Софт-line:
KiTTY 0.70.0.6 -- "KiTTY - модифікація популярного Telnet SSH-клієнта PuTTY, але з ..." -- 21 січня 2019
AudioLava 2.0.2 -- "AudioLava - програмне забезпечення призначене для відновлення і ..." -- 21 січня 2019
Media Player Classic-Black Edition 1.5.2 / ... -- "Media Player Classic-Black Edition - відмінний мультимедійний ..." -- 21 січня 2019
Hosts File Editor 1.5.8 -- "Hosts File Editor - невелика безкоштовна утиліта, яка дозволяє легко ..." -- 21 січня 2019
4K Video Downloader 4.4.11 -- "4K Video Downloader - програма для завантаження відео, аудіо і ..." -- 20 січня 2019
Kaspersky Update Utility 3.0 (3.2.0.153) -- "Kaspersky Update Utility - офіційна утиліта оновлення антивірусних ..." -- 20 січня 2019
WebSite-Watcher 2018 (18.3) -- "WebSite-Watcher перевіряє необмежену кількість сайтів на зміни і ..." -- 19 січня 2019
Free YouTube Download 4.1.87.1005 -- "Free YouTube Download - безкоштовна і проста у використанні програма ..." -- 18 січня 2019
Passware Kit 2019.1 Standart -- "Passware Kit - Дозволяє відновлювати забуті або чужі паролі, які ..." -- 18 січня 2019
Internet Download Accelerator 6.17 -- "Internet Download Accelerator - простий, але ефективний менеджер ..." -- 18 січня 2019


Ми постійно називаємо імена цих брендів, навіть не припускаючи, що робимо це абсолютно неправильно і вимовляються вони зовсім по-іншому.

1. Huawei
Найбільше не щастить китайської компанії Huawei, так як її назву ми паплюжимо, як душа забажає. Найбільш часто ми вимовляємо «Ху-а-вей», однак правильно говорити «Ва-вей».

2. Xiaomi
Ще один китайський виробник, якому не пощастило з назвою, це Xiaomi. В основному всі кажуть «Сяоми» і «Ксяоми», але правильне вимова звучить «Шао-мі».

3. Asus
Багато хто навіть не підозрюють, що ім'я цього бренду можна вимовити неправильно. Ми звикли говорити «Асус». Але це не правильно. Правильно говорити «Ей-зус».

4. Mac OS X
Відразу ж хочеться сказати «Мак-ес ікс», але насправді X — це не ікс, а римська десятка. Так що тепер називайте настільну операційну систему Apple «Мак-ес тен», а якщо вже зовсім чіплятися, то не «Мак», а «Мек» — «Мек про-ес тен».

5. MIUI
Останнім часом все більше на слуху назва фірмової прошивки MIUI від Xiaomi. Найчастіше можна почути «Мі-уі» або «Травень-уі», але правильно говорити «Мі-ю-ай».

6. Exynos
Досить часто можна почути, що мобільний чіп виробництва Samsung називають «Иксайнос» і «Экзайнос», але вірно буде «Ек-сі-ніс».

7. Sennheiser
Бренд під цим ім'ям випускає досить цікаві навушники. Не дивлячись на високоякісні продукти, назва у цієї компанії просто жахливе. Найчастіше зустрічається варіант «Sennheiser», є навіть сленгове «сенхи». Однак правильно вимовляти «Зен-хай-зер».

8. Bose
Ще одна компанія, яка випускає звукове обладнання. Частенько можна почути, що її називають «Босэ» або «Бос», хоча звучить її ім'я «Бо-уз».

9. Qi
Технологія бездротової зарядки часто називається користувачами «Куї» або «Кві», але ви будете здивовані, дізнавшись, що правильно її назва звучить «Ци» або «Чі». Це означає «енергія», «життєва сила».

10. Xerox
Назва компанії Xerox стало ім'ям прозивним для усіх копіювальних машин. «Ксерокс», «відксерити» — це всі знають. Але так говорити неправильно. Правильний варіант — Зи-рокс» або, якщо бути точніше, «Зи-е-рокс».

Головне на ПК-манія

Xiaomi випустила друге покоління портативної ретро-колонки

Китайська компанія Xiaomi випустила вже друге покоління портативної колонки Elvis Presley Atomic ...

IT новини 2019-01-22 02:19:18

Подешевшав iPhone SE розкупили менше, ніж за добу

Як ми повідомили кілька годин тому, купертиновская компанія знову повернула в продаж смартфон ...

Hard новини 2019-01-22 02:18:48

Концепт плеєра iPod touch сьомого покоління, натхненний iPhone X

Численні джерела продовжують нас запевняти, що незабаром компанія Apple представить новий ...

Hard новини 2019-01-22 02:07:13

Відео дня

Живі додатки

Комп'ютерне навчання

Errorer Pro 3.5 RC

Errorer - програма представляє собою довідкову систему про помилки Windows, що з'являються на "синьому екрані" і під час роботи

Мультимедіа

Medieval CUE Splitter 1.2

CUE Splitter - безкоштовна утиліта для розбивання великих аудіо треків на окремі композиції. При здійсненні цієї операції

  • Prev
  • software
Scroll to top