Софт-line:
Driver Genius Pro 17.0.0.140 -- "Driver Genius - потужний менеджер драйверів, за допомогою якого можна ..." -- 22 червня 2018
Bootable USB Test 1.4.0000 -- "Bootable USB Test - зручний спосіб тестування завантажувального ..." -- 21 червня 2018
Avast Secure Browser 66.2.567.181 -- "Avast Secure Browser - браузер від компанії Avast, який пропонує ..." -- 21 червня 2018
SIP Killer 1.1 -- "SIP Killer - додатки для флуду телефонними дзвінками. Варіантів ..." -- 20 червня 2018
TSR Watermark Image 3.5.8.6 -- "TSR Watermark Image - безкоштовна програма, завдяки якій користувач ..." -- 20 червня 2018
LastPass 4.1.55 -- "LastPass - зручний інструмент, що дозволяє зберігати паролі і логіни, ..." -- 20 червня 2018
uGet Youtube Downloader 2.1.1 -- "uGet Youtube Downloader - невелика безкоштовна програма для ..." -- 20 червня 2018
FSS Google Books Downloader 1.9.0.6 -- "FSS Google Books Downloader - безкоштовна і проста у використанні ..." -- 19 червня 2018
Agisoft PhotoScan 1.4.1 -- "Agisoft PhotoScan - потужний графічний інструмент для створення ..." -- 19 червня 2018
TrueConf Server 4.3.7 -- "TrueConf Server - універсальний програмний сервер ..." -- 19 червня 2018


Конференція розробників WWDC в цьому році принесла виключно новинки програмного забезпечення, серед яких в обов'язковому порядку були показані нові версії настільної і мобільної операційних систем Apple.

Найважливішим анонсом Apple стала нова операційна система iOS 12, яка, за словами представників компанії, приносить істотний приріст продуктивності. Найближчі кілька місяців iOS 12 буде доступна на стадії бета-тестування. Відчувати новинку зможуть власники смартфонів iPhone, починаючи з 5s, і власники планшетів, починаючи з iPad Air.

Завдяки оптимізації і поліпшення продуктивності, програмне забезпечення на пристроях під управлінням iOS 12 буде запускатися на 40% швидше, на 70% швидше буде відкриватися камера і на 50% швидше з'являтися клавіатура.

Зміни торкнулися програми «Фото», в якому з'явилася нова вкладка «Для вас». Натиснувши на неї, ви отримаєте доступ до найкращих фото, знятим в той або інший момент або проміжок часу. Купертіновци також удосконалили пошук і розпізнавання об'єктів, додавши кілька нових умов при їх здійсненні.

Персональний помічник Siri обзавівся новими шорткатами, дозволяючи додавати власні фрази, що запускають певні програми або функції. Для початку можна буде скористатися шаблонними фразами.

Нова операційна система, за заявою Apple, приносить кілька функцій, які будуть менше турбувати користувача. Так у нічний час в режимі «Не турбувати» замість повідомлень буде демонструватися час та погода, а вранці пристроєм, замість демонстрації повідомлень, спершу привітає власника.

У iOS 12 додатка можна групувати не тільки за типом, але і за змістом, а помічник Siri самостійно вибере невикористовуване ЗА і запропонує відключити його попередження.

Apple оголосила, що відтепер деякі системні програми будуть інтегровані між собою. В «Акції» додали блок з Apple News, а в «Диктофон» з'явилася синхронізація через iCloud.

Корисною виявиться функція, а проведене в додатку час. Користувач може обмежити кількість часу в тому чи іншому за добу, після закінчення якого з'явиться спеціальне повідомлення, що нагадує про закінчення строку.

Apple додала нові Animoji і представила функцію Memoji — це emoji, які створюються на основі обличчя користувача. Така ж функція є в Samsung Galaxy S9. У iOS 12 встановлено конструктор Memoji, який дозволяє змінювати тон шкіри, форму і колір волосся.

У FaceTime з'явилися групові дзвінки. У бесіду можна додати до 32 осіб. Основні співрозмовники будуть винесені у великі вікна, а всі інші будуть показуватися в нижній стрічці. Також в FaceTime можна використовувати Animoji і Memoji.

У CarPlay з'явиться можливість запускати сторонні навігаційні додатки. Першими підтримувати CarPlay будуть Google Maps і Waze.

Головне на ПК-манія

Створено концепт Windows 7 2018 Edition

Операційна система Windows 10 поступово переманює на свою сторону користувачів Windows 7. Однак у ...

Hard новини 2018-06-23 06:57:28

9 з 12 топ-виробників смартфонів родом з Китаю

Те, що китайські компанії практично окупували мобільний ринок, помітно неозброєним оком, а ...

IT новини 2018-06-23 06:56:07

Стала відома вартість планшета Xiaomi Mi Pad 4

25 червня компанія Xiaomi офіційно представить планшет Mi Pad 4-го покоління разом зі смартфоном ...

Hard новини 2018-06-23 04:45:34

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

TvPro 7.10.8

TvPro - невелика безкоштовна програма, яка представляє собою зручну оболонку для перегляду програми телепередач більше 200

Мережа та інтернет

Web Photo Album 1.2

Програма Web Photo Album пропонує простий спосіб створення фотогалерий в Інтернеті. Зручний інтерфейс і вбудовані майстри

  • Prev
  • software
Scroll to top