Софт-line:
Driver Genius Pro 17.0.0.140 -- "Driver Genius - потужний менеджер драйверів, за допомогою якого можна ..." -- 22 червня 2018
Bootable USB Test 1.4.0000 -- "Bootable USB Test - зручний спосіб тестування завантажувального ..." -- 21 червня 2018
Avast Secure Browser 66.2.567.181 -- "Avast Secure Browser - браузер від компанії Avast, який пропонує ..." -- 21 червня 2018
SIP Killer 1.1 -- "SIP Killer - додатки для флуду телефонними дзвінками. Варіантів ..." -- 20 червня 2018
TSR Watermark Image 3.5.8.6 -- "TSR Watermark Image - безкоштовна програма, завдяки якій користувач ..." -- 20 червня 2018
LastPass 4.1.55 -- "LastPass - зручний інструмент, що дозволяє зберігати паролі і логіни, ..." -- 20 червня 2018
uGet Youtube Downloader 2.1.1 -- "uGet Youtube Downloader - невелика безкоштовна програма для ..." -- 20 червня 2018
FSS Google Books Downloader 1.9.0.6 -- "FSS Google Books Downloader - безкоштовна і проста у використанні ..." -- 19 червня 2018
Agisoft PhotoScan 1.4.1 -- "Agisoft PhotoScan - потужний графічний інструмент для створення ..." -- 19 червня 2018
TrueConf Server 4.3.7 -- "TrueConf Server - універсальний програмний сервер ..." -- 19 червня 2018


Однією з головних фішок нового iPhone X, який Apple представила 12 вересня, став OLED-дисплей. OLED-технологія пропонує ряд переваг в порівнянні з LCD-екранами, що використовуються в попередніх поколіннях iPhone. Цілком ймовірно, в перший час поставки iPhone X будуть обмеженими, так стоять переваги OLED деякого часу очікування? Нижче ми розповімо, у чому полягає різниця між OLED (органічний світлодіод) і LCD (дисплей на рідких кристалах).

OLED проти LCD. В чому різниця?

У LCD-екранах, якими оснащені попередні моделі iPhone і нові iPhone 8 і 8 Plus, використовується світлодіодне підсвічування – панель завбільшки сам екран, яка випромінює білий світ, коли дисплей увімкнено. Над підсвічуванням розташовуються поляризатори і фільтри, які відповідають за контроль світла та відтворення зображення на екрані. Технологія LCD залишалася домінуючою при виробництві плоских дисплеїв в останні два десятки років, однак підсвічування вимагає істотних витрат енергії, що є великим недоліком у мобільних пристроях.

На відміну від LCD, OLED пікселі випромінюють власний світ. Крім того, яскравість OLED-дисплея може контролюватися попіксельно, що недоступно в LCD-екранах.

В чому полягає перевага технології OLED?

Через використання підсвічування екран зазвичай є найбільш енергоємним компонентом мобільних пристроїв. Без такого дисплея iPhone стане більш енергоефективним і це не одинична причина, по якій варто віддати перевагу OLED. Відмова від підсвічування дозволить зробити дисплей тонше, що важливо для смартфона. Додатковий простір дозволило б Apple використовувати більш ємний акумулятор.

Аспект зображення також важливий. OLED-екрани здатні передавати більш широкий спектр кольорів і ідеально відтворювати «глибокий чорний колір або яскравий білий колір, також вони демонструють високий рівень контрастності.

Apple не перша компанія, яка використовує технологію OLED

Перші смартфони з OLED-екранами з'явилися кілька років тому. Нині цю технологію використовують в своїх мобільних пристроях Samsung, LG та інші компанії. Кілька виробників також пропонують OLED-монітори. Крім того, все частіше гнучкі OLED-дисплеями оснащуються не тільки смартфони, але і фітнес-браслети і приладові панелі в автомобілях. Якщо говорити про Apple, компанія вже використовує екрани, виконані за технологією OLED, смарт-годинах Apple Watch.

Чому Apple тільки зараз випустила iPhone з OLED-екраном?

Частково проблема полягає в виробничих потужностях. Оскільки iPhone є найбільш продаваним гаджетом у світі, Apple необхідно забезпечити надійний канал поставок OLED-панелей від виробників, однак OLED – досить складна технологія, яку непросто освоїти.

Apple потрібні десятки мільйонів таких панелей і невеликі обсяги виробництва можуть обернутися для компанії величезною проблемою.

В даний час більшість смартфонів з OLED-екраном здійснюється дочірнім підрозділом компанії Samsung — Samsung Display і зараз Apple залежить від єдиного виробника. Як правило, Apple намагається уникати подібної позиції.

Хоча Apple не розкриває інформацію про свою ланцюжку постачальників, очікується, що обсяг поставок OLED-панелей вплине на доступність топ-моделі iPhone X, а також позначиться на вартості гаджета.

Головне на ПК-манія

8 терабайт у форматі M. 2: Samsung представила нові корпоративні SSD NF1

Компанія Samsung анонсувала твердотільний накопичувач для корпоративного сектора NF1. Новинка ...

Hard новини 2018-06-22 21:49:23

«МегаФон» розглядає можливість продажу інфраструктури баштової

«МегаФон» почав готувати свій баштовий бізнес до можливого продажу. Про це повідомляє ТАСС, ...

Новини інтернету 2018-06-22 19:51:41

IDC: річний обсяг світового ринку публічних хмарних сервісів виріс майже на третину

Дані, зібрані компанією International Data Corporation (IDC), говорять про те, що глобальний ...

Software новини 2018-06-22 19:45:38

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

4Videosoft Creative Zen Video Converter 5.0.28

4Videosoft Creative Zen Video Converter - проста у використанні програма, за допомогою якої можна швидко і легко конвертувати

Управління бізнесом

Комп'ютерний Зал 4.21

Комп'ютерний Зал - програма призначена для управління комп'ютерним клубом, адміністрування інтернет-кафе.Основні завдання

  • Prev
  • software
Scroll to top