Софт-line:
HandyCache RC4 1.0.0.885 -- "HandyCache - проксі-сервер для роздачі інтернету в локальній мережі ..." -- 30 травня 2020
Помічник дурня 3.7.7.3 -- "Помічник дурня - граючи в "дурня", ви зазначаєте карти, свої, чужі, ..." -- 29 травня 2020
Гамблер 3.46 RC (3.46.1.9) -- "Gambler - клієнт для ігрового сервера www.gambler.ru.Дозволяє грати і ..." -- 26 травня 2020
Microsoft Visual C++ Redistributable 2015-2019 ... -- "Microsoft Visual C++ Redistributable - пакет, що встановлює ..." -- 21 травня 2020
NeoAxis Engine 2020.2.1 -- "NeoAxis 3D Engine - потужна універсальна середовище для розробки ..." -- 21 травня 2020
Resonic Player 0.9.3.1806 -- "Resonic Player - досить шустрий аудіо програвач, який може ..." -- 21 травня 2020
ChrisPC Anonymous Proxy 8.15 Free -- "ChrisPC Anonymous Proxy - безкоштовний анонімайзер, який забезпечує ..." -- 20 травня 2020
Music Maker 28.0.2.43 -- "Music Maker - потужна програма для створення музики, який дозволяє ..." -- 14 травня 2020
Majento PositionMeter 2.9.4 (build 842) -- "Majento PositionMeter - невелика програма для сканування позицій ..." -- 14 травня 2020
VRCP SPRuler 2.6.0.2017.0 -- "SPRuler - екранна лінійка, за допомогою якої можна швидко і легко ..." -- 14 травня 2020

На конференції розробників WWDC 2019 компанія Apple, крім iOS 13, watchOS 6 і tvOS 13, також показала нову операційну систему macOS Catalina, яка отримала безліч нових функцій і додатків, у тому числі Sidecar і Screen Time.

iTunes розділили на Apple Music, Apple Podcasts і додаток Apple TV

Компанія Apple в останній операційці масОЅ Catalina замінила додаток iTunes трьома новими додатками — Music, Podcasts і TV.

Передбачається, що новий додаток Apple Music для Mac дозволить користувачам швидше знаходити свої улюблені пісні, фільми, подкасти і т. д.

Додаток Apple TV також отримало оновлення і тепер підтримує 4K HDR і Dolby Atmos. У ньому доступні канали, персональні рекомендації та більше 100 000 фільмів і телесеріалів. В розділі «Дивитися зараз» тепер є список «Далі», де відображається те, що глядачі вже почали дивитися, і з нього можна легко продовжити перегляд на будь-якому доступному екрані.

Хоча Apple замінила iTunes іншими додатками, користувачі можуть синхронізувати мультимедіа, підключивши свій iPhone/iPad/iPod на Mac, і коли вони це зроблять, пристрій одразу ж відобразиться на бічній панелі Finder, що дозволить виконувати резервне копіювання, оновлення або відновлення гаджета.

Функція Sidecar

У macOS Catalina компанія Apple представила нову функцію для користувачів iPad і Mac під назвою «Sidecar», за допомогою якої iPad можна використовувати в якості зовнішнього дисплея для Mac.

Ця функція працює по бездротовому з'єднанню. Користувачі можуть працювати відразу на двох дисплеях. За словами Apple, це корисно для редагування відео в Final Cut Pro X, малювання в Adobe Illustrator або для роботи в iWork.

 

Покращена безпека

Компанія Apple поліпшила безпека в macOS Catalina. Тепер все Mac з чіпом безпеки T2 Security підтримують блокування активації. Поряд з цим всі додатки перевіряються на наявність відомих проблем з допомогою функції Gatekeeper , в той час як нові засоби захисту даних зажадають, щоб усі додатки отримали дозвіл перед доступом до наявних документів.

Apple також представила нову функцію «Затвердити з Apple Watch», яка дозволяє користувачам підтверджувати багато запити безпеки, просто натиснувши бічну кнопку на своїх годинниках.

 

Екранне час

У macOS Catalina додана нова функція «Екранний час» (Screen Time), яка аналогічна «Цифрового добробуту» на Android. Вона дає користувачам уявлення про те, як вони проводять час у додатках та на веб-сайтах.

З допомогою цієї функції користувач може планувати свій час, протягом якого вони не хочуть користуватися комп'ютером, а також вказувати скільки часу вони готові провести на веб-сайтах або конкретних додатках. Всі налаштування Екранного часу можна синхронізувати з iCloud для доступу з iPhone, iPad і Mac.

Voice Control

У macOS Catalina представлені нові допоміжні технології, завдяки яким будь-яка людина може використовувати свій Mac по максимуму. Одна з них «Voice Control (Керування голосом), яка дозволяє повністю управляти Mac за допомогою голосового управління.

Це буде особливо корисно для людей з обмеженими можливостями. За розпізнавання мови відповідає вбудована технологія Siri.

 

Find My

Функція Find My Mac тепер буде називатися Find My і допоможе легше знаходити загублені або вкрадені пристрою. Тепер це можна зробити навіть в тому випадку, якщо Mac не підключений до Інтернету. Це можливо завдяки тому, що MacBook буде відправляти зашифрований сигнал через Bluetooth на інші пристрої Apple, що знаходяться поруч.

Таким чином Mac виступає в ролі Bluetooth-маяка, а навколишні пристрої стають тимчасово передавачами, які відправляють в мережу дані про розташування комп'ютера. У компанії запевнили, що жодна конфіденційна інформація при цьому не передається.

 

Програми «Фотографії», «Нотатки», «Нагадування» і «Safari»

macOS Catalina також отримала оновлені додатки «Фотографії», «Нотатки», «Нагадування» і «Safari».

У «Фотографії» з'явиться новий інтелектуальний механізм перегляду зображень, який буде відображати кращі фотографії, зроблені користувачем. Програма також буде в залежності від дати виділяти важливі для користувача моменти, наприклад, в день народження близьких показувати фотографії з ними.

В Safari з'явиться оновлена початкова сторінка, на якій з допомогою функції «Пропозиції Siri» будуть відображатися часто відвідувані сайти, закладки, вкладки iCloud, добірка зі списку для читання і посилання, отримані через «Повідомлення». Також у компанії обіцяють підвищення швидкості робіт.

У програмі «Пошта» була додана можливість блокувати отримання листів від певних відправників, вимкнути сповіщення для пожвавлених розмов та скасувати підписку на рекламні розсилки.

У «Нотатках» з'явився новий режим перегляду у вигляді галереї, більш потужні засоби пошуку та додаткові можливості для спільної роботи.

Що стосується «Нагадувань», то тут було змінено дизайн інтерфейсу, у якому зручніше створювати, організовувати та відстежувати нагадування.

Доступність

macOS Catalina буде доступна цієї осені, приблизно у вересні, для комп'ютерів Mac, представлених в середині 2012 року або пізніше. Крім цього, цієї осені на Mac повинні стати доступні такі додатки, як Jira Cloud, Twitter і Instagram 9.

Головне на ПК-манія

Роль R&D в інноваційному процесі програмного ...

Підхід, використаний компанією-розробником програмного забезпечення в процесі розробки програмного ...

Software новини 2020-05-02 19:00:22

Должность php разработчик

Наверное, большинство современных людей, особенно мальчишки, мечтают в будущем стать и овладеть IT ...

Software новини 2020-03-19 17:17:01

Класичні настільні ігри: цікаві та веселі

Настільні ігри, або настолки – цікавий та веселий спосіб провести час з рідними, або друзями. ...

Hard новини 2020-02-21 07:57:16

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

Aiseesoft DVD to FLV Converter 6.2.56

Aiseesoft DVD to FLV Converter - потужна програма, що дозволяє швидко і якісно конвертувати DVD фільми у формати FLV і SWF,

Системні програми

BioMolecula 3D ScreenSaver 1.1

BioMolecula 3D ScreenSaver - науково-популярна заставка - реальна тривимірна модель однією з біологічних молекул, яка може

  • Prev
  • software
Scroll to top