Софт-line:
ProgDVB 7.23.2 -- "ProgDVB - відмінний інструмент для перегляду більш 4000 каналів ..." -- 18 березня 2018
Power Spy 12.39.6 -- "Power Spy - утиліта, яка дозволяє відстежувати дії користувача за ..." -- 18 березня 2018
Battery Limiter 1.0.4 -- "Battery Limiter - віджет на робочий стіл, який дозволить Вам керувати ..." -- 18 березня 2018
7-days TV 2.0.1.6 beta -- "7-days TV - оболонка для перегляду програми телепередач на ..." -- 18 березня 2018
DiskSorter 10.5.12 -- "DiskSorter - непоганий інструмент для сортування та класифікації ..." -- 18 березня 2018
ADVANCED Codecs for Windows 7, 8, 10 8.8.7 -- "ADVANCED Codecs for Windows 7, 8, 10 (Windows 7 Codecs) - набір ..." -- 18 березня 2018
Acronis Ransomware Protection 1.0.1310.0 -- "Acronis Ransomware Protection - надійний захист від різних ..." -- 18 березня 2018
StartEd 5.6.0.0 Lite -- "StartEd - утиліта, що дозволяє ефективно керувати програмами, які ..." -- 18 березня 2018
Навігатор Інтернетчика 3.0 -- "Навігатор Інтернетчика - електронний каталог ресурсів мережі ..." -- 18 березня 2018
System Ninja 3.2.1 -- "System Ninja - це безкоштовна утиліта для швидкого і акуратного ..." -- 18 березня 2018


Однією з головних фішок нового iPhone X, який Apple представила 12 вересня, став OLED-дисплей. OLED-технологія пропонує ряд переваг в порівнянні з LCD-екранами, що використовуються в попередніх поколіннях iPhone. Цілком ймовірно, в перший час поставки iPhone X будуть обмеженими, так стоять переваги OLED деякого часу очікування? Нижче ми розповімо, у чому полягає різниця між OLED (органічний світлодіод) і LCD (дисплей на рідких кристалах).

OLED проти LCD. В чому різниця?

У LCD-екранах, якими оснащені попередні моделі iPhone і нові iPhone 8 і 8 Plus, використовується світлодіодне підсвічування – панель завбільшки сам екран, яка випромінює білий світ, коли дисплей увімкнено. Над підсвічуванням розташовуються поляризатори і фільтри, які відповідають за контроль світла та відтворення зображення на екрані. Технологія LCD залишалася домінуючою при виробництві плоских дисплеїв в останні два десятки років, однак підсвічування вимагає істотних витрат енергії, що є великим недоліком у мобільних пристроях.

На відміну від LCD, OLED пікселі випромінюють власний світ. Крім того, яскравість OLED-дисплея може контролюватися попіксельно, що недоступно в LCD-екранах.

В чому полягає перевага технології OLED?

Через використання підсвічування екран зазвичай є найбільш енергоємним компонентом мобільних пристроїв. Без такого дисплея iPhone стане більш енергоефективним і це не одинична причина, по якій варто віддати перевагу OLED. Відмова від підсвічування дозволить зробити дисплей тонше, що важливо для смартфона. Додатковий простір дозволило б Apple використовувати більш ємний акумулятор.

Аспект зображення також важливий. OLED-екрани здатні передавати більш широкий спектр кольорів і ідеально відтворювати «глибокий чорний колір або яскравий білий колір, також вони демонструють високий рівень контрастності.

Apple не перша компанія, яка використовує технологію OLED

Перші смартфони з OLED-екранами з'явилися кілька років тому. Нині цю технологію використовують в своїх мобільних пристроях Samsung, LG та інші компанії. Кілька виробників також пропонують OLED-монітори. Крім того, все частіше гнучкі OLED-дисплеями оснащуються не тільки смартфони, але і фітнес-браслети і приладові панелі в автомобілях. Якщо говорити про Apple, компанія вже використовує екрани, виконані за технологією OLED, смарт-годинах Apple Watch.

Чому Apple тільки зараз випустила iPhone з OLED-екраном?

Частково проблема полягає в виробничих потужностях. Оскільки iPhone є найбільш продаваним гаджетом у світі, Apple необхідно забезпечити надійний канал поставок OLED-панелей від виробників, однак OLED – досить складна технологія, яку непросто освоїти.

Apple потрібні десятки мільйонів таких панелей і невеликі обсяги виробництва можуть обернутися для компанії величезною проблемою.

В даний час більшість смартфонів з OLED-екраном здійснюється дочірнім підрозділом компанії Samsung — Samsung Display і зараз Apple залежить від єдиного виробника. Як правило, Apple намагається уникати подібної позиції.

Хоча Apple не розкриває інформацію про свою ланцюжку постачальників, очікується, що обсяг поставок OLED-панелей вплине на доступність топ-моделі iPhone X, а також позначиться на вартості гаджета.

Головне на ПК-манія

Xiaomi представила компактну камеру з штучним інтелектом

На краудфандингової майданчику Xiaomi з'явилося нове пристрій — міні-камера Small Silent AI ...

IT новини 2018-03-18 17:23:22

Sony H8176 отримає 4K дисплей, можливо це Xperia Pro XZ2

На виставці Mobile World Congress (MWC) 2018, яка пройшла минулого місяця, компанія Sony показала ...

IT новини 2018-03-18 16:23:46

Порівняння звучання iPhone X і Samsung Galaxy S9

iPhone X і Samsung Galaxy S9 в даний момент є основними конкурентами, тому їх порівняння є цілком ...

Hard новини 2018-03-18 08:57:51

Відео дня

Живі додатки

Ігри та розваги

Хто хоче стати мільйонером 4.8

Хто хоче стати мільйонером? - бажаючі проявити свою ерудицію і кмітливість знайдуть таку можливість, встановивши комп'ютерну

Графіка та дизайн

GFXMark 2.0

GFXMark - відмінний засіб для захисту своїх фотографій і графічних дизайнерських робіт водяними знаками. Розміщуючи зображення

  • Prev
  • software
Scroll to top