титул, відповідний віку ігрового аккаунта: «Брат по зброї», «Перевірений боєць», «Вірний товариш» або «Стара гвардія». Також всі користувачі, що зайшли в War Thunder до Нового року, отримають прискорювачі прогресу, а зовсім скоро зможуть взяти участь у новорічних акціях і отримати преміумні машини в турнірах і конкурсах.

Головне на ПК-манія

Mellanox початку поставки мережевих карт ...

Мережами класу 10G вже нікого не здивуєш, широке поширення мають і більш високі швидкості, аж до ...

Новини інтернету 2019-10-16 19:54:55

Google запускає роботу ігрового сервісу Stadia 19 ...

В рамках заходу в Нью-Йорку компанія Google озвучила офіційну дату запуску ігрового сервісу ...

IT новини 2019-10-16 18:37:49

Продажі NVIDIA в сегменті компонентів для ЦОД ...

У середині листопада буде опублікований квартальний звіт NVIDIA, і тоді стане ясно, чи наступив ...

Hard новини 2019-10-16 17:27:23

Відео дня

Живі додатки

Системні програми

Super calculator 1.09

Super calculator - калькулятором під силу виконання великої кількості поширених арифметичних функцій (зведення в дробовий

Пошта

Анти Спам Робот для MS-Outlook 1.11

Анти Спам Робот для MS-Outlook - це програма - спам-фільтр і abuse-спам-репортер в одній особі для Вашого персонального MS

  • Prev
  • software
Scroll to top