Софт-line:
Total Movie Converter 4.1.0.32 -- "Total Movie Converter - інструмент для конвертації відео файлів з ..." -- 14 червня 2019
Zer0 0.19.0.22 -- "Zer0 - зовсім невелика утиліта, яка допоможе видалити з жорсткого ..." -- 13 червня 2019
10-Strike LANState 9.1 -- "10-Strike LANState - програма для адміністраторів і простих ..." -- 12 червня 2019
XMedia Recode 3.4.6.5 -- "XMedia Recode - гідний уваги відеоконвертер з фунциями редактора ..." -- 12 червня 2019
PDF24 Creator 8.9.0 -- "PDF24 Creator - безкоштовна програма, яка дозволяє легко створювати ..." -- 12 червня 2019
Облік комп'ютерів 2.666 -- "Облік комп'ютерів - Програма призначена для обліку комп'ютерів, ..." -- 12 червня 2019
ShellExView 2.01 -- "ShellExView - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає список ..." -- 12 червня 2019
World of Warships 0.8.4 -- "World of Warships - багатокористувальницька онлайн-гра в реальному ..." -- 11 червня 2019
ФотоШОУ PRO 14.2 -- "ФотоШОУ PRO - потужна програма для створення яскравих високоякісних ..." -- 11 червня 2019
World of Tanks 1.5.1.0 -- "World of Tanks - популярний багатокористувацький ММО-екшен, завдяки ..." -- 11 червня 2019


Всупереч заявам президента США Дональда Трампа Apple і постачальники комплектуючих не зможуть перенести виробництво iPhone і створити нові робочі місця в США. Про це студент Нью-Йоркського університету Дэцзянь (Кен) Цзен заявив в інтерв'ю телеканалу CNBC.

У 2016 році Цзен протягом півтора місяців працював на заводі Pegatron в Шанхаї. Згодом він описав важкі умови роботи на підприємстві, зокрема у жовтні 2016 р. в інтерв'ю Раді Карнегі з питань етики в міжнародних відносинах, а також в квітні 2017 року в інтерв'ю, яке призводить Vestifinance.

У новому інтерв'ю студент Нью-Йоркського університету, отримав особистий досвід складання iPhone в Китаї, зазначив, що Apple не зможе повернути виробництво смартфонів з Китаю та інших країн Азії в США: американці просто не погодяться на аналогічні умови праці і низькі зарплати.

Крім того, він також зазначив, що компанії прагнуть скоротити свої витрати, переводячи виробництво з Китаю в країни з більш низькою оплатою праці і іншими витратами.

Президент Дональд Трамп заявляв про те, що хоче домогтися від Apple і виробників комплектуючих переведення виробництва в США з метою їх виробництва на американських підприємствах. Що ви думаєте про цю ідею? Чи погодяться американці на схожі умови праці? Що має змінитися, для того щоб такий переклад виробництва був би можливий?

«На мій погляд, по-перше, заробітна плата неприйнятна для американських співробітників. Мені платили 3 100 юанів, або $450 в місяць. Я не думаю, що американці погодяться на таку зарплату, враховуючи умови проживання та ціни в США.

Навіть якщо Apple перенесе виробництво в США, швидше за все, вони замінять людей роботами. Я б відзначив, що на складальному конвеєрі, де я працював, певна частина роботи виконувалася роботами. Наприклад, камери на задній панелі і батареї в смартфонах вже встановлювалися роботами.

На багатьох підприємствах в Китаї використовується ручна праця, тому що це дешевше, ніж використання роботів. При перенесення виробництва в США також можуть виникнути певні складнощі з профспілками. У Китаї немає профспілок. У США це досить сильні організації, які можуть ускладнити ситуацію на підприємствах для керівництва.

У Китаї на таких підприємствах дуже висока плинність персоналу. Багато хто йде всього лише через два тижні або через місяць. Для звичайних робітників у Китаї досить важко мислити категоріями: «Ні, мені це не подобається, нам потрібно збиратися і протестувати».

Я б також зазначив, що економіка Китаю продовжує розвиватися. Ціни на їжу і житло зростають, разом з ними зростають і зарплати. В інших країнах, наприклад в Бангладеш, зарплати дуже низькі. Багато компаній зараз закривають підприємства в Китаї і переводять виробництво в країни з більш низькими витратами на працю. Раніше підприємства розміщувалися в США, потім їх сталі переводити в Китай, тепер їх переводять в такі країни, як В'єтнам і Бангладеш».

Головне на ПК-манія

Огляд сервера HPE ProLiant DL180 Gen10: ...

На правах рекламиДавайте подивимося на сервер десятого покоління HPE ProLiant DL180 Gen10. У свій ...

Hard новини 2019-06-26 10:12:58

ServerCool анонсувала ADHX 35-6B для систем ...

ServerCool, дочірнє підприємство компанії Nortek Air Solutions, представило ADHX 35-6B — активний ...

Hard новини 2019-06-25 23:54:18

SemiAccurate: Intel спішно переглядає ...

З квітневої презентації Huawei відомо, що корпорація Intel готує до анонсу в 2020 році два ...

Hard новини 2019-06-25 12:42:09

Відео дня

Живі додатки

Хобі та захоплення

Транспозитор 2.1.3

Транспозитор - це текстовий редактор для музикантів і шанувальників музики з додатковими функціями обробки текстів пісень з

Комп'ютерне навчання

MathType 6.9 b

MathType - професійний інструмент для набору формул і рівнянь в документах. Застосовується спільно з будь-яким текстовим

  • Prev
  • software
Scroll to top