Софт-line:
WorldWide Telescope 5.5.03 -- "WorldWide Telescope - унікальна програма від корпорації Microsoft, що ..." -- 04 липня 2020
Win Toolkit 1.7.0.15 -- "Win Toolkit (Windows 7 Toolkit) - безкоштовна утиліта, за допомогою ..." -- 04 липня 2020
Chris-PC Game Booster 5.06.30 -- "Chris-PC Game Booster - корисна утиліта для оптимізації ПК на ..." -- 01 липня 2020
Vidmore Player 1.0.6 -- "Vidmore Player - потужний мультимедійний програвач, за допомогою ..." -- 22 червня 2020
Dobble (Дуплет) - отличная игра на реакцию -- " Вспомните один из своих утренников в детском саду или начальной ..." -- 19 червня 2020
Java Runtime Environment 8.0.251 -- "Java Runtime Environment (JRE) - програмне забезпечення необхідне для ..." -- 19 червня 2020
Volume2 1.1.5.404 / 1.1.6.423 beta -- "Volume2 - дуже зручна програма, яка дає користувачеві можливість ..." -- 19 червня 2020
KDevelop 5.5.0 -- "KDevelop - потужна інтегрована середовище розробки для C, C++, ..." -- 19 червня 2020
Workrave 1.10.43 -- "Workrave - корисний додаток, призначене для збереження здоров'я ..." -- 04 червня 2020
LightBulb 2.1 -- "LightBulb - додаток, який знижує напругу очей, вироблене при погляді ..." -- 04 червня 2020


Microsoft оголосила про вихід першої версії Microsoft Office на CD - ROM . Сьогодні одним з найбільш затребуваних продуктів Microsoft користується більш мільярда чоловік - це кожен сьомий на планеті.

Рівно 25 років тому корпорація Microsoft оголосила про вихід на CD пакету з чотирьох найбільш популярних на той момент офісних програм: текстовий редактор Microsoft Word, програми для роботи з електронними таблицями Microsoft Excel, програми для створення презентацій Microsoft PowerPoint і поштового сервісу Microsoft Mail. Саме цю дату і прийнято вважати днем народження Microsoft Office.

За 25 років свого існування Microsoft Office став найпопулярнішим інструментом для вирішення завдань бізнес - і приватних користувачів. Він продається в 125 країнах світу, а кожен сьомий житель планети застосовує його в офісі або будинку.

«За 25 років світ істотно змінився. Багато в чому це відбулося завдяки ІТ. З першого дня заснування Microsoft ми віримо в те, що розвиток технологій дозволяє людям та компаніям здійснити їхні мрії, реалізувати прагнення, допомагає бути більш продуктивними в роботі і вдома. Ця ідея лягла в основу Microsoft Office. З моменту створення він зазнав багато змін, вдосконалюючись у відповідь на вимоги часу та потреби людей, - підкреслив Павло Бетсіс, президент компанії Microsoft в Росії. - Нова стратегія Microsoft , оголошена Сатьей Наделлой, Головою корпорацією Microsoft , виведе продуктивність на новий рівень, що дасть можливість людині чи компанії досягти більшого. І Microsoft Office буде грати в цьому одну з ключових ролей».

З самого першого дня творці Office намагалися зробити його максимально зручним у використанні. Найчастіше зміни стосувалися інтерфейсу: фахівці Microsoft прагнули передбачити, які інструменти стануть популярними, а які здадуться їм не такими корисними. Так, готуючи до випуску Office 2000, фахівці Microsoft прийшли до висновку, що користувачі текстового редактора Word найчастіше застосовують у роботі лише 75% його функціоналу, і вирішили прибрати менш популярні інструменти із стандартного вікна програми. Відкрити або закріпити в ньому будь-який з них, при цьому, стало можливо у разі необхідності.

Багато хто пам'ятає дні, коли в офісних програмах Microsoft були присутні анімовані асистенти (починаючи з версії Microsoft Office 97), покликані допомогти користувачам у вирішенні їхніх завдань. Таких асистентів було кілька: кнопка або Clippy, милий і веселий кошеня Links, сором'язливий щеня Rover і «старий Хоттабич» Merlin. Однак, проаналізувавши відгуки користувачів, Microsoft вирішила відмовитися від цієї функції у версії Microsoft Office 2007.

Ще одним важливим кроком на шляху до знайомого всім користувачам Microsoft Office стала поява у версії Microsoft Word 6.0 у 1993 році функції «перевірка правопису» ( AutoCorrect ). Цікаво, що перша версія редактора не використовувала словника, замість цього вона звіряла надруковані слова із заздалегідь створеним списком найбільш типових орфографічних помилок. Трохи пізніше компанія зробила великий крок вперед, включивши в Office 97 поштовий сервіс Microsoft Outlook . Пізніше він також був змінений і знайшов той формат, до якого ми звикли сьогодні: крім електронної пошти, додаток містить календар, адресну книгу.

У зв'язку з швидким розвитком ІТ-середовища і поширенням технологій Internet, подальші релізи Microsoft Office все більше орієнтувалися на роботу в мережі. Стало очевидно, що користувачам потрібна можливість редагувати документи разом з колегами, і в 2007 році вийшов новий Office з підтримкою Groove, програми для сумісної роботи в оффлайн. У 2010 році був випущений перший Office у форматі веб-додатків, доступних користувачам через браузер без установки програм на комп'ютер. Цей крок багато в чому визначив подальший розвиток продукту і вихід Office 2013 і поява хмарного Office 365.

Новітній Office 365 в повній мірі відповідає прагненню ІТ-сфери до мобільності. Це вже не просто набір програм, що встановлюються на конкретний комп'ютер, це лінійка хмарних сервісів, доступних з будь-якого пристрою і в будь-якому місці. Office 365 дозволяє компаніям створювати єдине інформаційне середовище для всіх співробітників. Сьогодні 7 з 10 промислових компаній рейтингу Fortune 500 використовують хмарний сервіс Microsoft для підприємств. Office 365 наближається до того, щоб стати одним з наших найбільш швидко розвиваються продуктів за всю історію Microsoft.

За матеріалами прес-релізу.

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

Штучний інтелект і технології перекладу

Було проведено опитування усіх постачальників технологій перекладу, які прийшли на думку: у яких ...

IT новини 2020-06-13 04:39:57

Роль R&D в інноваційному процесі програмного ...

Підхід, використаний компанією-розробником програмного забезпечення в процесі розробки програмного ...

Software новини 2020-05-02 19:00:22

Должность php разработчик

Наверное, большинство современных людей, особенно мальчишки, мечтают в будущем стать и овладеть IT ...

Software новини 2020-03-19 17:17:01

Відео дня

Живі додатки

Системні програми

MouseClock 1.0

MouseClock - невелика утилітка, що показує поточний час близько курсору

Хобі та захоплення

Kremlin Deluxe (Кремлівська дієта) 1.0

Kremlin Deluxe (Кремлівська дієта) - На сьогодні найпопулярнішою і швидко придбала популярність серед шанувальників дієт є

  • Prev
  • software
Scroll to top