Софт-line:
RapidTyping 5.2 -- "RapidTyping - абсолютно безкоштовний клавіатурний тренажер, який ..." -- 16 січня 2018
DeviceIOView 1.05 -- "DeviceIOView - безкоштовна утиліта, яка дозволяє переглядати ..." -- 16 січня 2018
FlightGear 2017.3.1 -- "FlightGear - потужний симулятор польотів для різних літальних ..." -- 16 січня 2018
DeleteOldFiles (GUI версія) 4.0.3 -- "DeleteOldFiles (GUI версія) - версія програми DeleteOldFiles c ..." -- 15 січня 2018
Duplicate Cleaner Free 4.0.5 -- "Duplicate Cleaner - безкоштовна програма для пошуку і видалення ..." -- 15 січня 2018
PE Dropper Monitor 1.4.0.0 Free / 1.6.0.0 -- "PE Dropper Monitor - програма для ведення журналів подій (логів) для ..." -- 15 січня 2018
Pet Eye Fix Guide 2.2.7 -- "Pet Eye Fix Guide - програма для усунення ефекту засвічених очей з ..." -- 15 січня 2018
Back4Sure 3.7.4.1 -- "Back4Sure - безкоштовна програма для створення резервних копій всіх ..." -- 15 січня 2018
Testdel 2.4.7 -- "Testdel - це програма для проведення тестування учнів відповідно до ..." -- 14 січня 2018
TDSSKiller 3.1.0.15 -- "Kaspersky TDSSKiller - невелика безкоштовна програма від компанії ..." -- 13 січня 2018
Бразилія нещодавно брала NETmundial, першу глобальну конференцію з питань управління Інтернетом, на якій були присутні 800 представників урядів, корпорацій, організацій громадянського суспільства та технологів. Ґрунтуючись на понятті «багатьох зацікавлених сторін» за підсумками зустрічі був опублікований 12-сторінковий документ «результатів».
Джозеф С. Най, колишній заступник міністра оборони і голови Національної розвідувальної ради США, є професором в Публічній адміністративної Школі ім. Кеннеді в Гарвардському Університеті. Бере активну участь в Проекті по реформі національної безпеки.

Тим не менше, до кінця конференції не сформувалося якогось згоди по глобальному киберуправлению. Багато уряди продовжували звертатися до традиційних процедур голосування в Організації Об'єднаних Націй для прийняття глобальних рішень і захищали своє право на контроль над внутрішньою кибердеятельностью.

У певному сенсі, це не дивно. Зрештою, незважаючи на те, що Інтернет є складним, динамічним і всеохоплюючим глобальним ресурсом, він не так вже давно існує. Хоча Всесвітня павутина була придумана в 1989 році, тільки в останні 15 років відбувся бум зростання числа веб-сайтів, а інтернет-технології стали трансформувати глобальні ланцюжка поставок. З 1992 року число користувачів Інтернету стрімко збільшилася з одного мільйона до майже трьох мільярдів. Ось так от запросто Інтернет став субстратом економічної, соціальної і політичною життя.

На зорі свого існування Інтернет часто характеризувався як кінцевого егалітарного каналу для вільного переміщення інформації – передвісником кінця державного контролю. Тим не менш, реальність така, що уряду і географічні юрисдикції завжди відігравали центральну роль у регулюванні Інтернету – або, принаймні, намагалися. Однак у звичайно рахунку Інтернет являє собою серйозну проблему управління, прикладом якої служать поточні зусилля щодо розуміння наслідків повсюдної мобільності, а також збору і зберігання «великих даних».

Проблема управління пов'язана з тим, що кіберпростір є комбінацією віртуальних властивостей, які ігнорують географічні кордони і фізичні інфраструктури, які підпадають під суверенні юрисдикції. Контроль над фізичним рівнем може надавати як територіальні, так і екстериторіальні впливу на віртуальний рівень. У той же час можлива генерація недорогих атак з кіберпростору на фізичний рівень, де ресурси є рідкісними і дорогими.

Інтернет починався як село, в якому всі користувачі знали одне одного, і тому не існувало потреби в рівні коду аутентифікації, а розвиток норм було простою задачею. Потім він почав стрімко рости, і все змінилося. І хоча кіберпростір пропонує переваги доступу до інформації і простоту комунікацій зростаючого числа людей, воно стало живильним середовищем для злочинності, хакерських атак і погроз урядам.

Зусилля щодо обмеження ризиків, які були викликані цією нестабільною обстановкою, були зосереджені на створенні приватних мереж і «обгороджених садків» (закритих платформ) – кібер-еквіваленти обгородження общинних земель (в Англії) сімнадцятого століття, яке використовували для дозволу «трагедії громад» того століття. Однак такі дії підвищують ризик фрагментації, який, якщо дозволити зайти надто далеко, може покласти край економічним вигодам Інтернету.

Враховуючи, що безпека є традиційною функцією держави, деякі спостерігачі вважають, що зростаюча незахищеність призведе до підвищення ролі урядів у кіберпросторі. Дійсно, ціна кібервійн може преувеличиваться, але кибершпионаж дійсно лютує, а більше 30 урядів, згідно з припущеннями, розробили наступальні можливості і доктрини щодо використання кіберзброї. З моменту використання вірусу Stuxnet для зриву ядерної програми Ірану в 2009-2010 роках уряди стали вкрай серйозно сприймати загрозу, витікаючу від кіберзброї.

Уряду також хочуть захистити свої суспільства від того, що приходить до них через Інтернет. Наприклад, китайський уряд не тільки розробило «Великий брэндмауэр» програмних фільтрів; воно також вимагає від компаній прийняття на себе відповідальності за цензуру їх публічного контенту. І, в разі нападу на Китай, у нього є можливості обмежити число своїх підключень до Інтернету.

Однак китайський уряд – як і інші уряди, практикуючі інтернет-цензуру – як і раніше, хоче отримати економічні вигоди від підключення. Це напруженість веде до недосконалим компромісів.

Аналогічна напруженість існує і в спробах створення міжнародних норм інтернет-управління. У той час як авторитарні країни, такі як Китай і Росія, прагнуть до «інформаційної безпеки», в тому числі у вигляді відкритої цензури, яка була б під забороною в таких країнах, як США, західні країни переслідують «кібербезпека».

Це розходження було гостро помітно в 2012 році на конференції, скликаній у ДубаеМеждународным союзом електрозв'язку (МСЕ) ООН. Незважаючи на те, що метою зустрічі було нібито оновлення правил телефонії, основним питанням була роль МСЕ в управлінні Інтернетом.

Авторитарні режими і багато країн, що розвиваються вважають, що їх підхід до суверенітету, безпеки і розвитку буде отримувати вигоду від багатосторонніх процесів, які застосовує МСЕ. Але демократичні уряди побоюються, що ці процеси є занадто громіздкими і що вони можуть підірвати гнучкість підходу «багатьох зацікавлених сторін», в якому підкреслюється залучення приватного та некомерційного секторів, а також урядів. Результатом голосування в Дубаї було 89 проти 55 голосів не на користь «демократичних» урядів.

Такий результат голосування породила побоювання з приводу кризи в галузі управління Інтернетом – побоювання, що недавня конференція в Бразилії розвіяла, але лише трохи. Заплановано ще безліч конференцій з питань киберуправления – і ще багато чого належить зробити.

Головне на ПК-манія

Купуєте б/у iPhone? Перевірте, чи не крадений він

Якщо ви мрієте про iPhone, але на новинку не вистачає коштів, є сенс придивитися до старих ...

Software новини 2014-10-04 00:42:23

Україна може закрити російські сайти, які допомагають терористам на Сході

Україна може закрити російські сайти, пособляющие терористам на Сході Українська влада розглядає ...

Новини інтернету 2014-04-29 19:24:47

У Мережі з'явилася карта підводних комунікацій інтернету

У Мережі з'явилася карта підводних комунікацій інтернету ...

Новини інтернету 2014-03-05 13:33:13

Google і Über працюють над створенням безпілотних таксі

Агентство Bloomberg повідомило, що компанія Google розробляє сервіс за викликом таксі через ...

Software новини 2015-02-04 15:42:07

У Росії запустять власну мережу інтернет "Чебурашка"

У Росії запустять власну мережу інтернет "Чебурашка" Росія може створити власну комунікаційну ...

Новини інтернету 2014-04-29 12:00:02

Інтимні фото голлівудських зірок потрапили в мережу

31 серпня соціальні мережі буквально підірвала новина про витік особистих фотографій ...

Software новини 2014-09-02 08:26:01

Відео дня

Живі додатки

Системні програми

Dynamic Notes 3.69

Power Notes Lite - проста нагадувач і менеджер записок для дому та офісу, що дозволяє створювати електронні записки і

Мережа та інтернет

Toolbar Designer 2.0.0.121

Toolbar Designer — спеціальна програма, яка дозволяє створювати власні панелі інструментів веб-браузера Internet Explorer.

Файли та диски

FCleaner 1.3.1.621

FCleaner - пакет утиліт для очищення жорсткого диска і оптимізації операційної системи Windows. Дозволяє видаляти тимчасові,

Пошта

ZoomFoot Send Photo 2.0

ZoomFoot Send Photo - програма для швидкої і безпечної пересилання фотографій з мережі без яких-небудь обмежень. Дозволяє

  • Prev
  • software
Scroll to top