Софт-line:
iRedSoft Image Resizer 5.43 -- "iRedSoft Image Resizer - програма для обробки колекцій цифрових ..." -- 19 вересня 2018
NonCompressibleFiles 2.83 -- "NonCompressibleFiles - невелика безкоштовна програма, яка дозволяє ..." -- 18 вересня 2018
SigmaCAD 1.1.0.646 -- "SigmaCAD - додаток яке призначене для виконання стандартних обчислень ..." -- 17 вересня 2018
VMware OS Optimization Tool b1094 -- "VMware OS Оптимізація Tool - безкоштовна програма для оптимізації ..." -- 15 вересня 2018
Movavi СлайдШОУ 4.2.0 -- "Movavi СлайдШОУ - проста і зручна у використанні програма, що ..." -- 13 вересня 2018
Steganos Safe 20.0.0 Rev 12366 -- "Steganos Safe - програма, яка дозволяє надійно захистити ..." -- 13 вересня 2018
ASAP Utilities 7.4 -- "ASAP Utilities - це, мабуть, одна з найпопулярніших надбудови MS ..." -- 13 вересня 2018
ReIcon 1.8 -- "ReIcon - не вимагає установки утиліта для управління іконками ..." -- 13 вересня 2018
Advanced TIFF Editor 4.18.6.25 -- "Advanced TIFF Editor - потужний переглядач і редактор для файлів ..." -- 13 вересня 2018
SysExporter 1.76 -- "SysExporter - проста утиліта для витягання даних з сторонніх ..." -- 12 вересня 2018


Відпускний сезон у розпалі, і мільйони росіян зайняті плануванням майбутнього відпочинку або підготовкою до швидкого від'їзду. «Лабораторія Касперського» вирішила скласти свого роду «киберпортреты» найбільш улюблених російськими туристами країн з точки зору їх інформаційної безпеки.

Як свідчать дані, надані Асоціацією Туроператорів Росії, наші співвітчизники цим влітку при пошуку готових туристичних пропозицій звертають увагу, насамперед, на ці п'ять країн: Туреччину, Єгипет, Грецію, Іспанію та Італію. Ці країни відрізняються не тільки кліматом і природним ландшафтом, але й, як показала статистика хмарної інфраструктури Kaspersky Security Network, ландшафтом кіберзагроз.

Найбільшому ризику затьмарити свою відпустку неприємними киберинцидентами піддаються туристи, які прямують до Туреччини. За даними експертів, у першій половині 2014 року 34% користувачів в цій країні зіткнулися з кіберзагрозами, при цьому на одного з них в середньому припало 13 інцидентів інформаційної безпеки. В Іспанії, також залучає багатьох росіян, цей показник ідентичний - 34%, зате одному користувачеві там загрожувало в середньому 10 випадків зазнати зараження шкідливим ПЗ.

Найменший рівень інтернет-загроз експерти зафіксували в Єгипті: за останні півроку з мережевими погрозами тут зіткнулися 27% користувачів, а на одного юзера довелося всього 3 інциденту кібербезпеки. Проте шанувальникам єгипетських пірамід і пляжів не варто розслаблятися, оскільки рівень небезпеки, пов'язаної із поширенням локальних загроз, що передаються через заражені зовнішні носії, в цій країні один з найвищих - експерти підрахували, що завдяки небезпечним флешкам і дисків 52% користувачів в Єгипті піддавали свої пристрої ризику в першому півріччі.

Найбільшої небезпеки у відпустці, звичайно ж, піддаються мобільні пристрої, які користувачі скрізь беруть з собою і часто використовують для спілкування з рідними і друзями або при пошуку туристичної інформації. Як правило, смартфони і планшети містять багато персональних даних, передача яких в чужі руки точно не входить в плани користувача. Однак не секрет, що невеликий пристрій легко втрачається, а іноді стає здобиччю злочинців, які, на жаль, зустрічаються навіть в самих курортних місцях.

У сегменті шкідливого ПО для мобільних пристроїв за минулий рік також з'явилися нові тенденції. Однією з них став вибухове зростання числа мобільних додатків для крадіжки грошей з банківських рахунків: за рік колекція зразків таких програм, зібрана «Лабораторією Касперського», зросла майже в двадцять разів. При цьому переважна більшість атак було націлене на власників смартфонів на платформі Android.

«У відпустці легко захопитися новими враженнями, втратити пильність і взагалі швидко забути про всі проблеми і небезпеки. Однак у зловмисників і комп'ютерних загроз відпустки не буває. Тому й ми рекомендуємо користувачам завжди бути на чеку, куди б вони не подалися. Не варто вводити персональні дані - пароль від пошти, номер кредитної картки, дату свого народження і тому подібні відомості - якщо ви користуєтеся безкоштовної незахищеною мережею Wi-Fi. Як показує наш досвід, небезпечне з'єднання з Інтернетом дозволяє зловмисникам легко перехопити всі дані, - розповідає Юрій Намісників, антивірусний експерт «Лабораторії Касперського». - А ще краще встановити спеціальне захисне рішення на свій пристрій, з яким ви вирушаєте у відпустку, - ось тоді ви зможете по-справжньому розслабитися».

За матеріалами прес-релізу компанії «Лабораторія Касперського».

Рішення компанії представлені в каталозі Soft.Mail.Ru.

pkhelp.net.ua

Головне на ПК-манія

Кількість кіберзагроз у сегменті Інтернету речей стрімко зростає

Дослідження, проведене «Лабораторією Касперського», говорить про те, що мережеві зловмисники все ...

Новини інтернету 2018-09-18 17:34:11

Дата-центри втричі збільшили частку доходів від хмарних сервісів в Росії

Оператори комерційних центрів зберігання і обробки даних в Росії заробили на надання хмарних ...

Hard новини 2018-09-18 17:33:37

«Інформзахист» залучила до співпраці блокчейн-компанію Bitfury

Російський системний інтегратор в області інформаційної безпеки «Інформзахист» оголосив про ...

Software новини 2018-09-18 16:27:09

Відео дня

Живі додатки

Файли та диски

Starus Data Restore Pack 2.0

Системні програми

fitW (fine tuning of Windows) 4.4.5.5100

Утиліта FitW служить для зміни налаштувань оболонки операційної системи. Програма розрахована на роботу з Windows

  • Prev
  • software
Scroll to top