Софт-line:
Process Monitor 3.50 -- "Process Monitor - інструмент відстеження для Windows. У режимі ..." -- 13 листопада 2018
PersonaURL 1.7.8 -- "PersonaURL - безкоштовна програма для зберігання посилань і паролів. ..." -- 13 листопада 2018
cFosSpeed 10.26 -- "cFosSpeed - високопродуктивний мережний драйвер, призначений для ..." -- 13 листопада 2018
Радіо плеєр 2.1.1 -- "Радіо плеєр - невеликий і зручний радиопроигрыватель улюблених ..." -- 13 листопада 2018
Windows Word 1.2 -- "Windows Word - безкоштовний і зручний в експлуатації офісний редактор ..." -- 13 листопада 2018
Memtest86 7.5 build 1001 -- "Memtest86 - утиліта призначена для високоефективного тестування ..." -- 13 листопада 2018
Tab Mix Plus 0.5.0.4 для Mozilla Firefox -- "Tab Mix Plus - додаток до браузеру Firefox істотно розширює ..." -- 12 листопада 2018
File Governor 2.3 -- "File Governor - утиліта для зняття блокування файлів і папок без ..." -- 12 листопада 2018
PuTTY 0.66-RU-16 / 0.70 -- "Putty – безкоштовний Telnet/SSH клієнт. Це клієнтська програма для ..." -- 12 листопада 2018
Colors 2.4 -- "Colors - невелика портативна (не вимагає інсталяції), утиліта, яка ..." -- 12 листопада 2018


Відпускний сезон у розпалі, і мільйони росіян зайняті плануванням майбутнього відпочинку або підготовкою до швидкого від'їзду. «Лабораторія Касперського» вирішила скласти свого роду «киберпортреты» найбільш улюблених російськими туристами країн з точки зору їх інформаційної безпеки.

Як свідчать дані, надані Асоціацією Туроператорів Росії, наші співвітчизники цим влітку при пошуку готових туристичних пропозицій звертають увагу, насамперед, на ці п'ять країн: Туреччину, Єгипет, Грецію, Іспанію та Італію. Ці країни відрізняються не тільки кліматом і природним ландшафтом, але й, як показала статистика хмарної інфраструктури Kaspersky Security Network, ландшафтом кіберзагроз.

Найбільшому ризику затьмарити свою відпустку неприємними киберинцидентами піддаються туристи, які прямують до Туреччини. За даними експертів, у першій половині 2014 року 34% користувачів в цій країні зіткнулися з кіберзагрозами, при цьому на одного з них в середньому припало 13 інцидентів інформаційної безпеки. В Іспанії, також залучає багатьох росіян, цей показник ідентичний - 34%, зате одному користувачеві там загрожувало в середньому 10 випадків зазнати зараження шкідливим ПЗ.

Найменший рівень інтернет-загроз експерти зафіксували в Єгипті: за останні півроку з мережевими погрозами тут зіткнулися 27% користувачів, а на одного юзера довелося всього 3 інциденту кібербезпеки. Проте шанувальникам єгипетських пірамід і пляжів не варто розслаблятися, оскільки рівень небезпеки, пов'язаної із поширенням локальних загроз, що передаються через заражені зовнішні носії, в цій країні один з найвищих - експерти підрахували, що завдяки небезпечним флешкам і дисків 52% користувачів в Єгипті піддавали свої пристрої ризику в першому півріччі.

Найбільшої небезпеки у відпустці, звичайно ж, піддаються мобільні пристрої, які користувачі скрізь беруть з собою і часто використовують для спілкування з рідними і друзями або при пошуку туристичної інформації. Як правило, смартфони і планшети містять багато персональних даних, передача яких в чужі руки точно не входить в плани користувача. Однак не секрет, що невеликий пристрій легко втрачається, а іноді стає здобиччю злочинців, які, на жаль, зустрічаються навіть в самих курортних місцях.

У сегменті шкідливого ПО для мобільних пристроїв за минулий рік також з'явилися нові тенденції. Однією з них став вибухове зростання числа мобільних додатків для крадіжки грошей з банківських рахунків: за рік колекція зразків таких програм, зібрана «Лабораторією Касперського», зросла майже в двадцять разів. При цьому переважна більшість атак було націлене на власників смартфонів на платформі Android.

«У відпустці легко захопитися новими враженнями, втратити пильність і взагалі швидко забути про всі проблеми і небезпеки. Однак у зловмисників і комп'ютерних загроз відпустки не буває. Тому й ми рекомендуємо користувачам завжди бути на чеку, куди б вони не подалися. Не варто вводити персональні дані - пароль від пошти, номер кредитної картки, дату свого народження і тому подібні відомості - якщо ви користуєтеся безкоштовної незахищеною мережею Wi-Fi. Як показує наш досвід, небезпечне з'єднання з Інтернетом дозволяє зловмисникам легко перехопити всі дані, - розповідає Юрій Намісників, антивірусний експерт «Лабораторії Касперського». - А ще краще встановити спеціальне захисне рішення на свій пристрій, з яким ви вирушаєте у відпустку, - ось тоді ви зможете по-справжньому розслабитися».

За матеріалами прес-релізу компанії «Лабораторія Касперського».

Рішення компанії представлені в каталозі Soft.Mail.Ru.

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

Western Digital пропонує розширювати оперативну пам'ять масивами SSD

Для несформованого ринку рішень і послуг «обчислень в пам'яті» (in-memory computing) компанія ...

Hard новини 2018-11-13 17:12:25

Новий рейтинг TOP500: перші системи на ARM і AMD Zen і домінування Китаю

Традиційно в листопаді був опублікований оновлений список найбільш продуктивних суперкомп'ютерів ...

Hard новини 2018-11-13 11:57:05

Intel розкрила подробиці про продуктивність 48-ядерних Cascade Lake-AP

Нещодавно компанія Intel анонсувала свої нові процесори Cascade Lake-AP (Advanced Performance), ...

Hard новини 2018-11-12 23:14:45

Відео дня

Живі додатки

Графіка та дизайн

ShowPicOfCtrA 1.0.0.6

ShowPicOfCtrA - невелика утиліта, за допомогою якої можна приховувати один малюнок за іншим, після чого побачити його можна

Системні програми

Stargaze 3D Screensaver 1.0

Загадка вогню - у невпинному русі. Таємниця зірок - їх сталості. Небесні вогні здавна вказували людині дорогу, зміну пір року,

  • Prev
  • software
Scroll to top