Софт-line:
CSVFileView 2.40 -- "CSVFileView - проста у використанні утиліта, яка призначена для ..." -- 10 грудня 2018
Radmin VPN 1.0.3524.2 -- "Radmin VPN - безкоштовна і проста у використанні програма для ..." -- 10 грудня 2018
ArsClip 5.27 -- "ArsClip - невелика корисна утиліта для розширення можливостей ..." -- 10 грудня 2018
SoftEther VPN 4.25 Build 9656 RTM -- "SoftEther VPN - надійний і простий у використанні інструмент для ..." -- 10 грудня 2018
Sysmon 8.0 -- "Sysmon - системна утиліта для моніторингу всіх процесів в операційній ..." -- 09 грудня 2018
Ivideon Server 3.6.0 -- "Ivideon Server - безкоштовний програмний продукт, який дозволяє легко ..." -- 09 грудня 2018
Іспит ГИБДД РФ 2019.1.1 -- "Іспит ГИБДД РФ - зручна програма за Правилами дорожнього руху ..." -- 07 грудня 2018
Epic Pen 3.7.8 -- "Epic Pen - зручна програма для Windows, що дозволяє малювати на ..." -- 07 грудня 2018
Cacheman 10.50 -- "Cacheman - утиліта, призначена для оптимізації операційних систем ..." -- 07 грудня 2018
RamMap 1.51 -- "RamMap - невелика системна утиліта для оцінки використання ..." -- 06 грудня 2018


Конференція розробників WWDC в цьому році принесла виключно новинки програмного забезпечення, серед яких в обов'язковому порядку були показані нові версії настільної і мобільної операційних систем Apple.

Найважливішим анонсом Apple стала нова операційна система iOS 12, яка, за словами представників компанії, приносить істотний приріст продуктивності. Найближчі кілька місяців iOS 12 буде доступна на стадії бета-тестування. Відчувати новинку зможуть власники смартфонів iPhone, починаючи з 5s, і власники планшетів, починаючи з iPad Air.

Завдяки оптимізації і поліпшення продуктивності, програмне забезпечення на пристроях під управлінням iOS 12 буде запускатися на 40% швидше, на 70% швидше буде відкриватися камера і на 50% швидше з'являтися клавіатура.

Зміни торкнулися програми «Фото», в якому з'явилася нова вкладка «Для вас». Натиснувши на неї, ви отримаєте доступ до найкращих фото, знятим в той або інший момент або проміжок часу. Купертіновци також удосконалили пошук і розпізнавання об'єктів, додавши кілька нових умов при їх здійсненні.

Персональний помічник Siri обзавівся новими шорткатами, дозволяючи додавати власні фрази, що запускають певні програми або функції. Для початку можна буде скористатися шаблонними фразами.

Нова операційна система, за заявою Apple, приносить кілька функцій, які будуть менше турбувати користувача. Так у нічний час в режимі «Не турбувати» замість повідомлень буде демонструватися час та погода, а вранці пристроєм, замість демонстрації повідомлень, спершу привітає власника.

У iOS 12 додатка можна групувати не тільки за типом, але і за змістом, а помічник Siri самостійно вибере невикористовуване ЗА і запропонує відключити його попередження.

Apple оголосила, що відтепер деякі системні програми будуть інтегровані між собою. В «Акції» додали блок з Apple News, а в «Диктофон» з'явилася синхронізація через iCloud.

Корисною виявиться функція, а проведене в додатку час. Користувач може обмежити кількість часу в тому чи іншому за добу, після закінчення якого з'явиться спеціальне повідомлення, що нагадує про закінчення строку.

Apple додала нові Animoji і представила функцію Memoji — це emoji, які створюються на основі обличчя користувача. Така ж функція є в Samsung Galaxy S9. У iOS 12 встановлено конструктор Memoji, який дозволяє змінювати тон шкіри, форму і колір волосся.

У FaceTime з'явилися групові дзвінки. У бесіду можна додати до 32 осіб. Основні співрозмовники будуть винесені у великі вікна, а всі інші будуть показуватися в нижній стрічці. Також в FaceTime можна використовувати Animoji і Memoji.

У CarPlay з'явиться можливість запускати сторонні навігаційні додатки. Першими підтримувати CarPlay будуть Google Maps і Waze.

Головне на ПК-манія

LinkSure Network хоче забезпечити безкоштовними інтернетом всю планету до 2026 року

Представники компанії LinkSure Network оголосили про те, що до 2026 року корпорація запустить на ...

Новини інтернету 2018-12-10 05:59:55

У США створюють комп'ютерну гру на основі драми Лесі Українки «Лісова пісня»

Американська компанія Colabee Studios з Сіетла завершує створення гри «Forest song». В її основі ...

IT новини 2018-12-10 05:59:16

Xiaomi Mi A1 почав отримувати Android Pie

Xiaomi знайшлося, чим порадувати власників смартфонів Xiaomi Mi A1, надавши їм оновлення Android ...

Software новини 2018-12-10 05:48:16

Відео дня

Живі додатки

Системні програми

Church 1.1

Church - шпалери на робочий стіл з видом баптистської церкви з каплицею, побудована з червоної цегли

Файли та диски

EF Find 9.40

EF Find - потужна і водночас проста у використанні пошукова програма для операційних систем сімейства Windows. Утиліта дозволяє

  • Prev
  • software
Scroll to top