Софт-line:
Ultra Adware Killer 7.5.0.0 -- "Ultra Adware Killer - потужний інструмент для пошуку і видалення ..." -- 16 липня 2018
Image for Windows 3.20 -- "Image for Windows - потужна програма для створення копій (знімків) ..." -- 16 липня 2018
Lim Anti Boss 1.0 -- "Lim Anti Boss - безкоштовна програма, за допомогою якої легко і ..." -- 16 липня 2018
Калькулятор розрахунку шлакобетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку шлакобетонних блоків призначений для ..." -- 16 липня 2018
Windows Mail Restore Tool 2.1.1 -- "Windows Mail Restore Tool - засіб відновлення Windows Mail, який ..." -- 16 липня 2018
iClone Pro 7.21.1609.2 -- "iClone Studio - програма для створення 3D-анімації. У ній користувачі ..." -- 16 липня 2018
Ashampoo Photo Commander 16.0.3 / 11.2.0 -- "Ashampoo Photo Commander - універсальний набір засобів для роботи з ..." -- 14 липня 2018
Калькулятор розрахунку полістиролбетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку полістиролбетонних блоків призначений для ..." -- 13 липня 2018
Калькулятор розрахунку керамзитобетонних блоків ... -- "Калькулятор розрахунку керамзитобетонних блоків призначений для ..." -- 12 липня 2018
YellowpileXXL 1.0.0.754 -- "YellowpileXXL - проста, але дуже ефективна програма для створення ..." -- 12 липня 2018


Ми постійно називаємо імена цих брендів, навіть не припускаючи, що робимо це абсолютно неправильно і вимовляються вони зовсім по-іншому.

1. Huawei
Найбільше не щастить китайської компанії Huawei, так як її назву ми паплюжимо, як душа забажає. Найбільш часто ми вимовляємо «Ху-а-вей», однак правильно говорити «Ва-вей».

2. Xiaomi
Ще один китайський виробник, якому не пощастило з назвою, це Xiaomi. В основному всі кажуть «Сяоми» і «Ксяоми», але правильне вимова звучить «Шао-мі».

3. Asus
Багато хто навіть не підозрюють, що ім'я цього бренду можна вимовити неправильно. Ми звикли говорити «Асус». Але це не правильно. Правильно говорити «Ей-зус».

4. Mac OS X
Відразу ж хочеться сказати «Мак-ес ікс», але насправді X — це не ікс, а римська десятка. Так що тепер називайте настільну операційну систему Apple «Мак-ес тен», а якщо вже зовсім чіплятися, то не «Мак», а «Мек» — «Мек про-ес тен».

5. MIUI
Останнім часом все більше на слуху назва фірмової прошивки MIUI від Xiaomi. Найчастіше можна почути «Мі-уі» або «Травень-уі», але правильно говорити «Мі-ю-ай».

6. Exynos
Досить часто можна почути, що мобільний чіп виробництва Samsung називають «Иксайнос» і «Экзайнос», але вірно буде «Ек-сі-ніс».

7. Sennheiser
Бренд під цим ім'ям випускає досить цікаві навушники. Не дивлячись на високоякісні продукти, назва у цієї компанії просто жахливе. Найчастіше зустрічається варіант «Sennheiser», є навіть сленгове «сенхи». Однак правильно вимовляти «Зен-хай-зер».

8. Bose
Ще одна компанія, яка випускає звукове обладнання. Частенько можна почути, що її називають «Босэ» або «Бос», хоча звучить її ім'я «Бо-уз».

9. Qi
Технологія бездротової зарядки часто називається користувачами «Куї» або «Кві», але ви будете здивовані, дізнавшись, що правильно її назва звучить «Ци» або «Чі». Це означає «енергія», «життєва сила».

10. Xerox
Назва компанії Xerox стало ім'ям прозивним для усіх копіювальних машин. «Ксерокс», «відксерити» — це всі знають. Але так говорити неправильно. Правильний варіант — Зи-рокс» або, якщо бути точніше, «Зи-е-рокс».

Головне на ПК-манія

Продажу комутаторів виросли на 12 %

Світовий ринок Ethernet-комутаторів став рости швидше завдяки проектам оновлення дата-центрів та ...

Hard новини 2018-07-17 03:10:05

Apple представила оновлені MacBook Pro

Купертиновская компанія, без пафосних презентацій та анонсів, випустила оновлені версії ноутбуків ...

Hard новини 2018-07-16 22:18:42

Huawei працює над швидкою зарядкою Super Charge наступного покоління

В даний час більшість виробників смартфонів придумують швидкі технології зарядки, гарантуючи, що ...

IT новини 2018-07-16 21:51:22

Відео дня

Живі додатки

Мережа та інтернет

Color Changer для Facebook 23.1 для Google Chrome

Color Changer для Facebook - розширення для Google Chrome, за допомогою якого ви зможете розфарбувати вашу сторінку в Facebook

Системні програми

Super Converter 2007 3.0

Super Converter допоможе Вам перевести одні одиниці вимірювання в інші, наприклад метри в кілометри, літри в галони і т. д.

  • Prev
  • software
Scroll to top