Софт-line:
ClipboardFusion 5.4.1 -- "ClipboardFusion - утиліта для налаштування і зручної роботи з буфером ..." -- 13 грудня 2018
Xtreme Download Manager 7.1.2 -- "Xtreme Download Manager - досить непоганий завантажувач файлів з ..." -- 13 грудня 2018
Top Process Monitor 9.3 -- "Top Process Monitor - гаджет для бічної панелі Windows Vista/7, який ..." -- 13 грудня 2018
MultiMonitorTool 1.92 -- "MultiMonitorTool - невелика безкоштовна утиліта, яка дозволяє ..." -- 13 грудня 2018
MOBILedit! 10.0.1.25088 -- "MOBILedit! - зручна у використанні програма для управління мобільним ..." -- 13 грудня 2018
Avira Phantom VPN 2.12.4 -- "Avira Phantom VPN - зручний і простий у використанні інструмент, ..." -- 13 грудня 2018
World of Warships 0.7.11 -- "World of Warships - багатокористувальницька онлайн-гра в реальному ..." -- 13 грудня 2018
CSVFileView 2.40 -- "CSVFileView - проста у використанні утиліта, яка призначена для ..." -- 10 грудня 2018
Radmin VPN 1.0.3524.2 -- "Radmin VPN - безкоштовна і проста у використанні програма для ..." -- 10 грудня 2018
ArsClip 5.27 -- "ArsClip - невелика корисна утиліта для розширення можливостей ..." -- 10 грудня 2018


Однією з головних фішок нового iPhone X, який Apple представила 12 вересня, став OLED-дисплей. OLED-технологія пропонує ряд переваг в порівнянні з LCD-екранами, що використовуються в попередніх поколіннях iPhone. Цілком ймовірно, в перший час поставки iPhone X будуть обмеженими, так стоять переваги OLED деякого часу очікування? Нижче ми розповімо, у чому полягає різниця між OLED (органічний світлодіод) і LCD (дисплей на рідких кристалах).

OLED проти LCD. В чому різниця?

У LCD-екранах, якими оснащені попередні моделі iPhone і нові iPhone 8 і 8 Plus, використовується світлодіодне підсвічування – панель завбільшки сам екран, яка випромінює білий світ, коли дисплей увімкнено. Над підсвічуванням розташовуються поляризатори і фільтри, які відповідають за контроль світла та відтворення зображення на екрані. Технологія LCD залишалася домінуючою при виробництві плоских дисплеїв в останні два десятки років, однак підсвічування вимагає істотних витрат енергії, що є великим недоліком у мобільних пристроях.

На відміну від LCD, OLED пікселі випромінюють власний світ. Крім того, яскравість OLED-дисплея може контролюватися попіксельно, що недоступно в LCD-екранах.

В чому полягає перевага технології OLED?

Через використання підсвічування екран зазвичай є найбільш енергоємним компонентом мобільних пристроїв. Без такого дисплея iPhone стане більш енергоефективним і це не одинична причина, по якій варто віддати перевагу OLED. Відмова від підсвічування дозволить зробити дисплей тонше, що важливо для смартфона. Додатковий простір дозволило б Apple використовувати більш ємний акумулятор.

Аспект зображення також важливий. OLED-екрани здатні передавати більш широкий спектр кольорів і ідеально відтворювати «глибокий чорний колір або яскравий білий колір, також вони демонструють високий рівень контрастності.

Apple не перша компанія, яка використовує технологію OLED

Перші смартфони з OLED-екранами з'явилися кілька років тому. Нині цю технологію використовують в своїх мобільних пристроях Samsung, LG та інші компанії. Кілька виробників також пропонують OLED-монітори. Крім того, все частіше гнучкі OLED-дисплеями оснащуються не тільки смартфони, але і фітнес-браслети і приладові панелі в автомобілях. Якщо говорити про Apple, компанія вже використовує екрани, виконані за технологією OLED, смарт-годинах Apple Watch.

Чому Apple тільки зараз випустила iPhone з OLED-екраном?

Частково проблема полягає в виробничих потужностях. Оскільки iPhone є найбільш продаваним гаджетом у світі, Apple необхідно забезпечити надійний канал поставок OLED-панелей від виробників, однак OLED – досить складна технологія, яку непросто освоїти.

Apple потрібні десятки мільйонів таких панелей і невеликі обсяги виробництва можуть обернутися для компанії величезною проблемою.

В даний час більшість смартфонів з OLED-екраном здійснюється дочірнім підрозділом компанії Samsung — Samsung Display і зараз Apple залежить від єдиного виробника. Як правило, Apple намагається уникати подібної позиції.

Хоча Apple не розкриває інформацію про свою ланцюжку постачальників, очікується, що обсяг поставок OLED-панелей вплине на доступність топ-моделі iPhone X, а також позначиться на вартості гаджета.

Головне на ПК-манія

У Москві почалося зростання цін на послуги інтернет-доступу

Столичні провайдери починають підвищувати ціни на послуги доступу в Інтернет, про що повідомляє ...

Новини інтернету 2018-12-13 19:41:33

НДІ СОКБ запустив у Москві дата-центр SafeDC

Науково-випробувальний інститут систем забезпечення комплексної безпеки (НДІ СОКБ) розгорнув у ...

Software новини 2018-12-13 19:38:32

Xiaomi випустила нові механічні годинники CIGA

Китайська компанія Xiaomi випустила нові стильні механічні годинники під назвою CIGA.Xiaomi CIGA ...

IT новини 2018-12-13 17:13:00

Відео дня

Живі додатки

Хобі та захоплення

Lottery Picks 2.0.0

Lottery Picks - невелика утиліта, яка допоможе Вам заповнювати квитки самих різних грошових лотерей. Lottery Picks випадковим

Системні програми

Notebook Hardware Control 2.4.3

Notebook Hardware Control - програма призначена для управління апаратними компонентами портативних комп'ютерів.Допоможе

  • Prev
  • software
Scroll to top