Apple представила прискорену і оптимізовану операційну систему iOS 12
Софт-line:
Українізатор Foxit Reader 8.3.2.25013 -- "Українізатор Foxit Reader, програми для читання PDF файлів. Foxit ..." -- 16 серпня 2018
NeoSetup 3.91 -- "NeoSetup - відмінне додаток для встановлення та оновлення програм на ..." -- 15 серпня 2018
OkTools 3.6 -- "OkTools - корисне розширення для популярної соціальної мережі ..." -- 15 серпня 2018
YogaTimer 5.0 -- "YogaTimer - зручне у використанні додаток для PC. Являє собою таймер, ..." -- 14 серпня 2018
LogViewer 1.2.4.1 -- "LogViewer - Перегляд довгих логів. Особливість програми в ..." -- 14 серпня 2018
IECookiesView 1.79 -- "IECookiesView - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає детальну ..." -- 14 серпня 2018
Квитки ПДР. Росія 1.5.1.2 -- "Квитки ПДР. Росія - програма спеціально розроблена і призначена для ..." -- 13 серпня 2018
LinkCollector 4.7 -- "LinkCollector - зручний і легкий у використанні менеджер закладок, ..." -- 08 серпня 2018
MvSysInfo 1.5 -- "MvSysInfo - компактна портативна (не вимагає установки) утиліта, яка ..." -- 07 серпня 2018
Reg Converter 1.1 -- "Reg Converter - безкоштовна портативна утиліта конвертації даних ..." -- 06 серпня 2018


Конференція розробників WWDC в цьому році принесла виключно новинки програмного забезпечення, серед яких в обов'язковому порядку були показані нові версії настільної і мобільної операційних систем Apple.

Найважливішим анонсом Apple стала нова операційна система iOS 12, яка, за словами представників компанії, приносить істотний приріст продуктивності. Найближчі кілька місяців iOS 12 буде доступна на стадії бета-тестування. Відчувати новинку зможуть власники смартфонів iPhone, починаючи з 5s, і власники планшетів, починаючи з iPad Air.

Завдяки оптимізації і поліпшення продуктивності, програмне забезпечення на пристроях під управлінням iOS 12 буде запускатися на 40% швидше, на 70% швидше буде відкриватися камера і на 50% швидше з'являтися клавіатура.

Зміни торкнулися програми «Фото», в якому з'явилася нова вкладка «Для вас». Натиснувши на неї, ви отримаєте доступ до найкращих фото, знятим в той або інший момент або проміжок часу. Купертіновци також удосконалили пошук і розпізнавання об'єктів, додавши кілька нових умов при їх здійсненні.

Персональний помічник Siri обзавівся новими шорткатами, дозволяючи додавати власні фрази, що запускають певні програми або функції. Для початку можна буде скористатися шаблонними фразами.

Нова операційна система, за заявою Apple, приносить кілька функцій, які будуть менше турбувати користувача. Так у нічний час в режимі «Не турбувати» замість повідомлень буде демонструватися час та погода, а вранці пристроєм, замість демонстрації повідомлень, спершу привітає власника.

У iOS 12 додатка можна групувати не тільки за типом, але і за змістом, а помічник Siri самостійно вибере невикористовуване ЗА і запропонує відключити його попередження.

Apple оголосила, що відтепер деякі системні програми будуть інтегровані між собою. В «Акції» додали блок з Apple News, а в «Диктофон» з'явилася синхронізація через iCloud.

Корисною виявиться функція, а проведене в додатку час. Користувач може обмежити кількість часу в тому чи іншому за добу, після закінчення якого з'явиться спеціальне повідомлення, що нагадує про закінчення строку.

Apple додала нові Animoji і представила функцію Memoji — це emoji, які створюються на основі обличчя користувача. Така ж функція є в Samsung Galaxy S9. У iOS 12 встановлено конструктор Memoji, який дозволяє змінювати тон шкіри, форму і колір волосся.

У FaceTime з'явилися групові дзвінки. У бесіду можна додати до 32 осіб. Основні співрозмовники будуть винесені у великі вікна, а всі інші будуть показуватися в нижній стрічці. Також в FaceTime можна використовувати Animoji і Memoji.

У CarPlay з'явиться можливість запускати сторонні навігаційні додатки. Першими підтримувати CarPlay будуть Google Maps і Waze.

Головне на ПК-манія

Представлений 10-дюймовий планшет Xiaomi Mi Pad 4 Plus

У випущеного кілька місяців тому 8-дюймового планшета Xiaomi Mi Pad 4 з'явився старший брат — Mi ...

Hard новини 2018-08-15 17:43:50

«Керовані послуги зв'язку» в Росії набирають популярність

Компанія «Ростелеком» повідомляє про те, що так звані «Керовані послуги зв'язку» швидко набирають ...

Новини інтернету 2018-08-15 17:00:49

Кількість кіберзлочинів в Росії зростає

Генеральна прокуратура Російської Федерації повідомляє про те, що в нашій країні значно ...

Software новини 2018-08-15 16:53:38

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

PortScan 1.57

PortScan - безкоштовна утиліта, за допомогою якої можна знайти всі активні пристрої в мережі. При запуску сканування портів

Мережа та інтернет

Click&Clean 8.8.3 для Google Chrome

Click&Clean - додаток для Google Chrome для захисту персональних даних. Дозволяє очистити історію відвіданих сторінок і

  • Prev
  • software
Scroll to top