Софт-line:
Total Movie Converter 4.1.0.32 -- "Total Movie Converter - інструмент для конвертації відео файлів з ..." -- 14 червня 2019
Zer0 0.19.0.22 -- "Zer0 - зовсім невелика утиліта, яка допоможе видалити з жорсткого ..." -- 13 червня 2019
10-Strike LANState 9.1 -- "10-Strike LANState - програма для адміністраторів і простих ..." -- 12 червня 2019
XMedia Recode 3.4.6.5 -- "XMedia Recode - гідний уваги відеоконвертер з фунциями редактора ..." -- 12 червня 2019
PDF24 Creator 8.9.0 -- "PDF24 Creator - безкоштовна програма, яка дозволяє легко створювати ..." -- 12 червня 2019
Облік комп'ютерів 2.666 -- "Облік комп'ютерів - Програма призначена для обліку комп'ютерів, ..." -- 12 червня 2019
ShellExView 2.01 -- "ShellExView - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає список ..." -- 12 червня 2019
World of Warships 0.8.4 -- "World of Warships - багатокористувальницька онлайн-гра в реальному ..." -- 11 червня 2019
ФотоШОУ PRO 14.2 -- "ФотоШОУ PRO - потужна програма для створення яскравих високоякісних ..." -- 11 червня 2019
World of Tanks 1.5.1.0 -- "World of Tanks - популярний багатокористувацький ММО-екшен, завдяки ..." -- 11 червня 2019

На конференції розробників WWDC 2019 компанія Apple, крім iOS 13, watchOS 6 і tvOS 13, також показала нову операційну систему macOS Catalina, яка отримала безліч нових функцій і додатків, у тому числі Sidecar і Screen Time.

iTunes розділили на Apple Music, Apple Podcasts і додаток Apple TV

Компанія Apple в останній операційці масОЅ Catalina замінила додаток iTunes трьома новими додатками — Music, Podcasts і TV.

Передбачається, що новий додаток Apple Music для Mac дозволить користувачам швидше знаходити свої улюблені пісні, фільми, подкасти і т. д.

Додаток Apple TV також отримало оновлення і тепер підтримує 4K HDR і Dolby Atmos. У ньому доступні канали, персональні рекомендації та більше 100 000 фільмів і телесеріалів. В розділі «Дивитися зараз» тепер є список «Далі», де відображається те, що глядачі вже почали дивитися, і з нього можна легко продовжити перегляд на будь-якому доступному екрані.

Хоча Apple замінила iTunes іншими додатками, користувачі можуть синхронізувати мультимедіа, підключивши свій iPhone/iPad/iPod на Mac, і коли вони це зроблять, пристрій одразу ж відобразиться на бічній панелі Finder, що дозволить виконувати резервне копіювання, оновлення або відновлення гаджета.

Функція Sidecar

У macOS Catalina компанія Apple представила нову функцію для користувачів iPad і Mac під назвою «Sidecar», за допомогою якої iPad можна використовувати в якості зовнішнього дисплея для Mac.

Ця функція працює по бездротовому з'єднанню. Користувачі можуть працювати відразу на двох дисплеях. За словами Apple, це корисно для редагування відео в Final Cut Pro X, малювання в Adobe Illustrator або для роботи в iWork.

 

Покращена безпека

Компанія Apple поліпшила безпека в macOS Catalina. Тепер все Mac з чіпом безпеки T2 Security підтримують блокування активації. Поряд з цим всі додатки перевіряються на наявність відомих проблем з допомогою функції Gatekeeper , в той час як нові засоби захисту даних зажадають, щоб усі додатки отримали дозвіл перед доступом до наявних документів.

Apple також представила нову функцію «Затвердити з Apple Watch», яка дозволяє користувачам підтверджувати багато запити безпеки, просто натиснувши бічну кнопку на своїх годинниках.

 

Екранне час

У macOS Catalina додана нова функція «Екранний час» (Screen Time), яка аналогічна «Цифрового добробуту» на Android. Вона дає користувачам уявлення про те, як вони проводять час у додатках та на веб-сайтах.

З допомогою цієї функції користувач може планувати свій час, протягом якого вони не хочуть користуватися комп'ютером, а також вказувати скільки часу вони готові провести на веб-сайтах або конкретних додатках. Всі налаштування Екранного часу можна синхронізувати з iCloud для доступу з iPhone, iPad і Mac.

Voice Control

У macOS Catalina представлені нові допоміжні технології, завдяки яким будь-яка людина може використовувати свій Mac по максимуму. Одна з них «Voice Control (Керування голосом), яка дозволяє повністю управляти Mac за допомогою голосового управління.

Це буде особливо корисно для людей з обмеженими можливостями. За розпізнавання мови відповідає вбудована технологія Siri.

 

Find My

Функція Find My Mac тепер буде називатися Find My і допоможе легше знаходити загублені або вкрадені пристрою. Тепер це можна зробити навіть в тому випадку, якщо Mac не підключений до Інтернету. Це можливо завдяки тому, що MacBook буде відправляти зашифрований сигнал через Bluetooth на інші пристрої Apple, що знаходяться поруч.

Таким чином Mac виступає в ролі Bluetooth-маяка, а навколишні пристрої стають тимчасово передавачами, які відправляють в мережу дані про розташування комп'ютера. У компанії запевнили, що жодна конфіденційна інформація при цьому не передається.

 

Програми «Фотографії», «Нотатки», «Нагадування» і «Safari»

macOS Catalina також отримала оновлені додатки «Фотографії», «Нотатки», «Нагадування» і «Safari».

У «Фотографії» з'явиться новий інтелектуальний механізм перегляду зображень, який буде відображати кращі фотографії, зроблені користувачем. Програма також буде в залежності від дати виділяти важливі для користувача моменти, наприклад, в день народження близьких показувати фотографії з ними.

В Safari з'явиться оновлена початкова сторінка, на якій з допомогою функції «Пропозиції Siri» будуть відображатися часто відвідувані сайти, закладки, вкладки iCloud, добірка зі списку для читання і посилання, отримані через «Повідомлення». Також у компанії обіцяють підвищення швидкості робіт.

У програмі «Пошта» була додана можливість блокувати отримання листів від певних відправників, вимкнути сповіщення для пожвавлених розмов та скасувати підписку на рекламні розсилки.

У «Нотатках» з'явився новий режим перегляду у вигляді галереї, більш потужні засоби пошуку та додаткові можливості для спільної роботи.

Що стосується «Нагадувань», то тут було змінено дизайн інтерфейсу, у якому зручніше створювати, організовувати та відстежувати нагадування.

Доступність

macOS Catalina буде доступна цієї осені, приблизно у вересні, для комп'ютерів Mac, представлених в середині 2012 року або пізніше. Крім цього, цієї осені на Mac повинні стати доступні такі додатки, як Jira Cloud, Twitter і Instagram 9.

Головне на ПК-манія

Ринку високопродуктивних обчислень пророкують ...

Аналітична компанія Hyperion Research підвищила прогноз по світовому ринку високопродуктивних ...

Hard новини 2019-06-20 11:35:35

Стартували перші продажі фітнес-браслета Xiaomi ...

Новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4, анонсований пару днів назад, вступив у першу свою продаж в ...

IT новини 2019-06-17 02:26:20

Lenovo випустила ноутбуки ThinkPad L490 і ...

Китайська компанія Lenovo випустила два бізнес-ноутбука ThinkPad L490 і ThinkPad L590, які стали ...

Hard новини 2019-06-17 02:21:49

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

LanAgent 5.7.1

LanAgent – програма для прихованого спостереження за комп'ютерами в локальній мережі. Призначена для контролю дій користувачів.

Системні програми

Баштові годинники 5.07

Баштові годинники - це анімована заставка, присвячена темі міст. У провінційному європейському містечку в кінці XIX століття

  • Prev
  • software
Scroll to top