Софт-line:
UEStudio 19.10 -- "UEStudio - сучасна інтегрована середовище розробки з потужним ..." -- 16 жовтня 2019
Any Video Converter Free 6.3.4 -- "Any Video Converter Free - безкоштовна і проста у використанні ..." -- 16 жовтня 2019
Hard Disk Sentinel 5.50 -- "Hard Disk Sentinel - програма для моніторингу і контролю стану ..." -- 16 жовтня 2019
Fax Voip Windows Fax Service Provider 3.1.1 -- "Fax Voip Windows Fax Service Provider - додаток дозволяє Microsoft ..." -- 16 жовтня 2019
Media Player Morpher 6.2.1 -- "Media Player Morpher - зручний у використанні мультимедійний ..." -- 16 жовтня 2019
Ashampoo ZIP Pro 3 3.0.26 -- "Ashampoo ZIP Pro – справжній комплекс для стиснення, розпакування, ..." -- 16 жовтня 2019
Bandicut 3.1.5.511 -- "Bandicut Video Cutter - досить якісний і функціональний редактор, що ..." -- 16 жовтня 2019
FileTypesMan 1.86 -- "FileTypesMan - невелика безкоштовна утиліта, яка відображає список ..." -- 15 жовтня 2019
AV Voizgame 6.0.71 -- "AV Voizgame - утиліта, яка змінює голос в реальному часі і дозволяє ..." -- 14 жовтня 2019
PUBG Lite 1.0.0.7 beta -- "PUBG Lite - безкоштовна полегшена версія мегапопулярного в жанрі ..." -- 11 жовтня 2019


Повільне інтернет-з'єднання може вивести з себе будь-кого, але тільки уявіть, що «відчувають» суперкомп'ютери, для яких в даний час навіть найсучасніше мережне обладнання не може забезпечити необхідний потік даних.

Десятки тисяч процесорів і ядер виконують практично миттєву обробку будь-якої інформації, але, в підсумку, високопродуктивні системи змушені простоювати, очікуючи обміну даними з морально застарілим мережевим інтерфейсам.

Управління перспективних дослідницьких проектів Міністерства оборони США (DARPA), здається, ця ситуація більше не влаштовує, тому воно запускає програму під назвою FastNICs націлену на створення нового стека мережних технологій, який буде в 100 разів швидше старого.

За оцінкою DARPA, сучасні багатопроцесорні сервери, сервери з GPU і аналогічні обчислювальні вузли спільними зусиллями можуть працювати з потоком даних приблизно 1014 біт в секунду (100 Тбіт/с). Приблизно таку ж агреговану пропускну здатність можуть забезпечити сучасні високощільні комутатори верхнього рівня. Але при цьому сполучний їх мережевий стек, як правило, в 100-1000 разів повільніше.

«Істинним вузьким місцем для пропускної здатності процесора є мережевий інтерфейс, використовуваний для підключення машини до зовнішньої мережі, такий як Ethernet, що серйозно обмежує можливості завантаження даних», — пояснює ін. Джонатан Сміт (Dr Jonathan Smith), менеджер програм в Інформаційному інноваційному офісі DARPA.

Для вирішення даної проблеми агенція запускає програму Fast Network Interface Cards (FastNIC). Завданням програми буде підвищити продуктивність мережевого стека в 100 разів за рахунок принципово інших підходів. Причому для отримання такого значного приросту продуктивності потрібно переробка всього стека — від рівня прикладних і системних додатків до апаратного забезпечення.

«Створення мережевого стека пов'язане з великими витратами і труднощами», — зазначає Сміт. «Починається воно з апаратного забезпечення: якщо ви не зможете зробити його правильно, то ви застрягнете. Програмне забезпечення просто не може виконувати завдання швидше, ніж дозволяє фізичний рівень, тому спочатку нам потрібно змінити саме його».

Одночасно дослідники займуться розробкою системного програмного забезпечення, необхідного для управління апаратними ресурсами FastNIC. Для досягнення 100-кратного збільшення пропускної спроможності на рівні додатків програмне забезпечення повинно підтримувати максимально ефективну паралельну передачу даних між мережним устаткуванням та іншими елементами системи.

Агентство вказує на те, що всі розроблені в рамках програми інструменти та бібліотеки будуть надані спільноти у вигляді відкритого вихідного коду, а також будуть сумісні мінімум з однією з відкритих операційних систем.

Насамперед DARPA зацікавлена в нових технологіях для прискорення завдань машинного навчання, в тому числі розпізнавання образів при роботі з безліччю датчиків, наприклад, установлених на безпілотних літальних апаратах.

До участі в програмі запрошуються всі зацікавлені організації, які мають теоретичні напрацювання щодо створення мереж працюючих на 10-терабитных швидкостях, щоб продемонструвати ефективність свого вирішення на прикладі одного з обраних агентством прикладних програм.

Тимчасові обмеження на даний момент не встановлено, але, як і зазвичай, DARPA гарантує фінансову підтримку та винагороди всім учасникам проекту. Детальніше про програму англійською мовою ви можете прочитати тут. Нагадаємо, що раніше DARPA анонсувала проект PAPPA, націлений на створення нового стека технологій для высокопараллельного з метою прискорення виконання ряду завдань у 10 000 разів.

Головне на ПК-манія

Mellanox початку поставки мережевих карт ...

Мережами класу 10G вже нікого не здивуєш, широке поширення мають і більш високі швидкості, аж до ...

Новини інтернету 2019-10-16 19:54:55

Google запускає роботу ігрового сервісу Stadia 19 ...

В рамках заходу в Нью-Йорку компанія Google озвучила офіційну дату запуску ігрового сервісу ...

IT новини 2019-10-16 18:37:49

Продажі NVIDIA в сегменті компонентів для ЦОД ...

У середині листопада буде опублікований квартальний звіт NVIDIA, і тоді стане ясно, чи наступив ...

Hard новини 2019-10-16 17:27:23

Відео дня

Живі додатки

Мультимедіа

VideoSpin 2.0.0.669

VideoSpin - безкоштовний редактор для користувачів, які не мають ніяких спеціальних навичок і не хочуть витрачати багато часу

Мережа та інтернет

Facebook Desktop 3.2

Facebook @Desktop - невелика утиліта, за допомогою якої ви зможе керувати своїм рахунком на Facebook з робочого столу. Дозволяє

  • Prev
  • software
Scroll to top