Софт-line:
Intel Driver & Support Assistant 3.6.0.4 -- "Intel Driver & Support Assistant - програма для пошуку і ..." -- 16 січня 2019
EVGA Precision XOC 6.2.7 -- "EVGA Precision XOC - потужна програма для розгону та налаштування ..." -- 16 січня 2019
AdiIRC 3.2 -- "AdiIRC - дуже зручний клієнт для текстового спілкування за допомогою ..." -- 15 січня 2019
PortExpert 1.7.5.15 -- "PortExpert - утиліта для автоматичного відстеження додатків, ..." -- 15 січня 2019
VideoGrace Server 1.4 (від 18.09.2018) -- "VideoGrace - система проведення багатокористувацьких відеоконференцій ..." -- 15 січня 2019
Розшифровка снів 1.00 -- "Розшифровка снів - програма для Windows, призначена для детальної ..." -- 15 січня 2019
KOPLAYER 1.4.1056 -- "KOPLAYER - емулятор мобільної операційки Android, що дозволяє ..." -- 15 січня 2019
Avant Browser 2018 build 7 -- "Avant Browser - це нова назва старого мультиоконного веб-браузера IE ..." -- 15 січня 2019
WinTools.net Classic 18.7 -- "WinTools.net Classic - Набір інструментів, призначений для підвищення ..." -- 15 січня 2019
Pocket Radio Player 180923 -- "Pocket Radio Player - компактний портативний (не вимагає установки в ..." -- 15 січня 2019


З часом комп'ютерна техніка має властивість працювати повільніше, «підвішувати». На жаль, це неминуче навіть для Mac. Є кілька способів, які допоможуть підняти продуктивність комп'ютерів Apple на більш високий рівень.

1. Оновіть або перевстановіть macOS

Найбільш поширена помилка полягає в тому, що нові версії операційної системи є більш ресурсоємними. У деяких випадках це дійсно так, але, як правило, з оновленнями виробники виправляють безліч багів і підвищують продуктивність.

Непоганим варіантом буде виконання «чистої» установки ОС з кожним значним оновленням. Так, це не дуже зручно, але програми, на зразок iCloud Drive, Dropbox, iCloud Keychain допоможуть з перенесенням даних.

2. Почистіть систему від «сміття»

З часом в операційній системі накопичується багато сміття, в тому числі і старі додатки, файли, утиліти і багато іншого. Вони займають місце в пам'яті, запускаються при включенні комп'ютера і часто докучають користувачеві. На перший погляд може здатися, що одне непотрібне додаток нічого не вирішує, але, якщо видалити кілька програм, виявиться, що так можна непогано очистити систему.

У macOS Sierra є вбудована функція оптимізації сховища, яка стежить за тим, щоб непотрібні файли не затримувалися на жорсткому диску. Також можна відключити автоматичний запуск додатків.

Якщо вам не подобається ідея пошуку непотрібних даних вручну, на допомогу прийде програма DaisyDisk або CleanMyMac. Але варто мати на увазі, що таким способом можна видалити і важливу інформацію.

3. Зробіть апгрейд оперативної пам'яті

Коли-то практично будь Mac дозволяв користувачу замінити або розширити оперативну пам'ять. На жаль, тепер так можна зробити тільки з iMac і Mac mini.

Більша кількість ОЗУ означає можливість зберігати більше даних без звертання до жорсткого диска, що суттєво прискорює роботу. Звичайно, завжди краще купувати пам'ять з запасом, але, якщо у вас старий Mac, то заміна ОЗП стане кращим варіантом для прискорення роботи.

4. Встановіть SSD

В наші дні купити Mac без SSD вже не надається можливим, але на більш старих пристроях може бути встановлений жорсткий диск. В такому разі, безумовно, слід замінити його на SSD. Це в один момент забезпечить приріст продуктивності і швидкості роботи, особливо на моделях зі швидкістю обертання шпинделя 5200 rpm.

Головне на ПК-манія

У Росії буде сформована мережа центрів обробки даних для держструктур

Уряд РФ затвердив концепцію перекладу державних інформаційних ресурсів в систему федеральних і ...

Hard новини 2019-01-16 04:51:43

Норвегія відмовляється від FM-радіо

Багато експертів вже давно пророкують відмова від FM-радіо на користь стриминговых сервісів, і ...

IT новини 2019-01-16 01:19:36

Перша партія Redmi Note 7 була розпродана за 8 хвилин 36 секунд

Нещодавно створений незалежний бренд Redmi, що належить компанії Xioami, випустив минулого тижня ...

Hard новини 2019-01-16 01:19:09

Відео дня

Живі додатки

Управління бізнесом

ExaRent 2.43

ExaRent - програма для автоматизації підприємств, які займаються здачею в оренду або прокатом будь-якого виду майна: від

Комп'ютерне навчання

Підручник з Dreamweaver MX 1.0

Підручник з Dreamweaver MX - У зв'язку з розвитком Інтернету у всьому світі з'явився попит на професію Web-дизайнера.

  • Prev
  • software
Scroll to top