Софт-line:
Start Menu 8 5.2.0.1 -- "Start Menu 8 - утиліта, яка дозволяє повернути кнопку і меню "Пуск" у ..." -- 18 лютого 2020
Mezzmo 6.0.2.0 -- "Mezzmo - потужний інструмент для управління, організації і передачі ..." -- 18 лютого 2020
Zoom Player MAX 15.0.0 -- "Zoom Player вміє працювати практично зі всіма сучасними ..." -- 17 лютого 2020
Evernote Web Clipper 7.12.4 для Google Chrome -- "Evernote Web Clipper - розширення для Google Chrome для збереження ..." -- 17 лютого 2020
Pure APK Install 1.4.0583 -- "Pure APK Install - проста у використанні програма, за допомогою якої ..." -- 15 лютого 2020
Reboot Restore Rx 3.3 -- "Reboot Restore Rx - простенька утиліта для створення точки ..." -- 15 лютого 2020
PropertySystemView 1.00 -- "PropertySystemView - це інструмент, що дозволяє переглядати і ..." -- 14 лютого 2020
Gilisoft EXE Lock 5.4.0 (від 13.02.2020) -- "Gilisoft EXE Lock - програма для блокування запуску додатків на ..." -- 14 лютого 2020
NXPowerLite 8.0.11 -- "NXPowerLite - програма, що дозволяє до 95 % стискати документи ..." -- 14 лютого 2020
Steganos Safe 21.0.5 -- "Steganos Safe - програма, яка дозволяє надійно захистити ..." -- 14 лютого 2020


Повільне інтернет-з'єднання може вивести з себе будь-кого, але тільки уявіть, що «відчувають» суперкомп'ютери, для яких в даний час навіть найсучасніше мережне обладнання не може забезпечити необхідний потік даних.

Десятки тисяч процесорів і ядер виконують практично миттєву обробку будь-якої інформації, але, в підсумку, високопродуктивні системи змушені простоювати, очікуючи обміну даними з морально застарілим мережевим інтерфейсам.

Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA), здається, ця ситуація більше не влаштовує, тому воно запускає програму під назвою FastNICs націлену на створення нового стека мережних технологій, який буде в 100 разів швидше старого.

За оцінкою DARPA, сучасні багатопроцесорні сервери, сервери з GPU і аналогічні обчислювальні вузли спільними зусиллями можуть працювати з потоком даних приблизно 1014 біт в секунду (100 Тбіт/с). Приблизно таку ж агреговану пропускну здатність можуть забезпечити сучасні високощільні комутатори верхнього рівня. Але при цьому сполучний їх мережевий стек, як правило, в 100-1000 разів повільніше.

«Істинним вузьким місцем для пропускної здатності процесора є мережевий інтерфейс, використовуваний для підключення машини до зовнішньої мережі, такий як Ethernet, що серйозно обмежує можливості завантаження даних», — пояснює ін. Джонатан Сміт (Dr Jonathan Smith), менеджер програм в Інформаційному інноваційному офісі DARPA.

Для вирішення даної проблеми агенція запускає програму Fast Network Interface Cards (FastNIC). Завданням програми буде підвищити продуктивність мережевого стека в 100 разів за рахунок принципово інших підходів. Причому для отримання такого значного приросту продуктивності потрібно переробка всього стека — від рівня прикладних і системних додатків до апаратного забезпечення.

«Створення мережевого стека пов'язане з великими витратами і труднощами», — зазначає Сміт. «Починається воно з апаратного забезпечення: якщо ви не зможете зробити його правильно, то ви застрягнете. Програмне забезпечення просто не може виконувати завдання швидше, ніж дозволяє фізичний рівень, тому спочатку нам потрібно змінити саме його».

Одночасно дослідники займуться розробкою системного програмного забезпечення, необхідного для управління апаратними ресурсами FastNIC. Для досягнення 100-кратного збільшення пропускної спроможності на рівні додатків програмне забезпечення повинно підтримувати максимально ефективну паралельну передачу даних між мережним устаткуванням та іншими елементами системи.

Агентство вказує на те, що всі розроблені в рамках програми інструменти та бібліотеки будуть надані спільноти у вигляді відкритого вихідного коду, а також будуть сумісні мінімум з однією з відкритих операційних систем.

Насамперед DARPA зацікавлена в нових технологіях для прискорення завдань машинного навчання, в тому числі розпізнавання образів при роботі з безліччю датчиків, наприклад, установлених на безпілотних літальних апаратах.

До участі в програмі запрошуються всі зацікавлені організації, які мають теоретичні напрацювання щодо створення мереж працюючих на 10-терабитных швидкостях, щоб продемонструвати ефективність свого вирішення на прикладі одного з обраних агентством прикладних програм.

Тимчасові обмеження на даний момент не встановлено, але, як і зазвичай, DARPA гарантує фінансову підтримку та винагороди всім учасникам проекту. Детальніше про програму англійською мовою ви можете прочитати тут. Нагадаємо, що раніше DARPA анонсувала проект PAPPA, націлений на створення нового стека технологій для высокопараллельного з метою прискорення виконання ряду завдань у 10 000 разів.

Головне на ПК-манія

Samsung Galaxy Fold 2 вийде з новим стилусом S ...

Після недавніх новин про Galaxy Fold 2 настав час ще трохи розповісти про його дизайні. Згідно ...

IT новини 2020-02-19 18:00:29

AMD представила EPYC 7H12: найшвидший процесор ...

Сьогодні в Римі компанія AMD провела європейську презентацію процесорів EPYC Rome (символічно, чи ...

Hard новини 2020-02-19 17:48:14

Amazon анонсувала SoC Graviton2: 64-ядерні ARM на ...

Зовсім недавно ми повідомляли про нову розробку Amazon ― другому поколінні серверних SoC на ...

Software новини 2020-02-18 13:08:06

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

Mix Poster 6.0.0.1

Mix Poster - програма для публікації цікавих матеріалів, які вже отримали народну оцінку, в своїх групах і на своїй сторінці.

Для мобільного

Program SMS 2.4.0

SMS-center - програма для відправки смс з комп'ютера через Інтернет безпосередньо в смс шлюзи. Призначена для масової розсилки

  • Prev
  • software
Scroll to top