Софт-line:
SnagIt 18.2.1 build 1590 -- "SnagIt - основне призначення програми - зняття скріншотів з екрану ..." -- 20 вересня 2018
Active@ UNERASER 12.0 -- "Active@ UNERASER - ефективна утиліта для DOS і Windows, відновлює ..." -- 20 вересня 2018
PhotoStage Slideshow 5.10 -- "PhotoStage Slideshow - зручний і простий у використанні інструмент ..." -- 20 вересня 2018
NVIDIA Inspector 1.9.7.8 -- "NVIDIA Inspector - невелика безкоштовна програма, за допомогою якої ..." -- 20 вересня 2018
Batch It! 6.57 -- "Batch It! - це програма для обробки популярних графічних форматів ..." -- 20 вересня 2018
AOMEI PE Builder 2.0 -- "AOMEI PE Builder - засіб для створення завантажувального носія або ..." -- 19 вересня 2018
Alternate Pic View 2.620 -- "Alternate Pic View - непогана заміна стандартному додатком для ..." -- 19 вересня 2018
iRedSoft Image Resizer 5.43 -- "iRedSoft Image Resizer - програма для обробки колекцій цифрових ..." -- 19 вересня 2018
NonCompressibleFiles 2.83 -- "NonCompressibleFiles - невелика безкоштовна програма, яка дозволяє ..." -- 18 вересня 2018
SigmaCAD 1.1.0.646 -- "SigmaCAD - додаток яке призначене для виконання стандартних обчислень ..." -- 17 вересня 2018


Однією з головних фішок нового iPhone X, який Apple представила 12 вересня, став OLED-дисплей. OLED-технологія пропонує ряд переваг в порівнянні з LCD-екранами, що використовуються в попередніх поколіннях iPhone. Цілком ймовірно, в перший час поставки iPhone X будуть обмеженими, так стоять переваги OLED деякого часу очікування? Нижче ми розповімо, у чому полягає різниця між OLED (органічний світлодіод) і LCD (дисплей на рідких кристалах).

OLED проти LCD. В чому різниця?

У LCD-екранах, якими оснащені попередні моделі iPhone і нові iPhone 8 і 8 Plus, використовується світлодіодне підсвічування – панель завбільшки сам екран, яка випромінює білий світ, коли дисплей увімкнено. Над підсвічуванням розташовуються поляризатори і фільтри, які відповідають за контроль світла та відтворення зображення на екрані. Технологія LCD залишалася домінуючою при виробництві плоских дисплеїв в останні два десятки років, однак підсвічування вимагає істотних витрат енергії, що є великим недоліком у мобільних пристроях.

На відміну від LCD, OLED пікселі випромінюють власний світ. Крім того, яскравість OLED-дисплея може контролюватися попіксельно, що недоступно в LCD-екранах.

В чому полягає перевага технології OLED?

Через використання підсвічування екран зазвичай є найбільш енергоємним компонентом мобільних пристроїв. Без такого дисплея iPhone стане більш енергоефективним і це не одинична причина, по якій варто віддати перевагу OLED. Відмова від підсвічування дозволить зробити дисплей тонше, що важливо для смартфона. Додатковий простір дозволило б Apple використовувати більш ємний акумулятор.

Аспект зображення також важливий. OLED-екрани здатні передавати більш широкий спектр кольорів і ідеально відтворювати «глибокий чорний колір або яскравий білий колір, також вони демонструють високий рівень контрастності.

Apple не перша компанія, яка використовує технологію OLED

Перші смартфони з OLED-екранами з'явилися кілька років тому. Нині цю технологію використовують в своїх мобільних пристроях Samsung, LG та інші компанії. Кілька виробників також пропонують OLED-монітори. Крім того, все частіше гнучкі OLED-дисплеями оснащуються не тільки смартфони, але і фітнес-браслети і приладові панелі в автомобілях. Якщо говорити про Apple, компанія вже використовує екрани, виконані за технологією OLED, смарт-годинах Apple Watch.

Чому Apple тільки зараз випустила iPhone з OLED-екраном?

Частково проблема полягає в виробничих потужностях. Оскільки iPhone є найбільш продаваним гаджетом у світі, Apple необхідно забезпечити надійний канал поставок OLED-панелей від виробників, однак OLED – досить складна технологія, яку непросто освоїти.

Apple потрібні десятки мільйонів таких панелей і невеликі обсяги виробництва можуть обернутися для компанії величезною проблемою.

В даний час більшість смартфонів з OLED-екраном здійснюється дочірнім підрозділом компанії Samsung — Samsung Display і зараз Apple залежить від єдиного виробника. Як правило, Apple намагається уникати подібної позиції.

Хоча Apple не розкриває інформацію про свою ланцюжку постачальників, очікується, що обсяг поставок OLED-панелей вплине на доступність топ-моделі iPhone X, а також позначиться на вартості гаджета.

Головне на ПК-манія

У Росії діють 220 тисяч базових станцій LTE

У Міністерстві цифрового розвитку, зв'язку і масових комунікацій (Мінкомзв'язку) розповіли про ...

Новини інтернету 2018-09-21 19:54:01

Технологія LTE-900 дозволить поліпшити якість мобільного зв'язку в Росії

«Вимпелком» (бренд «Білайн») і Huawei оголосила про успішне тестування технології мобільного ...

Новини інтернету 2018-09-20 18:59:50

Ampere Computing початку продажу серверних процесорів ARM

У повній відповідності з обіцянками молода компанія Ampere Computing оголосила про початок ...

Hard новини 2018-09-20 14:26:21

Відео дня

Живі додатки

Хобі та захоплення

Обмежувач 1.0

Обмежувач - невелика безкоштовна програма, призначена для обмеження часу роботи за комп'ютером. Додаток буде незамінним

Безпека

McAfee Rootkit Remover 0.8.9.209

McAfee Rootkit Remover - незалежний інструмент від популярного розробника антивірусного McAfee, який дозволяє виявити і видалити

  • Prev
  • software
Scroll to top